nasiona marihuany

Blueprints: Plany szklarni, tuneli, etc:

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Guest

Guest
Muszę coś dopisać , by wątku ie szukać ;] ładne szklarnie .
 
R

Raver

Guest
Przykleiłem temat, może kogoś zainspiruje do zbudowania własnej szklarni/tunelu ;)
 
G

Guest

Guest
Ja zbudowałem ,, ale jest na widoku i zdjęc raczej nie dam , z przyczyn oczywistych , tak jak z Subem gadaliśmy dobudowałem do budynku od południowej strony z kantówek 7 cm x 7 cm dach z paneli pleksi , scianki z foli 1 mm grubości , połączone wszystko budowlanymi łączkami ocynkowanymi i wkrętami , zamontowałem też pułki na afy , i sadzonki ;)
 

pchełcia

Well-known member
Rejestracja
Lut 28, 2011
Postów
150
Buchów
0
Ja zbudowałem ,, ale jest na widoku i zdjęc raczej nie dam , z przyczyn oczywistych , tak jak z Subem gadaliśmy dobudowałem do budynku od południowej strony z kantówek 7 cm x 7 cm dach z paneli pleksi , scianki z foli 1 mm grubości , połączone wszystko budowlanymi łączkami ocynkowanymi i wkrętami , zamontowałem też pułki na afy , i sadzonki ;)
Nic tylko KUR...pozazdrscic, za***iscie masz ze takie rzeczy kolo domu sobie wyczyniasz:)
Pochodze ze wsi i wiem na czym ten urok polega ale teraz mieszkam w pie****onym bloku i moge co najwyzej trzymac pare auto na balkonie(poludniowym), ale chociaz OUT w rodzinnych stronach mam nadzieje ze wynagrodzi braki wiejskiego powiewu:D
Sorry za lekki offtop ale tak mnie wzielo:D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół