nasiona marihuany

Czy wierzysz w Boga?

Wyszukiwarka Forumowa:

Czy wierzysz w Boga?

  • Tak

    Głosów: 150 53.8%
  • Nie

    Głosów: 129 46.2%

  • Łącznie głosujących
    279
Status
Ten wątek został zamknięty.

PustelnikMocy

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2016
Postów
96
Buchów
0
Dlaczego tylko ludzie maja boga? a pies to nie jest godny objawienia pana?

PS. Religia powstala kiedy to czlowiek byl psychicznie przygotowany.
 

Templar

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
232
Buchów
0
"Gdyby Boga nie było, należałoby Go wymyślić" jak to powiedział Wolter. Ciężki temat do forumowych dysput. Temat na zlot- ***nąć się na sofach w kole jak na spotkaniu aa i z blantem w dłoni każdy prawi swoje morały. hehhehe
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
oj pelikany, to pojęcie bóg wzieło sie dawniej niz wam sie wydaje kiedy homosapiens zauwazyli ze slonce daje ciepło , swiatło oraz moc rośliną , to był ich bóg , pozatym biblia jest prawie slowo w slowo zerznieta z mitologi ( która oczywiście była szybciej) , jakies pisaki tylko napisały je swoimi slowami.
 

#HDS#

Well-known member
Rejestracja
Maj 10, 2016
Postów
305
Buchów
0
Czarnuch THC ja nie szukam boga po prostu mialem rozkmine. Duzo z Wad slyszala o dmt dlatego tez napisalem skad moglby sie wziasc bog... ja nic nie wiem nie mam pojecia dokladnie jal dziala dmt. Czytalen tylko o tym i stad moja przypuszczenia.
 
U

Usunięty 58869

Guest
oj pelikany, to pojęcie bóg wzieło sie dawniej niz wam sie wydaje kiedy homosapiens zauwazyli ze slonce daje ciepło , swiatło oraz moc rośliną , to był ich bóg , pozatym biblia jest prawie slowo w slowo zerznieta z mitologi ( która oczywiście była szybciej) , jakies pisaki tylko napisały je swoimi slowami.

skąd to wiesz?? byłeś wtedy tam widziałeś słyszałeś>?
 
U

Usunięty 58869

Guest
słyszeć go nie ale czytałem... bóg ra czyli wcześniej set - wiki
Set, Seth[1], Σήθ (greckie), Sutekh, Setech (egipskie), hebr. שת Szet – w mitologii egipskiej pan burz, pustyń, Górnego Egiptu, ciemności i chaosu, także bóstwo o charakterze demonicznym

w kościele katolickim mamy znak IHS czyli bogów satanistycznego watykanu - Izydy, Horusa i Seta
 

PustelnikMocy

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2016
Postów
96
Buchów
0
słyszeć go nie ale czytałem... bóg ra czyli wcześniej set - wiki

w kościele katolickim mamy znak IHS czyli bogów satanistycznego watykanu - Izydy, Horusa i Seta

Set to nie Ra ani nie jest jakas jego reinkarnacja. To tak jakby powiedziec, ze Jezus czyli wczesniej Adam...
 

Zacier

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Sie 1, 2010
Postów
5,547
Rozwiązań
2
Buchów
15,671
"Nie ma boga, jest motór" :yeahh:
 
A

Azael

Guest
skąd to wiesz?? byłeś wtedy tam widziałeś słyszałeś>?

A to trzeba być i słyszeć? Arsenio tylko logicznie pomyślał i doszedł do takiego wniosku.
Kiedyś pierwsi, "prymitywni", ludzie nie wiedzieli co to słońce. Nic nie wiedzieli to oczywiste, że jakaś nadprzyrodzona siła macza w tym palce.
Teraz mamy to samo. Dalej nie wiemy jak zachodzą niektóre procesy i zgadnij kogo tam wpychamy, a jakże inaczej. Nazywa się to Bóg dziur, to co nie zbadane to sprawka Boga.
 
O

OdcieńZieleni

Guest
Oczywiście że nauka ma całkiem wiele wspólnego z tym co ludzie nazywają Bogiem, jednak sam myślę że faktycznie Bóg ma to inną formę niż podają to religie

prosze o przykład :)

W programach popularno-naukowych czy innych podają wiele mądrych rzeczy i warto słuchać aby zrozumieć co mówią. Zarzucasz nauce że jest niedoskonała że niedawno odkryli woda jest na marsie a nie zbadali księżyca, a w ogóle to podają że wszechświat się rozszerza.

tak, podają wiele niesprawdzonych i nierzetelnych danych, a ja nie zarzucam nauce nie doskonałość, bo wiadomo, że potrzeba czasu aby uczynić postep, ale zarzucam to, że człowiek na swoim przysłowiowym podwórku nie poznał wszystkiego a pognał z motyką na słońce, jeśli rozumiesz o co mi chodzi, oceany nie zbadane ale my mamy zdjęcie saturna w hd za slyriard złotych :) wiesz ile codziennie nowych gatunków zwierząt jest odkrywanych ? ale wiesz ze komos rozszerza sie z predkością jednostanie przyspieszoną bo kiedyś było wiekie bum :D hahah

Tylko że dzięki właśnie takim odkryciom mniej lub bardziej istnieje teraz to forum i świat jaki znamy, ze smartfonami i GPS.

dzieki ale ja jako czlowiek wolny i staram sie nie używać takich rzeczy, które nie mają mi pomóc tylko mnie inwigilowac :)

Aby jednak dać odpór twojemu spostrzeżeniu zaznaczam że zarówno Księżyc jak i Mars są przez nas jak najbardziej osiągalne w wymiarze fizycznym i namacalnym, rozszerzanie wszechświata natomiast opieramy na obserwacjach i matematyce - Wystarczy się rozejrzeć po niebie, jeżeli posiadałbyś wystarczająco czuły teleskop byłbyś w stanie zauważyć że inne galaktyki zmieniają barwę ku czerwonej co stanowi wystarczające potwierdzenie zjawiska które można zbadać na ziemi a które odkrył Edwin Hubble.

ty nie rozumiesz co miałem na mysli pisząc tamten post .. ja nie mówie, że we wszystkich programach od deski do deski są kłamstwa, my po prostu nie jesteśmy w odpowiednim etapie rozwoju cywilizacyjnego na eksploracje kosmosu, tak jak pisałem zajmijmy sie to co mamy na własnych podwórkach a nie wydawac miliardy dolarów i marnować czas wybitnych ludzi, żebym mógł wiedziec ze kosmos ma 100000lat i sie rozszerza, no ludzie, są ważniejsze problemy ale ja tylko sobie moge pisać.

Do czego dążę otóż pragnę przypomnieć że w myśl wyżej opisanej nauki opartej na matematyce jesteśmy w stanie zajrzeć do świata subatomowego i zobaczyć z czego jesteśmy zbudowani - z atomów. Co jednak ciekawe w samym atomie 99.999999999999% jego objętości ( Czyli przestrzeni pomiędzy jedynymi namacalnymi materialnym elementem atomu - jądrem oraz elektronami. ) to pusta przestrzeń. Co oznacza że tak naprawę wszędzie do okoła tak naprawdę jesteśmy zawieszeni w pustej przestrzeni i jesteśmy w stanie zobaczyć tylko niewiarygodnie ułamek rzeczywistości taka jaka jest naprawdę, nie powinniśmy zatem odrzucać wiary Boga jak dla mnie.
Poza tym opierając się na eksperymencie myślowym z kotem Schrödingera, i logiką jako taką istnieniu Boga nie można ani zaprzeczyć ani go potwierdzić dopóki nie znajdziemy dowodów na którąś z tych tez, a póki co brak dowodów.

i to jest własnie nauka, która nie ma nic wspólnego z bogiem, bóg stoworzył ewe z żebra adama a świat z niczego w 6dni, jak ktoś juz tu wspominał, były cywilizacje, które rozwineły sie grubo przed narodzeniem chrystusa, które w swoich ksiegach miały zapisane to co teraz jest powielone w starym i nowym testamencie, zreszta po za tymi księgami nie ma nigdzie wzmianki o nim, o jego przemianach i uleczaniu dotknieciem chorych, jakby był taki za***isty to i piramide by mu postawili :) ogólnie polecam zeitgeist, tez wiele rzeczy jest przekreconych ale warto obejrzeć

Z chęcią odpowiem na każde pytanie.

proszę o przykład w którym nauka wiąże sie z bogiem. nauka coś namacalnego, materialnego, logicznego i prawidłowego, bóg któs lub coś nie widziany przez nikogo, nie ma zadnych namacalnych dowodów zeby kiedykolwiek zył a i tak ludzie w niego wierzą, to jest fenomen boga ale kazdy ma swoje w głowie i nigdy nikogo nie namawiam do niczego, do zmiany nastawienia i myślenia ale ja kompletnie odrzucam tą teorie.
 

Konopioland

Lazy Bastard
Rejestracja
Sie 19, 2014
Postów
1,006
Buchów
1
ha ha ha ja nie moge, ile tu jest głupich ludzi na forum.
Bajki o bogu są wymyślone przez kretynów dla kretynów.

Nie przez kretynow tylko przez cynicznych w ch*j cwaniakow.Mowie o calej tej wierchuszce, zalozycielach.
Toz to trzeba miec wrecz niesamowity tupet, charakter, zeby wciskac takie kity ludziom, a ci i jeszcze to lykaja jak pelikany dajac dymac sie z kasy i byc pod calkowita kontrola (np. spowiedz u ksiedza).
 

Arsenio Hall

White Pride
Weteran
Rejestracja
Cze 9, 2009
Postów
2,537
Buchów
1
ciemna masa w hują , jak można wierzyc w coś czego nie ma , japie****e... obudzta sie wkoncu

już lepiej wierzyc ze np. po oucie bedzia siatka pieniędzy
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół