nasiona marihuany

Czy wierzysz w Boga?

Wyszukiwarka Forumowa:

Czy wierzysz w Boga?

  • Tak

    Głosów: 150 53.8%
  • Nie

    Głosów: 129 46.2%

  • Łącznie głosujących
    279
Status
Ten wątek został zamknięty.
D

delete

Guest
elo ludziska robie ankiete i pytanie to:
Czy wierzysz w Boga? czy jestes ateista?

Ja osobiscie nie wierze w Boga i przeznaczeni! Mysle ze każdy ma swój wybor co ma robić i kim bedzie a my sami jestesmy Bogami!
 

chiken

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2009
Postów
339
Buchów
0
popieram,każdy jest kowalem swojego losu.A duszki,chohliki i inne jakieś tam "duchy" to dobre dla dzieci i mocherów.<peace>:yeahh:
 

mamciezjemcie

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2009
Postów
307
Buchów
0
Nie wiem czy jestem ateistą... raczej określił bym siebie jako agnostyk.
W każdym bądź razie religia mnie nie interesuje (w sensie duchowym) ale za to interesuje mnie w sensie... hmm socjologicznym.

Może poleciłbym parę filmów ;)



 

frugo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 31, 2008
Postów
735
Buchów
5
Ja już nawet w siebie nie wierzę, buehehhehehehe.
 
B

Beria

Guest
Ateizm podstawa czystego sumienia oraz rozróżniania dobra i zła, a nie walki dobrem przeciw złu.
 
G

Gość

Guest
Ja uwarzam że jest coś po śmierci.A Jeżeli jest coś po śmierci to jest tęż Bóg.
Nie warzne jaki,uwarzam że jest jeden ale każda religia wyobraża go sobie i nazywa inaczej.Warzne by każdy przestrzegał jego wskazuwek i bedzie dobrze

pozdro:yeahh:
 
F

fredo

Guest
Nie ma to jak byc hipokrytą. W chwili śmierci każdy z Was, przypomni sobie o NIM.
 

Donner

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 15, 2009
Postów
1,301
Buchów
0
dostałeś od niego jakieś wskazówki?
i gdybyś powiedział że go widziałeś zamkneli by cię w psychiatryku..
i podobno tych przykazań kościoła było 13? a nie 10 :)
co to ku**a za wiara?
AVE JAROO *= sam decyduje co chce zrobić :)
 

PaleHajss

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
1,617
Buchów
0
w naszą religie jak i każdą inną nie wieże ... co do boga to sie okaże jak przyjdze na to czas :freak2: (zobacze to uwieże):pr:
 
G

Gość

Guest
Nie mówie że wierze w takiego boga jak katolicy itp.Bo biblia to jeden wielki syf wymyślony po to by babilon miał czym ogłupać ludzi.I nie mówie też o wskazówkach zawartych w Dekalogu poprostu warzne są wartości moralne typu ,,Nie zabijaj" te najwarzniejsze.

pozdro:yeahh:
 

Lewi

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 25, 2006
Postów
1,311
Buchów
3
Zaznaczyłem, że wierzę w Boga, ale chce zachowywac się tak jak chce, nie tak jak muszę. Później mogę byc za to rozliczony. Chodzę czasami do kościoła, lecz nie wierzę w tych wszystkich kapłanów ( chodzę tam aby skupic się bardziej z Bogiem ). Nie wierzę w żadne ich słowo. Wole sam dochodzic do wniosków jakie oni wysuwają.
 
B

Beria

Guest
Zaznaczyłem, że wierzę w Boga, ale chce zachowywac się tak jak chce, nie tak jak muszę. Później mogę byc za to rozliczony. Chodzę czasami do kościoła, lecz nie wierzę w tych wszystkich kapłanów ( chodzę tam aby skupic się bardziej z Bogiem ). Nie wierzę w żadne ich słowo. Wole sam dochodzic do wniosków jakie oni wysuwają.

ale Ty nie rozumiesz;]
Nie ma pośrednich odpowiedzi, albo jesteś z bogiem i zaakceptowanym przez "niego" kościołem albo jesteś nic nie wartym heretykiem. Wierzysz w boga bez kościoła? Proszę bardzo spytaj się księdza, on ci wytłumaczy że jesteś na drodze zwątpienia. Tylko nie mów mi że nie wierzysz w kapłanów i to napisałeś wyżej, bo twoje jakie kol wiek wyobrażenie wiary i boga opiera się na kościele który wylansował boga przez 2 tysiące lat.

Kościół katolicki jak i sama wiara to jeden wielki kał... rzygać mi się chcę jak ktoś mówi że "Bóg mu pokazał drogę", równie dobrze mógłby powiedzieć że "Bóg zdjął mu blokadę, nakładając własną"...
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
A co tu do wierzenia? On po prostu jest. Wiem bo z Nim gadałem.
 

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
Nie wierzę, jestem racjonalistą
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół