nasiona marihuany

Waporyzator? Pochwal się co masz albo który chciałbyś mieć.

Wyszukiwarka Forumowa:

RoZzman

Adaśkowiec
Weteran
Rejestracja
Cze 16, 2012
Postów
839
Buchów
46
Siema [MENTION=52373]RoZzman[/MENTION],



Jedyny minus tego vapka znajduje się na akumulatorku :troll:

A tak na serio,to mój pierwszy vapek. Działa jak należy,akumulator na wymianę muszę kupić jedynie na allegro żeby mieć zapasowy jakby mi się rozładował jak będę w terenie.
Vapuje się spoko,jest poręczny i co najważniejsze nie zwraca na siebie uwagi innych ludzi:grin:
Ja zdecydowałem się na vapka ponieważ jak paliłem z rury/bonga na balkonie to sąsiadka zamykała okna bo jej dym przeszkadzał.Ogólnie dym niósł się po bloku a wiadomo że takie czynności/rzeczy lubią ciszę:bball:
Poza tym no jak w bokserkach i krótkim rękawku zimą będziesz jarał z rury na balkonie....
Dlatego zdecydowałem się na vapka.Teraz smażę wieczorami na wyrku i sąsiadom nie przeszkadza, nawet żona to toleruje więc uważam że zakup jest udany.

pozdro :tiphat:

Yo ch*j, biere, rozbieram kilka dyngi i zamawiam, zastanawiałem sie jeszcze nad tym xmax ace ale w ch*j droższy a rozni sie tylko trybem boost i szybkim opróżnianiem komory...
Dla mnie vapek aktualnie to schować do szafki i wyciągnąć raz w tygodniu... Przynajmniej do zakończenia grow :D
 

Rolnik_Małorolny

(-(-(-(-_-)-)-)-)
Rejestracja
Mar 10, 2020
Postów
1,946
Buchów
5,207
Odznaki
9
[MENTION=52373]RoZzman[/MENTION],
do u***ania się styka,wizualnie też ok.
Czyścić i dbać a będzie służyć.
 

gastro5

New member
Rejestracja
Paź 6, 2018
Postów
4
Buchów
0
Drugie podejscie do waporyzacji, rok czy dwa temu kupilem fenixa mini ale calkowicie nie spelnil wymagan, pare razy go uzylem ale to nie bylo to, szybko sie rozladowywal, bardzo dlugo sie ladowal, komora jak dla mnie zbyt mala. Teraz prosba o propozycje wapkow, interesuja mnie tylko przenosne, zalezy mi najbardziej zeby chmura byla mocna, gęsta, zebym nie potrzebowal 2-3 sesji by sie upalic. Pale tylko z bonga a wiadomo ze tolerancja itp swoje robi, jednak wydaje mi sie :)P) ze jest tutaj troche zawodnikow z duuzo wieksza tolerka ode mnie i jakos sobie radza z wapem. Cos teraz szukalem, wpadl mi w oko Arizer Solo 2, wg tego co typ opisywal to spelnia role, zeby nie napisac ze sie nim podniecil, ale przy fenix mini tez tak bylo a calkowicie sie zawiodlem, noi w tym Solo 2 tez wchodzi tylko 0.1-0.15. Pomozcie panowie, dajcie jakies propozycje, nie chce rad typu "z tego co piszą" tylko raczej z wlasnych doznan, przenosny, konkretna chmura,pojemna komora, dlugo trzymająca bateria. Znajde na dzien dzisiejszy cos co mnie zadowoli?
 

Szron

Active member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
34
Buchów
32
Mam!!!:running-around-smilW końcu mój własny, upragniony Volcanek!

Minusy: - rysujący się wyświetlacz,
Plusy: - poza rysujacym się wyświetlaczem - same plusy :mrgreen:,

 
U

Usunięty 65798

Guest
Mam!!!:running-around-smilW końcu mój własny, upragniony Volcanek!

Minusy: - rysujący się wyświetlacz,
Plusy: - poza rysujacym się wyświetlaczem - same plusy :mrgreen:,

Masz porównanie może do volcano classic lub digit?

Jak wrażenią ze sprzetu? Jakość wykonania się zgadza? Coś tam było, że topiła się osłona komory.

żul:Nie cytujemy zdjęć z posta nad Tobą. :jprd:

benger: [MENTION=35010]Żul[/MENTION] Zapomniałem shit sorry :D
 
Ostatnią edycję dokonał moderator:

Szron

Active member
Rejestracja
Mar 15, 2019
Postów
34
Buchów
32
Nie mam porównania to mój pierwszy wulkan.
Wrażenia przeszły moje oczekiwania.
Nowa wersja jest już pozbawiona wad.
 

GreenLifeStyle

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 24, 2014
Postów
531
Buchów
10
Jak jest z tym Starry 3.0 chmurka pary jest przyzwoita czy praktycznie brak ?
 

Rotbraun

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2020
Postów
94
Buchów
247
Chciałem się pochwalić nowym nabytkiem (Wolkenkraft FX MINI i parę gadżetów) i podzielić się się z wrażeniami z wapowania. Jest to mój pierwszy prawdziwy waporizer dlatego na początek postanowiłem dużo nie inwestować (już przeglądam lepsze :p). Pierwsze parę sesji nie było satysfakcjonujące ale jak zapaliłem znowu lolka to wiedziałem, że jednak wybieram wapowanie. Wszystko jest dla mnie lepsze teraz w używaniu MJ. Począwszy od smaku, przechodząc do zapachu, aż do stanu, który jest o niebo lepszy w moim przypadku. Mogę normalnie funkcjonować! Od czasu jak rzuciłem fajki (pierwsze grow mi pomogło) i zacząłem świadomie palić (teraz wapować) mam wrażenie, że MJ wzniosła mnie na inny poziom konsumpcji. Nie wiem czy wiecie o co mi chodzi. Bierzcie na mnie poprawkę, bo sam się, czasami, nie ogarniam :p Zachęcam wszystkich do wapowania. Nie tylko MJ ;)



:lisc:
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
Mam i ja! :D

Jestem pod ogromnym wrażeniem tego vapa. W porównaniu do Mighty, to jest przepaść. :D '
Smak z balona rozpie****a. :cat:
[MENTION=91258]Szron[/MENTION] dobrze wiedzieć o tym rysującym się wyświetlaczu, w Mighty jest to samo, tutaj się tego nie spodziewałem, spróbuje nakleić jakąś folie albo po prostu nie będę go za bardzo dotykał.





 

Bortek

Uprzejmie Donosze...
Weteran
Rejestracja
Sty 23, 2019
Postów
2,932
Buchów
20,635
Odznaki
5
Spór i jego zabaweczka, kozacki wulkan niech służy
 

51015

Well-known member
Rejestracja
Sty 3, 2008
Postów
45
Buchów
0
Witam, od wczoraj dopiero natrafiłem na temat waporyzatorów, :) zawsze i od zawsze tylko fifka, ale ludzie piszą że po wapie jest lżejsza bania, a nie takie łubu dubu zakończone mułem. Co byście polecili na pierwszą styczność z tym sprzętem Fenix mini czy X-Max Starry 3.0 czy wyższa temp 240st jest przydatna w tym drugim ? gdzieś czytałem że starry 3.0 daje mało pary hmmm, który jest lepszy ? lub co byście polecili do około +/- 400zl
 

Zie-lony

Well-known member
Rejestracja
Paź 29, 2019
Postów
1,720
Buchów
3,639
Odznaki
6
Siemano, Też nigdy nie używałem wapka..tylko faja, blety i bongosy. Właśnie testuje od kumpla Fenix Mini, spoko sprawa...szybko się nagrzewa, jest mały i co za tym idzie dyskretny..Można podłączyć jakiś ustnik do bongosa, wtedy jesze lepszy temat. Akurat tego nie mam. Aktualnie mam lżejsze ziółko i teraz jak palę w wapku, to jednak czuć, że faza lżejsza..Muszę sprawdzić na mocniejszym stuffie..
 

Rotbraun

Well-known member
Rejestracja
Gru 10, 2020
Postów
94
Buchów
247
Witam, od wczoraj dopiero natrafiłem na temat waporyzatorów, :) zawsze i od zawsze tylko fifka, ale ludzie piszą że po wapie jest lżejsza bania, a nie takie łubu dubu zakończone mułem. Co byście polecili na pierwszą styczność z tym sprzętem Fenix mini czy X-Max Starry 3.0 czy wyższa temp 240st jest przydatna w tym drugim ? gdzieś czytałem że starry 3.0 daje mało pary hmmm, który jest lepszy ? lub co byście polecili do około +/- 400zl

Ja mam Wolkenkraft FX MINI (prawie jak Fenix mini) jestem z niego bardzo zadowolony i polecam. Minusem jest słaba bateria ale jeżeli palisz sporadycznie to nie jest to problem. Też było cięzko mi się zebrać do zakupu ale warto. Dla mnie same plusy i do tego jeszcze inne rzeczy dla zdrowia można wapować. Zachęcam do wapowania!
 

ElGato

Well-known member
Rejestracja
Gru 18, 2019
Postów
55
Buchów
2
Witam, od wczoraj dopiero natrafiłem na temat waporyzatorów, :) zawsze i od zawsze tylko fifka, ale ludzie piszą że po wapie jest lżejsza bania, a nie takie łubu dubu zakończone mułem. Co byście polecili na pierwszą styczność z tym sprzętem Fenix mini czy X-Max Starry 3.0 czy wyższa temp 240st jest przydatna w tym drugim ? gdzieś czytałem że starry 3.0 daje mało pary hmmm, który jest lepszy ? lub co byście polecili do około +/- 400zl

Cześć, sam mam w posiadaniu 3 vapki: Fenix mini, vamcap m modele 2019 i 2020. Na początek poleciałbym zdecydowanie vapcapa 2020, jest w fajnej cenie i jest na pewno najlepszym i najzdrowszym wyborem w tej cenie.
W budżecie 400zł zmieścisz jeszcze jakiś fajny filtr wodny, a vaporyzacja przez wodę jest świetna.
[MENTION=85321]spor[/MENTION] mam pytanie. Napisałeś, że pomiędzy volcano a mighty jest przepaść. Próbowałeś łączyć mighty z filtrem wodnym? Faktycznie jest aż taka różnica? Zamierzam lada chwila zainwestować w coś lepszego i celowałem właśnie w mighty w tym secie medycznym bez aluminium, a teraz zwątpiłem. ;P
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,078
Buchów
5,500
Odznaki
3
[MENTION=93413]ElGato[/MENTION] Mighty to za***isty vap, łącze go z bongiem i daje to bardzo dobre efekty. Śmiało możesz go brać. Volcano to po prostu trochę inna liga. :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół