nasiona marihuany

Wrap

Wyszukiwarka Forumowa:

Qbek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 7, 2007
Postów
596
Buchów
1
siemacie,

kilka dni temu, wpadłem na pomysł by samemu robić tzw. wrapy. dla niewiedzących, coś w rodzaju bibułki, lecz nie z papieru, a z suszu roślinnego. mam w planie przetestować tytoń, ew może listki ziela.

dzisiaj miałem chwilę czasu, zbudowałem młyn kulowy. mam zamiar dokładnie przesuszyć materiał, po czym go zmielić w pył. następnie, dodać lepiszcza nad którym się jeszcze zastanawiam, najprawdopodobniej na początek użyję kleiku ziemniaczanego, nie wpada mi do głowy inny pomysł na nieszkodliwy klej. gotowe ciasto, zostanie rozwałkowane stalowym prętem na szybie z dodatkiem 2 dystansów grubości równej grubości gotowego wrapa. myślę nad dodatkiem gliceryny, coby wrap nie wysechł za szybko, nie mając jednocześnie w sobie zbyt dużo wody.

jakieś pomysły/sugestie??

pozdro.
 

greensider

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
292
Buchów
0
Robiłem takie bajery więc powiem jak u mnie to wyglądało.
Kleik ziemniaczany to kiepski pomysł - będzie się kruszyć i pękać(sprawdzone).
Ogólnie testowałem wiele substancji (skrobia kukurydziana, żelatyna, ect.)
Jedyne co zdawało egzamin to klej spożywczy (kupisz na allegro) + miód pszczeli. Najlepiej to robić na ciepło. Taka bletka zdaje egzamin, ale nie poleży dłużej jak tydzień (twardnieje i się kruszy). Za to świeża jest słodziutka i całkiem cool tylko trąci palonym cukrem.
Generalnie można jeszcze użyć kleju poligraficznego takiego jakim kleją zwykłe bletki, ale gdzie dostać go to nie wiem.
 

greensider

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
292
Buchów
0
Tu chodzi o to żeby bletka była zrobiona z palenia więc w żadnym sklepie takiej nie dostaniesz. A co ma sztuka palenia od dila do bletki???
 
B

betonik

Guest
akurat głupi przyklad podałes- zdarza sie

Chodzi chyba o to że fajnie jest coś zrobić se samemu , kupić można wszystko na dobrą sprawę , ale jaka radość jak coś co masz nie pochodzi ze sklepu , tylko z własnego "ogródka"
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół