nasiona marihuany

Czy wierzysz w Boga?

Wyszukiwarka Forumowa:

Czy wierzysz w Boga?

  • Tak

    Głosów: 150 53.8%
  • Nie

    Głosów: 129 46.2%

  • Łącznie głosujących
    279
Status
Ten wątek został zamknięty.
F

fredo

Guest
Państwo też jest niepotrzebne tak samo religia po kiego chu*a mam mieć kogoś kto będzie mi ustalać reguły... To jest niewolnictwo 21w. tylko te tumany i gamonie wolą o tym nie myśleć albo lepiej nie potrafią...



Jak przyglądam się naszemu społeczeństwu zauważam spadek ilorazu inteligencji i własnej woli... Oni poprostu potrzebują kogoś kto będzie ich prowadził za rączkę



Nie wiem czy wiesz ale Polska to nie jedyne państwo na świecie oraz religia lub wiara w cos wyzszego, nie istnieje tylko w polsce.



Wy tu macie rozmyślanie o tym czy oplaca sie chodzic raz w miesiacu do koscioła, a pomyśclcie o muzłumanch... Modla sie tysiac razy dziennie, do tego w imie wiary, czy wyprania mózgów jak kto woli, sa w stanie skoczyc w ogień.
 

greensider

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
292
Buchów
0
Nie ma to jak byc hipokrytą. W chwili śmierci każdy z Was, przypomni sobie o NIM.

Dokładnie. Jak trwoga to do Boga. Tak jest zawsze bo jeśli człowiek nie widzi innego ratunku to ucieka się do tego o którym słyszał, że potrafi czynić cuda.

i podobno tych przykazań kościoła było 13? a nie 10 :)
co to ku**a za wiara?
AVE JAROO *= sam decyduje co chce zrobić :)

To zasługa kościoła katolickiego który zmodyfikował biblię według własnych potrzeb i dołożył wszelkich starań by prawdziwy przekaz nie trafił do nikogo (święta inkwizycja - masowe mordy niewinnych ludzi i palenie na stosach reformatorów)

nikt racjonalnie myślący nie popiera teori kościoła

Bardzo trafne spostrzeżenie


Jestem zdania, że nie Bóg stworzył człowieka tylko człowiek Boga. Jednakże wierzę w jakąś siłę wyższą na tym świecie ponieważ ciężko mi uwierzyć, że wszystko co mnie otacza i cały jakże przeogromny wszechświat wziął się po prostu z nikąd, a powstanie tak złożonej i inteligentnej istoty jak człowiek poprzez miliardy lat ewolucji od bakterii do homo sapiens jest zwykłym zbiegiem okoliczności. Prościej - ktoś ku**a musiał maczać w tym palce.
 
B

Beria

Guest
wszechświat wziął się po prostu z nikąd, a powstanie tak złożonej i inteligentnej istoty jak człowiek poprzez miliardy lat ewolucji od bakterii do homo sapiens jest zwykłym zbiegiem okoliczności..
tak to jest mega zbieg okoliczności że udało się stworzyć samo z siebie życie na naszej planecie, co nie oznacza że nie możliwe. Wygrana w totolotka też się wydaje nie możliwa a jednak czasem się zdarza....


nie ma żadnej siły nad ludzkiej... to wszystko wina ewolucja i tak zwanego doboru naturalnego.
 

greensider

Well-known member
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
292
Buchów
0
tak to jest mega zbieg okoliczności że udało się stworzyć samo z siebie życie na naszej planecie, co nie oznacza że nie możliwe. Wygrana w totolotka też się wydaje nie możliwa a jednak czasem się zdarza....


nie ma żadnej siły nad ludzkiej... to wszystko wina ewolucja i tak zwanego doboru naturalnego.

A jak wyjaśnisz powstanie atomów, pierwiastków i całej materii nieożywionej, która z ewolucją nie ma nic wspólnego? Wygrały w totolotka..? Tego tematu nie zgłębi żaden człowiek więc pozostaje on rzeczą Boską ;) bez względu na to jak go postrzegamy i czy w niego wierzymy.
 

egze

Well-known member
Rejestracja
Paź 16, 2009
Postów
282
Buchów
5
"jestem dyspozytorem własnych torów" :D
 

Ludek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2009
Postów
469
Buchów
1
jesli powstaje jakis konflikt zbrojny to albo chodzi o pochodzenie,pieniadze i wyznanie.Dla mnie to ostatnie nie ma znaczenia w zyciu(naszczescie!!!lubie spac dlugo w niedziele")Boga ludzie maja w glowach bo napewno nie "nad glowa"
wierzycie w smoki????
 
B

Beria

Guest
A jak wyjaśnisz powstanie atomów, pierwiastków i całej materii nieożywionej, która z ewolucją nie ma nic wspólnego? Wygrały w totolotka..? Tego tematu nie zgłębi żaden człowiek więc pozostaje on rzeczą Boską ;) bez względu na to jak go postrzegamy i czy w niego wierzymy.

hehe atomy to atomy... Coś musiało być, nawet jak by nas nie było to i tak by kosmos był oraz jego wszechobecne cząsteczki.
Teoria wielkiego wybuchu to jest podstawa powstania kosmosu. Wszystko się zaczęło od mini cząsteczki wielkości łepka zapałki z tego co przypuszczamy...:)
 
D

delete

Guest
no własnieżyjemy na swiecie zeby czuc szczescie i zeby być szczesliwym! to jest cały sens zycia aby odczuwać szczescie!
 
G

Gość

Guest
hmmm ciężki temat do rozmowy bo sam nie wiem jak na ankietę odpowiedzieć.
Człowiek z wiekiem czasu patrzy na wszystko inaczej na boga też , ja w sumię po części wierzę że ktoś tam na górze jest ale nie jestem jakimś nadgorliwym katolikiem ale tez nie ateistą.

Masakra temat do rozmowy :pr:
 

JimRevolta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2009
Postów
1,367
Buchów
1
A po urlopie co w polu mam u niego zapierniczać hehe ?

Nie no Bóg dał człowiekowi ziemię aby zobaczyć co zapewne ten z nią zrobi a że nie wyszło i człowiek zabija się i inne gatunki to już nie jest wina Boga ;] To jest akurat nasza wina ale denerwuje mnie to że Bóg ukazany w starym testamencie jest srogi i karze za byle gówno a w nowym już takie super puder duper cool
 

IceeKub

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2008
Postów
187
Buchów
0
Ja Osobiście nie wierzee.. dla mnie to zwykłe zaśmiecanie głowyy..
nie jeden raz siadałem sam w cichy ciepły bezwietrzny dzień skupiałem się mocna i w Głebi myśli myślałem `Jeśli isniejesz niech te drzewo sie porusza .. daj znak nie tu przeleci jakiś na niebie ptak ..` nie dał żadnej oznaki najmniejszej czyli nie isnieje proste..
Przecież w bibli jest że dał ktoś tam znak że podjarało się jakieś drzewko ja nie otrzymałem najjmniejszej oznaki bycia więc nie ma dla mnie Boga...
 

IceeKub

Well-known member
Rejestracja
Sie 28, 2008
Postów
187
Buchów
0
Acha chciałbym jeszcze dodać że jak już wierzyć w coś religijnego to jest to reinkarnacja pręcej wieże ze zostane kameleonem albo roślinką Orange Skunk niż będe w niebie z aniołkami heheh... pozdro!
 

zorro_123

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
1,678
Buchów
1
Acha chciałbym jeszcze dodać
to moze edytuj posta zamiast walic następnego?

pręcej wieże

Jaką wieże? :)

w Głebi myśli myślałem `Jeśli isniejesz niech te drzewo sie porusza .. daj znak nie tu przeleci jakiś na niebie ptak ..` nie dał żadnej oznaki najmniejszej czyli nie isnieje proste..

Moze akurat był na melanżu u Belzebuba?

J
Przecież w bibli jest że dał ktoś tam znak że podjarało się jakieś drzewko ja nie otrzymałem najjmniejszej oznaki bycia więc nie ma dla mnie Boga...

moze to najlepszy przykład że nie jesteś jak z biblii i nie chciał sobie dupy zawracać? :D
 
R

Rasterr

Guest
` nie dał żadnej oznaki
Co może ma Ci jeszcze ręką pomachać i zrzucić blanta z niebios??
Weź przestań...widać że o chrześcijaństwie wiesz niewiele. Nie to żebym coś miał do Twojej wypowiedzi ale ona uwłacza Twojej godności.
Ja osobiście wierzę....ale chyba dlatego że urodziłem się w takiej a nie innej rodzinie. I nigdy nie chciałem ''znaku'' z nieba.
A i co do drzewka...to też się nie łódź
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół