nasiona marihuany

Badyle - jak nie uprawiać marihuany !

Wyszukiwarka Forumowa:

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
Co jakiś czas na łamach forum trafiją się istne liściaste perełki ,oto kilka z nich


na początek gwiazda dzisiejszego wieczoru




mój faworyt
 
Ostatnia edycja:
K

Kot z Cheshire

Guest
fotka nr 3 rulez!
napracowal sie chlop przy boxie, pelna profeska, no ale plant mu wystrzelil elegancko, nie ma chu*a we wsi, jak moje maja 2 listki, to sa 8 razy nizsze, widac jeszcze sporo sie podszkolic musze :):):)

EDIT:
zmien nazwe topicu na "jak nie hodowac marihuany - przyklady". taki topic jest potrzebny, a z tego co wiem, nie ma.
 

Homer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 24, 2009
Postów
911
Buchów
10
Na tej tacce po prawej pod lampa to nie przypadkiem jajecznica ?
U mnie na stolowce zarcie podgrzewaja wlasnie w ten sposob:lol3:

Patyczak pierwsza klasa - niczym maszt radiowy.
 

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
Sporo tego widziałem ,ale posiadam tylko te foty co wyżej ,jak ktoś dysponuje zdjęciami ''w temacie'' to niech śmiało je tu wrzuca.


obstawał bym za przyklejeniem tego tematu,zawsze będzie można sobie go odwiedzić w celu poprawy nastroju
 
R

Rufi

Guest
ta ostatni przypomina mi przemysłówke, którą sadziłem za małolata na oknie hehe<coolpalacz>

ps. za***iste planty
 
K

Kot z Cheshire

Guest
obstawał bym za przyklejeniem tego tematu,zawsze będzie można sobie wejść do niego w celu poprawy nastroju
...oraz w celu edukacyjnym, niech sie mlodziez uczy, jak nie powinno sie hodowac, to potem tylu kretynskich pytan nie bedzie :)
 

KFC

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2007
Postów
401
Buchów
0
...oraz w celu edukacyjnym, niech sie mlodziez uczy, jak nie powinno sie hodowac, to potem tylu kretynskich pytan nie bedzie :)

Chyba wierzysz w cuda- prędzej mi "pomidor" na ręce wyrośnie niż nowi zaczną szukać odpowiedzi w "szukajce"....
Peace!
:spalony:
 

rybcia

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2010
Postów
27
Buchów
0


przepraszam, musiałem się pochwalić. Przygarnąłem z dobrego serca takiego badyla i nie mogłem się oprzeć w cyknięciu mu foty :D
tydzień go poreanimuję/zamknę w kostnicy i oddam wlascicielowi d:
 
K

Kot z Cheshire

Guest
Chyba wierzysz w cuda
oczywiscie, ze wierze, w koncu ch*j nie ma nog, a stoi :D:D:D




przepraszam, musiałem się pochwalić. Przygarnąłem z dobrego serca takiego badyla i nie mogłem się oprzeć w cyknięciu mu foty :D
tydzień go poreanimuję/zamknę w kostnicy i oddam wlascicielowi d:

bardzo ladne.
proponuje przeniesc do dzialu hobby, sztuka ludowa, zuraw :D:D:D
 

rybcia

Active member
Rejestracja
Sty 23, 2010
Postów
27
Buchów
0
mam dwa takie zurawie w boksie, cud że koleś nie połamał w torbie :D
 

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
wydrapałem jeszcze jedną glizde



coś zdjecia w dużym foramcie mi nie hulają
 
C

Cherokee

Guest
pamietam to zdjecie cierucha- na zestaw rusztowniczo- asekuracyjny nie ma chu*a we wsi
 
K

Kot z Cheshire

Guest
najbardziej w tych pannach podobaja mi sie te misterne konstrukcje patyczkow podpierajacych i finezyjnie wiazania niteczka :D

choc musze sie przyznac, ze kiedys dawno temu, jak jeszcze dinozaury zapie****aly po ziemi, jakos tak w lutym mialem cos podobnego :D w malej szafeczce folia aluminiowa na sciankach, zwykla zarowka 60w nad tym i tez taka kaleke ciagnalem :D potem w marcu juz sloneczko poswiecalo, to na parapecie doswietlalem, a w kwietniu poszla w grunt na outa i na luzie urosla :) nawet 4 klony z niej zrobilem :D

poszukam na dysku, chyba mam gdzies fotki topow z niej....



EDIT:
mam, znalazlem :)
topki jak widac, a zaczynala roslinka jak te z fotek wczesniej :)
to byl chyba cinammon albo purple power od femaleseeds, juz nie pamietam.

clear.gif


clear.gif
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół