nasiona marihuany

Czy wierzysz w Boga?

Wyszukiwarka Forumowa:

Czy wierzysz w Boga?

  • Tak

    Głosów: 150 53.8%
  • Nie

    Głosów: 129 46.2%

  • Łącznie głosujących
    279
Status
Ten wątek został zamknięty.

JimRevolta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2009
Postów
1,367
Buchów
1
Najlepsze jest to że po pierwszej karze która przyszła od Boga.. On powiedział że więcej nie zaingeruje w nasz byt na ziemi więc znaków się nie spodziewaj... Osobiście może i wierze ale jestem momentami w "Fazie Zwątpienia"...
 
K

Kwasimir

Guest
szczerze to go nie obchodzi czy w niego wierzycie, on wierzy w was, że będziecie żyć szczęśliwie. Zycie to właśnie czas kiedy bóg daje nam wolne i trochę mocy.. ;]

wg. mnie istota wyższa nad nami to nasza planeta - matka natura. później są ludzie o rożnych poziomach boskiej mocy. Co poza ziemią to nie wiem. Po śmierci znów łączysz się z naszym światem ale niebiańską jego częścią czyli całością - ciała niebieskie.

Nic w przyrodzie nie ginie, zmienia się tylko postać rzeczy. Woda jak wyparuje, to gdzieś spadnie deszcz, gdzieś wsiąknie w glebę, to wypłynie z studni głębinowej, człowiek wypije to i wysika. Człowiek zginie, stanie się substancją organiczną.

Kwestia duszy, czy ona po śmierci przeżywa? Jak tak to czy się unosi czy opada? czy coś ją przeciąga? Czy sobie latamy gdzie chcemy? Czy tylko to sobie wymyślili by człowieka ująć w garści głosząc życie po śmierci. Życie po śmierci tak ale dżdżownic :D

Zresztą poco się doszukiwać i pisać pierdoły od tysiąc leci o życiu pośmiertnym i reinkarnacji, jak i tak każdy z nas stanie przed tą odpowiedzią. (choć chciał bym wierzyć i znać prawa reinkarnacji, wydaje się taka aksamitna.)

Tak więc moje zdanie, jest takie: za życia tworzymy wszyscy razem taką więź mocy, nasze umysły emanują ją i się łączą, i to jest nasz bóg. Jeżeli więcej ludzi nad tym panuje to potrafią tworzyć wspaniałe, rzeczy, obecnie rządzą światem lub żyją z dala od nieoświeconych w swoich kręgach. Może czasem dopuszczają do siebie pielgrzymów szukających boskiej iskry.

Przypisywanie zjawiskom naturalnym jakiś świętych znaczeń dziejących się gdzieś ku**a w jakimś królestwie niebieskim to nic innego jak ubarwienie prostej definicji. Życie żyje dzięki życiu i cyklom atomowym wprawionych w ruch dzięki magnetyzmie który utrzymuje uniwers w ryzach.

Tak, że człowiek stworzył boga na własne podobieństwo, począwszy od prostej filozofii znaleźli się Ci co przerobili ją w teologie i oto mamy uformowany światopogląd z gliny, bo na niej począwszy spisywali bzdury ale również ważne wskazówki, jednakże ubarwiane od tysiącleci.

W życiu chcę znaleźć odpowiedzi co można zrobić z duszą za życia, bo w nią wierze, ale za życia, po śmierci sprawa się komplikuje. I dla tego reinkarnacja do mnie przemawia, choć na niej się nie znam, chodzi o to, że po śmierci organizmu ona żyje jeszcze trochę, to jak OOBE tylko trzeba szybko gdzieś ***nąć do szpitala i wlecieć w odpowiednią dziurę łona. Lub mieć ludzi od tego (michów lamów) co przeniosą twą dusze w nowe dziecię. I znam pewną tezę, że w dziecku duszyczka rodzi się do piero po paru miesiącach od poczęcia, jeżeli w tym czasie przed narodzeniem duszyczki w danym ciele zdołamy przenieść duszę zmarłego lub zmarły sam jakość tam wleci to się zadomowi a druga jaźń dusza ta naturalnie tworząca się nie powstanie, tamta wcielona zastąpi naturalną. Współczuje tym w reinkarnacji , którym natura zrobiła psikusa i sami napie****ają się teraz po ryju :D

Życzę wszystkiego najlepszego ludziom co wierzą w dobre opowieści.
 

JimRevolta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2009
Postów
1,367
Buchów
1
Dexter dobrze to Opisałeś a jakby komuś było mało to przemyślcie to ... JAKIM chu*em

W Polsce KAŻDY płaci na Kościół 1,04% podatku dochodowego

Mało osób wie, że w Polsce każdy obywatel obowiązkowo płaci 1,04% podatku dochodowego na Kościół. Historia 78-letniej kobiety, która chciała się temu sprzeciwić, przezwyciężając opór społeczny oraz własne słabości.


http://vimeo.com/3042049

E: i tu nie ma znaczenia wyznanie także czołowi Ateiści w pewnym sensie suportuja organizacje której nienawidzą
 
K

Kwasimir

Guest
Wiara człowiekowi jak najbardziej potrzebna, ale poco wierzyć w kogoś kogo nie znamy, trzeba w siebie i w bliskich ;] Naznacz własnego boga/bogów. Każdy z nas ma swój wybór i swój rozum. I dużo ludzi myśli, że jest zależny od innych w światopoglądzie i wierze. Tak, ale sam dokonujesz wyboru w co wierzysz i to jest święte.

Kościół to pójście na łatwiznę w doborze względów duchowych, niezbędnych to prawidłowego funkcjonowania organizmu wraz z umysłem. W publicznej ciemnocie tak jest, że mamy gotowce, wiedzę w szkolę wiarę w kościele. I to tak naprawdę to jest wg. mnie "najbiedniejszy" najmniej rozwojowy wybór. Możemy wiele więcej sami się nauczyć lub od ludzi co też są wyznania nauk ludzkich - naturalnych, przekazywanych z ust do uszu, lub w niektórych książkach. A nie masowych systemowych.. Ale człowiek z każdego zakątka wszystkiego może czerpać wiedzę i dystans do rzeczy złych i szkodliwych.
 

JimRevolta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2009
Postów
1,367
Buchów
1
Najgorsze w tym wszystkim jest to że szkoła nie chce abyś kreatywnie myślał tylko abyś sprzedał im wiedzę którą wcześniej sprzedał ci wykładowca czyli innymi słowy mówiąc masz coś wykuć na blachę a nie samemu do tego dojść drogą kreatywności....

A kościół to porostu instytucja bo jakoś nie chce mi się wierzyć że zwykły kapłan który w życiu nie zrobił nic dobrego nikogo nie nawrócił ani nie uratował dostał od Boga moc odpuszczania ci grzechu... To jest dla mnie jakieś nierealne
 

FarmerJan

Well-known member
Rejestracja
Gru 20, 2009
Postów
66
Buchów
0
Walka dobra ze zlem ... sama walka i zwalczanie jest zle nawet w dobrych intencjach wiec...
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Wszyscy mówią o tylko bogu chrześcijańskim w odniesieniu do ateizmu. To mało obiektywne podejście, prawda? Uważam że istnienie boga jest nie logiczne. Bóg poza czasem i przestrzenią? Ktoś potrafi mi zdefiniować boga? Bezcielesny i niezmienny umysł z definicji nie może funkcjonować, bo cel i myśl o stworzeniu czegoś zależą bezpośrednio od zmian. To wewnętrznie sprzeczne. Możemy się zastanawiać nad tajemniczą "siłą", ale myślący bóg który stworzył wszechświat jest dla ludzi którzy lubią oszukiwać samych siebie.
 
Ostatnia edycja:

JimRevolta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2009
Postów
1,367
Buchów
1
Ja używam odniesienia do Ateizmu gdyż nie znam się na innych religiach i nie chce nikogo urazić...

Ja swoim dzieciakom dam wolny wybór co do wiary nie będę ich Chrzcił ani do Komuni też ich nie dopuszczę jeśli same nie będą tego chciały... Mi wolny wybór został odebrany i jakoś mi to nie pasuje zbytnio uważam że Katolicka wiara ma na tyle dużo sprzeczności aby można było ją kwestionować nie tylko w 2 testamentach ale także jest niezgodna z logiką może też dlatego że nie mamy dostępu do oryginalnego pisma tylko do przeróbki mnichów którzy ją przetłumaczyli po swojemu i na swoja modłę.
 
P

paFel1992

Guest
W chrześcijaniźmie to jest po***ane że na początku nie masz zadnego wyboru bo tak: chrzczą cie nie jesteś niczego swiadomy nie masz wyboru... pierwsza komunia to jeszcze jesteś za mały zeby ogarniać OCB dopiero przy bierzmowaniu mozesz sie ogarnąć (i własnie w tym momęcie wy***ałem się na kościół)... sam zastanawiam czy wypisać sie z religii bo ci pedały w sukienkach zaczynaja mnie wk***iać...
 

mamciezjemcie

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2009
Postów
307
Buchów
0
Najbardziej roz***ała mnie informacja, którą przekazał nam ksiądz na bierzmowaniu. Otóż, powiedział Nam, że w czasie CHRZTU przysięgaliśmy BOGU, że do ukończenia 18roku życia nie będziemy nic ćpać/pić itd.
Cholera... gdy brałem chrzest to nawet nie wiedziałem co to jest alkohol a on mi wmawia, że obiecałem komuś tam na górze... ehh.

Albo te wszystkie głupie zakazy... jak np. masturbacja... zabroniona bo coś tam i że jest to grzech CIĘŻKI... normalna fizjologiczna potrzeba w czasie dojrzewania.
Albo antykoncepcja... w zakażonej HIV Afryce nie mogą używać prezerwatyw bo to nie po bożemu...
 

Diesel

Well-known member
Rejestracja
Wrz 18, 2009
Postów
134
Buchów
0
nie wieże w to gówno :lol3:
jak by było coś takiego jak Bóg nie było by na świecie głodu czy choćby pedofilstwa i innych po***anych rzeczy ... odpowiedz jest prosta ! Nie ma Boga uświadom to sobie ...:pr:
 

JimRevolta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2009
Postów
1,367
Buchów
1
Pederastia istniała bodajże jeszcze przed czasami Chrystusa W Grecji, Rzymie i innych państwach/krajach była popularna głownie w armi* jak dobrze pamiętam
 
B

Beria

Guest
Wszyscy mówią o tylko bogu chrześcijańskim w odniesieniu do ateizmu. . .

Rozpatrujemy ateizm na naszym gruncie, większość z nas to "byli" chrześcijanie albo chrześcijanie. Z resztą wszystkie poważne religie uważają zgodnie że bóg jest jeden, nosi tylko inne nazwy(Allach, Budda itp).
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół