nasiona marihuany

Perełki - rereaktywacja

Wyszukiwarka Forumowa:

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
jest nowinka, tego chyba jeszcze nie było o ile dobrze pamiętam

Cześć, jest to moja pierwsza uprawa, zamówiłem 10 nasion Auto Cheese skunk z Ganja Farmer, tak wyszło że zostało mi aktualnie 5 roślinek. Nasiona kiełkowałem w glebie, najpierw dałem je do wody na 24h, następnie wsadziłem do małych doniczek ze zwykłą ziemią uniwersalną, wszystko schowałem w szafce, w planach miałem wystawienie roślinek na zewnąrz zaraz po tym jak pokażą się nad ziemią, niestety była wtedy zła pogoda, więc świeciłem im latarką z telefonu, naszczęście nazajutrz pogoda się nieco porawiła i już miały ładne grzanie.

Docelowo roślinki będą w donicach 10 litrowych z ziemią uniwersalną BIO(śmierdzi strasznie) do tego 2 litry perlitu na donice,
 
L

Lord of Bhang

Guest
Wentarlo prze...... Buahahahhaha:lol3::lol3::lol3::lol3:
Myślałem że ze stołka padne czego to ludzie nie wymyślą
 
S

Sławuś z council estate.

Guest
Z shoutboxa

O zabezpieczaniu roślin na oucie przed Polakami

polacy.png
 

RatujeDziadka

SB maniac xD
Weteran
Rejestracja
Mar 5, 2012
Postów
570
Buchów
5
Terefere :D to jest wycięte z kontekstu kurza twarz! :sunny: była mowa o znienawidzonych skorupiastych! a kysz!
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
panie władzo, taki gość z internetów mi nie wierzy, że na niebieskim lepiej kwitnie

Kiedys sie z nim klocilem o barwe swiatla, to pisal mi na privie ze jak nie przestane to zglosi to na policje,
 

mr.whitewidow

## King of the Road ##
Weteran
Rejestracja
Lis 4, 2014
Postów
3,280
Buchów
25
Zasadziłem nasiona z karmy dla papug i kanarków.Wyrosły krzaki zerwałem je i zrobiłem z nich makumbe.
Efekt był taki że nie było żadnej fazy ani trochę nawet nie pokopało.Ususzyłem nawet z niej trochę zapaliłem i tez żadnej fazy nie było.Takie samo ziarno posadziłem kilka lat temu i normalnie kopało.Czy ta konopia po prostu nie produkuje THC?

...........
 
U

Usunięty 58869

Guest
:freak2:10 znaczków
m.sandman napisał:
Widzę, ze ledy cob masz zamontowane na stałe do sufitu boxa. Rozumiem więc, że będziesz regulował wysokość za pomocą jakiś dystansów zabierając je stopniowo spod donic w miarę rozwoju roślin.
Z tego co pisali mi koledzy z forum jeśli chodzi o wysokość od szczytów do ledów to optymalnie 30 cm, najlepiej w granicach 50 cm, a jaka wysokość będzie u Ciebie?
mozna wysokoscia a mozna mocą
sciemniacz mam ( potencjometr)
 

TatraMoc

500+ madafaka
Rejestracja
Wrz 6, 2014
Postów
392
Buchów
1
bob budowniczy

No wlasnie ze na jesien w stawie nie ma praktycznie wody. tez sie zastanawiam jak to bedzie wygladalo jak wykopiemy jame na 2 metry gleboka to czy nie podejdzie woda. Staw powinien sciagnac wode do siebie chociaz ma raczej ponizej 2 m glebokosci.
 

Marty Mcfly

Jam jest prawda
Rejestracja
Cze 6, 2012
Postów
353
Buchów
1
@up
Już to ktoś tutaj umieszczał. Koleś wstawił to zdjęcie i chociaż dostał trochę z***ów, potem było kilka porad i nawet się nie odezwał. Albo te z***y go zabiły, albo to było tylko dla draki. Sam mam w zamrażarce sporo nasion, nic prostszego wysadzić kilka i wchuj przelać a potem dla zbity wstawić fotę i zniknąć. Już to kiedyś pisałem, ale szkoda, że ludzie zakładają takie tematy z problemami. a potem nie piszą jak to się skończyło. Komuś być może mogłoby się to przydać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół