nasiona marihuany

Czy wierzysz w Boga?

Wyszukiwarka Forumowa:

Czy wierzysz w Boga?

  • Tak

    Głosów: 150 53.8%
  • Nie

    Głosów: 129 46.2%

  • Łącznie głosujących
    279
Status
Ten wątek został zamknięty.

jointek20

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 2, 2008
Postów
668
Buchów
14

Wszechświat a właściwie to co my nazywamy kosmosem zamknięty jest w "kuli" świetnie pokazanej w tym filmiku - kula ta może być kur***ko maleńka w porównainu do innych takich kul.
Po obejrzeniu tego filmiku i przeczytaniu tego co napisałem nadal twierdzisz że ktoś sie przejmuje twoim losem?

Jesteśmy małym gówienkiem i czy ktoś umrze, czy się urodzi to tylko kwestia natury a nie "bogów"

Takie jest moje zdanie.
 
G

Gość

Guest
Kościuł jest wymyślony po to aby pasożyt zwane ,,kapłanami'' mieli jak wykorzystywać naiwnych ,,wiernych''.
Jerzeli Bóg istnieje to można sie z nim zamotać bez pośrednictwa ,,czarnych''<shiza>
 
B

Beria

Guest
On decyduje kiedy ciebie wzywa.

hehe
Tak świat został skonstruowany że rodzimy się i umieramy, nie moja winna że pierwotni idioci wymyślili religię typu chrześcijaństwo czy judaizm i mamy teraz 2 miliardy ludzi w błędzie.
Wiara w cokolwiek duchowego nie wytłumaczalnego nauką to czysta hipokryzja. Równie dobrze mogę sobie zacząć wierzyć w jakiś przedmiot czy osobę uwarzaną przeze Mnie za syna bożego.
Jezus o ile taki istniał, był zwykłym facetem wyróżniającym się inteligencją ze stada pierwotniaków dla których pismo i liczby były objawem wyższości oraz czegoś bardziej złożonego.

Serdecznie wasz bóg może mnie cmoknąć w czubek napletka kiedy sikam, za jego mistyczną naukę krwi i hipokryzji.

edit: sorry napisałem bóg z dużej litery.
Kościuł jest wymyślony po to aby pasożyt zwane ,,kapłanami'' mieli jak wykorzystywać naiwnych ,,wiernych''.
Jerzeli Bóg istnieje to można sie z nim zamotać bez pośrednictwa ,,czarnych''<shiza>
proszę Cię przestrzegaj podstaw ortografii, tylko tego wymagam... trudniejsze wyrazy bóg na pewno Ci wybaczy. :freak:
 
Ostatnia edycja:
K

Kot z Cheshire

Guest
precz z jezusem! precz z chrystusem! niechaj zyje piwo z musem! :D:D:D

jeszcze troche i cytatami z biblii bedziecie w siebie napie****ac :D
 

mamciezjemcie

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2009
Postów
307
Buchów
0
Chyba z forum ateista.pl

Część I - Pochodzenie Religii.

A więc wyobraź sobie, że na Ziemi pojawił się człowiek. Zaczął dostrzegać zjawiska, których nie rozumiał. Przerażały go, do tego miał świadomość tego, że kiedyś umrze. Tak narodziła się wiara. Po to, aby wytłumaczyć pochodzenie tychże zjawisk i aby osłodzić sobie myśl o śmierdzi stworzono bogów - abstrakty w różnych postaciach, jednym razem było to Słońce, innym razem ludzie z głową zwierząt, a jeszcze innym dobry, miłosierny bóg Jahwe, który zabierze nas wszystkich do nieba, gdzie będziemy żyć wiecznie w szczęściu i spokoju.
Przy czym zwolennicy tego ostatniego wycwanili się do tego stopnia, że zaczęli nazywać swą religię tą jedyną prawdziwą.
W dodatku część z nich, zrozumiała, że chrześcijaństwo, które się właśnie zaczęło rodzić, może być doskonałą drogą do zjednoczenia ludzi i przywłaszczenia i narzucenia im zasad moralnych, to było ta dobra część religii. Później człowiek zobaczył, że religia jest doskonałym narzędziem manipulacji, socjotechniki i nadaje się do tego, żeby prosty i bogobojny lud dał sobą rządzić i tańczył, jak mu się zagra.
Chrześcijaństwo wygrywało zdecydowanie wyścig na ziemiach Europy, pożerało inne religie, kolejne państwa zaczęły porzucać dotychczasowe wierzenia, a Kościół rósł w siłę, chociaż nie odbywało się to bezproblemowo, aż osiągnął obecny kształt w dzisiejszych czasach.

Świetna teoria na pochodzenie religii.
Swoją drogą, ciekawią mnie ludzie którzy mówią, że ICH WIARA JEST TA JEDYNA PRAWDZIWA. Było tyle innych "Bogów" (czy jak to tam nazwać) przed Chrystusem, czemu akurat religia katolicka ma być ta jedyna, niepodważalna ?
Ciekawą teorię nt. pochodzenia Chrześcijaństwa pokazano w Zeitgeist
(kto niewidział, film dostępny na YT)
 
B

Beria

Guest
precz z jezusem! precz z chrystusem! niechaj zyje piwo z musem! :D:D:D

jeszcze troche i cytatami z biblii bedziecie w siebie napie****ac :D
a co złego w dyskusji o teologii?
lubię sobie popisać i po nawracać ludzi na dobrą strone mocy.

Co do pierwszego zdania masz 100% rację, hedonizm górą !!!;)
 
K

Kot z Cheshire

Guest
a co złego w dyskusji o teologii?
lubię sobie popisać i po nawracać ludzi na dobrą strone mocy.

Co do pierwszego zdania masz 100% rację, hedonizm górą !!!;)

nic zlego :)

ja ich przeprowadzilem setki na forach religijnych i juz mi sie nie chce - grochem o sciane :)

a najlepsze zabawa jest w udawaniu nawiedzonego katola i pizganiu w ateuszy - polecam :D
 

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
raczej nie wierze ,z***ane zasady mają ,chrzest i 1 komunia na siłe bo rodzice decydowali ,bierzmowania brak bo ja już decydowałem

póki co mam wy***ane na kościół ,ale zawsze można się nawrócić,te leszcze wybaczają wszystko
 
P

paFel1992

Guest
Zaznaczyłem tak bo wierze w jakąś bliżej nieokreśloną siłe która to wprowadziła w ruch i utrzymuje to wszystko w jako takim ładzie...
 

JimRevolta

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 2, 2009
Postów
1,367
Buchów
1
Człowiek wymyślił boga po to aby móc usprawiedliwiać wszelkie nieszczęścia i inne chujstwa które mu się przytrafiały. A także usprawiedliwiać tak zwane nawracanie poprzez mord *oby ich dusze trafiły do nieba tak...* jakim prawem dusza człowieka który popełnił grzech najcięższy czyli zabójstwo innego człowieka może trafić do nieba to jest nielogiczne... Państwo też jest niepotrzebne tak samo religia po kiego chu*a mam mieć kogoś kto będzie mi ustalać reguły... To jest niewolnictwo 21w. tylko te tumany i gamonie wolą o tym nie myśleć albo lepiej nie potrafią... Jak przyglądam się naszemu społeczeństwu zauważam spadek ilorazu inteligencji i własnej woli... Oni poprostu potrzebują kogoś kto będzie ich prowadził za rączkę
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół