nasiona marihuany

FIM - co to naprawde jest. CZYTAC!

  • Autor wątku Kot z Cheshire
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:
K

Kot z Cheshire

Guest
FIM nie polega na obcieciu czubka.

obciecie czubka to jest TOPPING - uzyskujemy 2 odrosty zamiast jednego.

FIM polega na obcieciu ok 80% czubka (FIM - fu*k I Missed - tak to nazwal czlowiek, ktory chcial obciac caly czubek, przez nieuwage zostawil kawalek i zauwazyl inna reakcje niz po standardowym toppingu), reszte zostawiamy - z tego miejsca wyrosnie nam 4 odrosty, bywa, ze 6, a niektorzy twierdza ze nawet do 8.

 
Ostatnia edycja:

KFC

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2007
Postów
401
Buchów
0
Bonifacy buch dla ciebie za świetny temat!- już kilkakrotnie gdy czytałem tematy o treningach to nawiązywały się dyskusje co to jest topping i fiming i generalnie nic nie można było z tego wywnioskować. Tutaj wszystko jak na talerzu- Dzieki za ten temat bo gdyby nie on to spierdzielibym fim na moich roślinkach na 100%. Jak dla mnie temat do przyklejenia na góre!
Peace!
:spalony:
 
R

Rasterr

Guest
heh, dobrze że pomyslałeś o takiej przydatnej rzeczy. Teraz nie powinno być wątpliwości ze strony młodych rolników. Ale i tak jak znam życie to ktoś za niedługi czas założy temat fim czy topping ?? Nagrody powinny lecieć od administracji za zaśmiecanie forum przed "ogarnięciem" materiału który jest na forum.
 

lollypop

made in Poland
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2009
Postów
1,309
Buchów
3
Więc ja kiedyś tam zafundowałem roślince topping, myśląc, że to fimming. Fajnie ku**a ;)
Tyle, że do tego "prawdziwego" fima potrzebna będzie lupa
i bardzo stabilna ręka. Przecież ten "szczyt" jest taki malusi i delikutaśny, a naokoło same młode, pyci listki...
No nic, muszę odstawić alkohol i skołować jakiś stelaż antydrgawkowy.
 

KFC

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2007
Postów
401
Buchów
0
Więc ja kiedyś tam zafundowałem roślince topping, myśląc, że to fimming. Fajnie ku**a ;)
Tyle, że do tego "prawdziwego" fima potrzebna będzie lupa
i bardzo stabilna ręka. Przecież ten "szczyt" jest taki malusi i delikutaśny, a naokoło same młode, pyci listki...
No nic, muszę odstawić alkohol i skołować jakiś stelaż antydrgawkowy.

.....no picie w trakcie może być rzeczywiście trudne ;) - co do narzędzi polecam ostrą żyletkę a nie własne zęby ;)
Peace!
:spalony:
 

lollypop

made in Poland
Weteran
Rejestracja
Cze 25, 2009
Postów
1,309
Buchów
3
.....no picie w trakcie może być rzeczywiście trudne - co do narzędzi polecam ostrą żyletkę a nie własne zęby

chodziło mi bardziej o odstawienie etanolu miesiąc przed zabiegiem ;)
a co do żyletki mam lepszy patent, rozpie****am taki wkładzik z czterema ostrzami,
wilkinson bądź gillette i używam pojedynczego ostrza, poręczniejsze i znacznie węższe niż standardowy Polsilver ;)
Pozdrawiam i polecam
 

chiken

Well-known member
Rejestracja
Paź 4, 2009
Postów
339
Buchów
0
brawo,buszek dla ciebie.To ja od początku mojej przygody z uprawą żyłem w błedzie
 
C

Cherokee

Guest
no boni okazuje sie ze zeby tak spudłowac jak ten gosciu co to nazwał to trzeba niezle wymierzyc :D
 

krasnoludek

Well-known member
Rejestracja
Wrz 20, 2009
Postów
220
Buchów
142
róbmy to jak na polskich rolników przystało-upie****ajmy paznokciami. będzie najlepiej. to taki joke z mojej strony. ale mam pytanko. czy to nie opóźni kwitnięcia? mianowicie czy taka roślina po poprawnym(nie żadne paznokcie) FIM'ie nie zacznie później kwitnąć?
 

heniu.1

Member
Rejestracja
Sty 10, 2007
Postów
17
Buchów
0
mam 2 ww*bb, lemon skunka i lemon haza na 5 tyg wegu, w ubiegłym tyg zfimowałem wszystkie i konkretnie lst zastosowałem, jednak niestety drastycznie staneły i nie rosną tak jak normalnie ( bez fim i lst na wegu ), czy powodem jest głównie stres czy to że to hybrydy :zjarany: ??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół