nasiona marihuany

Waporyzator? Pochwal się co masz albo który chciałbyś mieć.

Wyszukiwarka Forumowa:

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Ja tam kupiłem sobie 2 wieczko do mojego x maxx starry 3.0 żeby objechać 2 tygodnie bez czyszczenia na 12 dniowych wczasach.
 

Serfer

Well-known member
Rejestracja
Mar 4, 2020
Postów
50
Buchów
0
@hamilton miałem SBJ i powiem Ci że bardziej się™ cieszył‚em w dniu kiedy go sprzedałem, niż kiedy go kupiłem. Naczytałem się i naoglądałem jaki to ten wapek jest za***isty i mocno się rozczarowałem. Przede wszystkim jest trudny do nauki i na początku albo nie było pary w ogóle, albo przypalałem już przy pierwszym podgrzaniu. Nie przypalałem tak że był popiół, tylko takie lekkie przyjaraniena wierzchu komory, ale powodowało to ch***wy smak na resztę sesji, a kupiłem go głównie ze względu że niby miał być taki kosmiczny smak zioła. Jak już udało mi się w miarę go opanować, to okazało się że te wielki chmury wcale nie przekładają się na lepszą moc w porównaniu z tytanowym Omni, a że dodatkowo do komory trzeba było wsadzić 5x więcej niż do Omni, to wciąż miałem poczucie że marnuję materiał i w końcu przeleżał ponad rok w szufladzie, aż w końcu go sprzedałem.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Jakieś opinie o X-Max Starry 3.0 ?
Przymierzam się do zakupu pierwszego vapka.
 

vapuj.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Maj 15, 2014
Postów
20
Buchów
0
W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Ewentualnie Fenix Mini. To dwa najpopularniejsze i najbardziej cenione modele w granicy do 300 zł. Chyba że w grę wchodzą jeszcze vapki butanowe, czyli DynaVap to też można kupić M 2019 albo M 2020.

Starry 3.0 mamy obecnie w najniższej cenie w Polsce - 259 zł, dodatkowo możesz skorzystać z kodu haszysz5, który daje jeszcze 5% rabatu.
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
W tej cenie nie znajdziesz nic lepszego. Ewentualnie Fenix Mini. To dwa najpopularniejsze i najbardziej cenione modele w granicy do 300 zł. Chyba że w grę wchodzą jeszcze vapki butanowe, czyli DynaVap to też można kupić M 2019 albo M 2020.

Starry 3.0 mamy obecnie w najniższej cenie w Polsce - 259 zł, dodatkowo możesz skorzystać z kodu haszysz5, który daje jeszcze 5% rabatu.

Namówione.
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
Jakieś opinie o X-Max Starry 3.0 ?
Przymierzam się do zakupu pierwszego vapka.

Kupiłem go jako pierwszego vapa i mi pasuje. Najbardziej zależało mi na wymiennym aku. Regulacja pary do 240 stopni. Bardzo intuicyjny... Jak android :dance:
 

vapuj.pl

Partner forum.haszysz.com
Rejestracja
Maj 15, 2014
Postów
20
Buchów
0
Kiedy będą dostępne bo niby na magazynie a dodając do koszyka jest niedostępny. Pozdro

Jeśli chodzi o Starry 3.0 to już działa wszystko. Dzięki za zwrócenie uwagi :) Oczywiście mamy na stanie, można śmiało zamawiać.
 
U

Usunięty 65798

Guest
Siemanko,
Sprzedałem vapcapa m 2k19 i fenixa mini. Zrobiło się miejsce to nabyłem w tę lukę firefly 2+. Jestem po kilku użyciach i na chwilę obecną oceniam, że spoko sprzęt. Po 3 sek można brać bucha wiec fajny on demand. Trzeba dobrze wiedzieć jak te temperatury sie ustawia, troche mi to zajeło ogarniecie, ale jak sie ogarnie, jest juz to przyjemne. Pierwszy raz się z czymś takim spotkałem przy vapie mobilnym bez filtracji wodnej, że para wgl nie jest ciepła, a schłodzona mocno więc gitarka za chłodną naprawde parę. Wydajny i smaczny vap. Jeszcze jest aplikacja do dokładniejszej regulacji temp, ale poki co tego nie ogarnialem jeszcze, i nie wiem czy chce bo usługe lokalizacyjną apka wymusza aby włączyć...
 

Total Kozak

Buja taka muza!
Weteran
Rejestracja
Lip 5, 2015
Postów
3,175
Buchów
6,582
Odznaki
2
Jestem szczęśliwym posiadaczem xmax ace, od wczoraj, już wapowałem mięte, melisę, lipę, no i oczywiście ziółko ;)
Ustawianie temperatury od 100-240 plus boost do koncentratów.. Poezja
Smak pary jest za***isty a jakość urządzenia to kozak. Vapowanie to ten sposób spożywania ziół, jakiego poszukiwałem :D

 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
Siema [MENTION=52373]RoZzman[/MENTION],

Jaki jest największy minus Twojego nowego vapka ?

Jedyny minus tego vapka znajduje się na akumulatorku :troll:

A tak na serio,to mój pierwszy vapek. Działa jak należy,akumulator na wymianę muszę kupić jedynie na allegro żeby mieć zapasowy jakby mi się rozładował jak będę w terenie.
Vapuje się spoko,jest poręczny i co najważniejsze nie zwraca na siebie uwagi innych ludzi:grin:
Ja zdecydowałem się na vapka ponieważ jak paliłem z rury/bonga na balkonie to sąsiadka zamykała okna bo jej dym przeszkadzał.Ogólnie dym niósł się po bloku a wiadomo że takie czynności/rzeczy lubią ciszę:bball:
Poza tym no jak w bokserkach i krótkim rękawku zimą będziesz jarał z rury na balkonie....
Dlatego zdecydowałem się na vapka.Teraz smażę wieczorami na wyrku i sąsiadom nie przeszkadza, nawet żona to toleruje więc uważam że zakup jest udany.

pozdro :tiphat:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół