nasiona marihuany

Leonotis nepetifolia ( Klip Dagga )

Wyszukiwarka Forumowa:
P

paFel1992

Guest
Mam zamiar sobie to uprawiać w ogródku, miał ktoś styczność z ową roslinką jak to działa w połaczeniu z MJ (chodzi o ekstrakt)?? Jak to uprawiać?? jak długo w domu musi być??? Piszcie wszystko co wiecie na jej temat:D
 
D

delete

Guest
Krzaczor rośnie ogromny, zwłaszcza jak się go karmi, na 1,5-2m. Ponoć nie przepada za temp. poniżej 10°C.
Trip po nim zerowy, chyba że ktoś lubi czuć się "zmulony".
Nie polecany. Ekstraktów się nie robiło, same liście się paliły.
 
K

koczy_obry

Guest
pali sie kwiaty, tzn daje do mj. roslina jest 1 roczna, i tak samo jest chwastem. klip dagga = wild dagga?
 

Kwidron

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 2, 2007
Postów
1,335
Buchów
6
W przypadku leonotis nepetifolia również liście zawierają substancje psychoaktywne ( w przeciwieństwie do leonurus sibiricus, gdzie można palić tylko kwiaty ). Oczywiście, że kwiaty są najmocniejsze, ale nawet liście tej rośliny są mocniejsze niż kwiaty sibiricusa. Pozdro :)
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
klip dagga daje mniej kwiatów, w porównaniu z serdecznikiem
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
klip dagga daje mniej kwiatów, w porównaniu z serdecznikiem

odświeżasz "antyczny" temat to jest raz a dwa twój post nie wnosi tu nic ponieważ kilp dagga jest serdecznikiem (rodzina Leonotis) a po 3 serdeczników jest kilka rodzai. Analogicznie jak byś powiedział że lowrider daje mniej kwiatów w porównaniu z konopiami.

Co do tej egzotycznej rosliny to byc moze bede miał troche nasion tego i na wiosne zaczne fotorelacje outdoor tego
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
odświeżasz "antyczny" temat to jest raz a dwa twój post nie wnosi tu nic ponieważ kilp dagga jest serdecznikiem (rodzina Leonotis) a po 3 serdeczników jest kilka rodzai. Analogicznie jak byś powiedział że lowrider daje mniej kwiatów w porównaniu z konopiami.

Co do tej egzotycznej rosliny to byc moze bede miał troche nasion tego i na wiosne zaczne fotorelacje outdoor tego

po pierwsze, A masz co masz do kontyunowania starych wątków?? To może lepiej zakładać kolejny nowy, który już był 10X?

po drugie Czy ja k***** powiedziałem że klip dagga daje mniej kwiatów w porównaniu z serdecznikami? Porównałem 2 różne odmiany o których była mowa wyżej, klip dagga i serdeczniki SYBerykski

po trzecie każdy nieobczajony w temacie będzie wiedzieć że lowryder daje mniej plonów, a z kąd k. ma wiedzieć że klip dagga daje mniej plonów niż s.syberyjski? Przecież ona nie ma w nazwie ''low'':zjarany:

po czwarte, ty nazywasz to egzotyczną rośliną? :lol3: Jak ta 'rodzina' występuje u nas dziko,, doucz się a nie się przy***ujesz
 

Don Z Dolni

Well-known member
Rejestracja
Mar 6, 2011
Postów
664
Buchów
1
po drugie Czy ja k***** powiedziałem że klip dagga daje mniej kwiatów w porównaniu z serdecznikami?

tak, doładnie tu:
klip dagga daje mniej kwiatów, w porównaniu z serdecznikiem
--------------------------
Porównałem 2 różne odmiany o których była mowa wyżej, klip dagga i serdeczniki SYBerykski

no chyba nie... gdzie w poście dalej pisze ze chodzi Ci o syberyjskiego, skróty myslowe (bez drugiego członu nazwy mozna pomysleć ze chodzi Ci np. o to http://pl.wikipedia.org/wiki/Serdecznik_pospolity ) możesz stosować sobie jak piszesz coś na brudno, jezeli piszesz na forum rób to tak zeby odbiorcy nie musieli siedziec pół godziny nad postem z mysla "o co ku**a mu chodzi"...

po trzecie każdy nieobczajony w temacie będzie wiedzieć że lowryder daje mniej plonów, a z kąd k. ma wiedzieć że klip dagga daje mniej plonów niż s.syberyjski? Przecież ona nie ma w nazwie ''low'':zjaran

podałem Ci to jako przykład żebyś zobaczył co powinienes poprawić w swojej wypowiedzi poprawic, a co do tych "nieobczajony w temacie" uwierz jest duzo takich nawet na tym forum (poczytaj perełki albo śmietnik)

po czwarte, ty nazywasz to egzotyczną rośliną? :lol3: Jak ta 'rodzina' występuje u nas dziko,, doucz się a nie się przy***ujesz


Leonotis nepetifolia w dzikim stanie występuje w afryce wiec jestjest roslina egzotyczną, nie napisałem "ten egzotyczny gatunek" tylko konkretnie ta roslina, co najwyżej to Ty sie przy***ujesz i to Ty idz się doucz ale gramatyki i polecam jakis podrecznik o poprawnym składaniu wypowiedzi

dziekuje, to by było a tyle bo nie mam zamiaru spinać sie z Tobą na forum (tym bardziej ze jestes świerzak) bo by mi to ubliżało...

POZDRAWIAM
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
dobra, nie bedziemy się wykłucać,

Znałem się trochę i w teorii i praktyce na wiekszości roślin etnobotanicznych, ale ostatnio mam tak przejaraną głowę:/ ze czasami umyka mi dopisanie słowa w celu uściślenia, i zdarza mi się zbyt pochopnie brać to do siebie co piszą inni.
Z klip daggą i serdecznikiem miałeś oczywiscie rację

Jeśli chodzi o gramatykę to tyle lat polskiego się uczyłem że już się lepiej nie nauczę, a na kurs 'krasomóstwa' się nie wybieram
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół