nasiona marihuany

Waporyzator? Pochwal się co masz albo który chciałbyś mieć.

Wyszukiwarka Forumowa:

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Jak w temacie! Napiszcie jakie używacie, jakie warto Waszym zdaniem kupić(jeśli testowaliście-teoretykom dziękujemy!). Coraz częściej słyszę od partnerki, że chciałaby zadbać o moje zdrowie w kwestii palenia etc. ale nie wie co wybrać! W świetle tej kwestii i nadchodzących moich(nie wspominajmy których) urodzin oznacza to że mogę coś sobie wybrać:jaraczz:pomożecie?!?!!

Tazio
 

BASF

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 14, 2010
Postów
584
Buchów
6
(jeśli testowaliście-teoretykom dziękujemy!)

Tak czy inczej sie wypowiem bo - volcano to chyba jeden z najbardziej znanych i polecanych vaporizerow, tylko cena nie ta. :D Ale nasluchalem i naczytalem sie opinii ze jest dobry.
 

Qbek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 7, 2007
Postów
596
Buchów
1
warto zrobić. pieniądze małe, efekt bezcenny.
 

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
warto zrobić. pieniądze małe, efekt bezcenny.


Ale moja laska ma dwie lewe ręce do techniki- jak ja! Niech lepiej kupi bo życie przy konstruowaniu straci, prąd ją zabije, albo śrubokręt sobie w oko wbije;). A jak kupiłaby mi wulkana to musiałaby chyba z miesiąc bez żarcia biegać. Chodzi o opcje z e-baya tak do 500pln. Wiem że są już dobre sprzęty za tą kase!


Tazio
 

pierun

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 1, 2009
Postów
1,300
Buchów
0
Vapir One 4.0

Dłuższy czas się czaiłem na to vapo i w końcu udało mi się wyhaczyć delikatną używkę za 50 jurków.

Ziółko z tego vapo ma delikatny posmak plastiku choć ma w sobie elementy ceramiczne. Nie przeszkadza mi to jednak bo bomba po dwóch buchach z tego worka rekompensuje ten mankament :D




Ogólnie polecam
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
161.jpg


Kosztował mnie ponad dwieście złotych.Ma regulację temp. i świeci nawet ładnie po załączeniu.Ogólnie nie bardzo wiem jak z niego korzystać
-ile sypać zioła do niego?(zauważyłem tylko,ze bardziej suche jest lepsze i tyle )
-jak długo podgrzewać przed wciągnięciem chmury ?
-czy wciąga się chmury seriami czy czekać aż się podgrzeje znowu?
Plusy:
-można się zaj***ć w chacie i nie czuć ,ze ktoś palił
-urządzenie po załączaniu ładnie zdobi swoim światłem pomieszczenie w którym się pali
Minusy:
-smak zioła jest dziwaczny
-wydaje mi się,że to nie jest ekonomiczny sposób palenia ale być może źle używam to urządzenie
 
Ostatnia edycja:
K

Kot z Cheshire

Guest
-ile sypać zioła do niego?(zauważyłem tylko,ze bardziej suche jest lepsze i tyle )
-jak długo podgrzewać przed wciągnięciem chmury ?
-czy wciąga się chmury seriami czy czekać aż się podgrzeje znowu?

z tego co pamietam:
- nie grubiej niz 2cm
- podgrzewac na samym poczatku mdzy 3-4 minuty - jak sie szklana kula napelni dymem, to wciagasz
- czekac az sie napelni znowu :)
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,868
Buchów
3,402
Odznaki
1
Nigdy jeszcze nie używałem vaporizera, ale jestem ciekaw jak wygląda zużyty susz? Wyobrażam sobie, że wysusza się bardzo, ale czy wygląda na po przypalany ?
 
K

Kot z Cheshire

Guest
Nigdy jeszcze nie używałem vaporizera, ale jestem ciekaw jak wygląda zużyty susz? Wyobrażam sobie, że wysusza się bardzo, ale czy wygląda na po przypalany ?

jest ciemnobrazowy, prawie czarny, nie zamienia sie w popiol, wlasciwie nawet spalony trzyma "ksztalt" tego co wladujesz :)
 

lollypop

made in Poland
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2009
Postów
1,309
Buchów
3
Fajna sprawa taki vapo, eko dla płuc, tylko cena odstrasza.

Jak zarobie ok.2000pln w jeden dzień,
to Volcano Digit sobie sprawie.

I have a dream.... ;)
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
...jeszcze jedna sprawa-skoro jest regulacja temp. to w jakim przypadku pokrętło na max a w jakim na min. ustawiać?
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,868
Buchów
3,402
Odznaki
1
...jeszcze jedna sprawa-skoro jest regulacja temp. to w jakim przypadku pokrętło na max a w jakim na min. ustawiać?

Prawdopodobnie zależy to od tego czym chcesz się inhalować. Thc to bodajże te 200 stopni max. Oczywiście, inne zioła inna temperatura...
 

lch

Well-known member
Rejestracja
Kwi 12, 2016
Postów
150
Buchów
0
Wielki odkop - nie znalazłem aktualnego wątku
mój wape Titan VS3:

 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół