nasiona marihuany

FIM - co to naprawde jest. CZYTAC!

  • Autor wątku Kot z Cheshire
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

koza janek

Well-known member
Rejestracja
Sie 21, 2010
Postów
172
Buchów
0
siemanko<peace> bylibyście tak łaskawi i rozjaśnili mi trochę metodę fimowania? Sprawa jest taka że wszstko co było do przeczytania przeczytałem i zastanawia mnie tylko jedno na wikihaszysz jest napisane
Najczęściej stosowaną techniką FIM jest zgięcie ostrza żyletki taka by powstała krzywa. W ten sposób jesteś w stanie poprawnie zrobienia cięcie FIM i wyłuskać niezbędny obszar.
jak ma wyglądać ta krzywa ostrza :sunny: na zdjęciach było pokazane że powinno się wyciąć coś w stylu łuku (przynajmniej ja tak to interpretuje <joint>) wolę spytać i być pewny niż robić w ciemno i spie****ić krzaczki:sunny: z góry dzięki za pomoc i buch z wami
 
C

Captain Crazy

Guest
Witam

Ja mam 2 pytania
1.FIM ucinam tylko to co jest w samemu środeczku górnej części tak jak na rysunku czy całość tylko wyżej niż Topping? (jeśli całość to wychodzą dziwne liście i efekt jest przypuszczam mniejszy - mam racje?
2.Topping robię gdy roślinka ma już z 5-6 pieter nie licząc liści z nasiona (jeśli się mylę to proszę o poprawkę). wtedy ucinam łodygę tuż pod ostatnim wierzchołkiem czy np pomiędzy 4 a 5 łodygą? (na rysunku to wygląda jakby było ucinane ostatnie piętro które własnie powstaje.)
 
C

Crays

Guest
Złota łopata dla pana Captain Crazy!

PS: w fotorelacjach masz dużo zdjęć jak ludzie to robią, nawet w makro jak dobrze pamiętam.
 

Rebelia

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2013
Postów
71
Buchów
0
U mnie będzie leciał FIM ,nie ma bata ;)
Dziena! :)
 

kykjest1

New member
Rejestracja
Kwi 22, 2014
Postów
1
Buchów
0
Witam. mam pytanie zrobiłem trening lst i zastanawiam się czy moge jeszcze zrobić fim do tego ?
 

NewHope

Well-known member
Rejestracja
Maj 1, 2012
Postów
217
Buchów
0
Tak mozesz smialo robic i FIM'a na glownym szczycie jak i odrostach o ile to roslina pelnosezonowa a nie AF.
 

Bartolini herbu Zielona Pietruszka

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 25, 2008
Postów
677
Buchów
4
Zrobiłem fim chyba dobrze będzie :)

fim.jpg
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół