nasiona marihuany

Perełki - rereaktywacja

Wyszukiwarka Forumowa:

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Podbijam kolejnym odcinkiem tasiemca pt. "S jak Spot"

Sprawa się usrała, że tak to brzydko nazwę. Na moim spocie wyczaił mnie stróż z pobliskiego zakładu pracy. Taki dziadek. Obiekt zakładu jest wielki i liczyłem, że nie będzie się zapuszczał za cztery-pięć rzędów wagonów, które zasłaniają tego spota... A tu... kopię sobie dołki, a on do mnie zza płotu-siatki zakładowej: "Panie co tam robisz?!". No to ja że rosówek szukam i szybko myk. Dobrze, że dopiero zacząłem kopać, a tym bardziej, że nie wsypałem drogocennej gleby BioBizz i Canna Terra Vega

:tiphat:
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,112
Buchów
7,838
Odznaki
5
jeśli chcesz dokładnie to sobie zmiez wymiary dołu i policz ile masz ale 1m2 to nie jest bo 1 metr kwadratowy to 1000l = 1 tona (coś ze szkoły pamietam :freak:)

Wow, nawet nie wiem jak to skomentować...
 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,767
Te pozwijane liście to jakiś kokon robala,ja takie coś odrywam od planta i pod buta co by nie wypełzło znowu.
Sorki,dopiero na dużym foto się przyjrzałem i to nie jest robal. Może jakaś mutacja liści???

I ***s pod buta... a nie sorki. :dancee:
 

geraldzik

Well-known member
Rejestracja
Sie 17, 2016
Postów
1,050
Buchów
3
Zdjecia jutro dopiero wyślę Ci. Ale zastanawia mnie jedno. Ma już z 35 dni 40 cm i kurde jest 5 pięter teraz widzę ze wychodzą na piętrze jakby kolejne liście. Na górze juz widzę białe włosy. Co jest grane ? Nie powinna najpierw dać jak najwięcej liści a dopiero potem białe włoski ? Kolejna sprawa lac juz planton k ? Leje biohumusa potem wodę i tak cały czas.raz mi się zdarzyło ze miały sucho ale to przez 1 dzień tylko . Coś czuje ze chu...z tego wyjdzie wsadzilem ogólnie 600 zł bo wywalalem nasionka które kielkowaly myślałem ze śmierdzą a to byli wszystko dobrze . Kupiłem kolejne i teraz właśnie taki jest problem jak pisze Ci kolego

kazdy zna bol smierdzoacych kielkow :pl:
 

Świeżaczek1

Banned
Rejestracja
Maj 12, 2016
Postów
859
Buchów
0
17.jpg

18.jpg

Koledzy, wyszło 70 gieta z outdoora i przy suszeniu ( 5ty dzień , topy pocięte na małe suszone w boxie na wieszaku) zauwyxylem trochę chamskiej szarej pleśni na jednym z topów, odrazu poszedł do śmietnika no ale teraz czytam ze są różne „odmiany” pleśni i jedna z nich jest podobna do koloru moich topów.!! Proszę powiedzcie szybko jak to wyglada waszym zdaniem. Wg mnie jest ok ale to moj pierwszy harvest.

Pozdro
Gościu nie pie**ol bo jaranie jest za***iste w smaku i blanta samemu spalić się nie da. Na 3 razy może sk***isz jak jesteś w formie a jak nie to po 2 buchach elo
krUl osiedlowego growingu uprawił taką marychę że gibon składa po dwóch buchach, całe 70g outdoora
5 dni suszenia w boksie, zero curringu a smak tak wy***isty że podwawelska się chowa.
 

Pogięty Pojeb

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2016
Postów
155
Buchów
1
Witam, koło pąków, liście zaczynają się pokrywać takim białym puszkiem, nie nie jest to pleśń, tylko liście koło pąków, co to takiego ?

zaznaczylem na zdjeciu dokładnie gdzie.

28.jpg


taki mleczny biały puszek widoczny okiem. taki pyłek lub jak kto woli kółka puszyste (Chodzi o kształ puszku)

Roślina w 6 tygodniu
biały puszek :D
 

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
historyjka odnosnie tego czy dziala - poznalem raz takiego ultra cpuna, koksiarza, ze az raka dostał - no i chcialem zrobic na nim testa[...]

koledzy kolegom. :jprd:
w każdym razie przestroga - nie walcie koksu bo raka dostaniecie :D
 
P

pozytyw

Guest
sry nie chce mi sie karmic takiego trolla, który nawet trolli trolluje, jak sam sie przyznal.
 
Ostatnia edycja:

Beerus

Banned
Rejestracja
Sty 27, 2019
Postów
333
Buchów
0
ty debilus, jakis ty przyje*any ....... ledwo sie zarejestrował a już hejt na czacie leci i inwektywy rzuca

lepiej wracaj na swoje pato streamy i pato kanały - o których tak opowiadasz z pasją i wczuciem , kim to ty tam nie jestes

ale ta powyżywaj sie , widocznie na fejsbókach i jutubach co opisywałeś ci nie wystarczy. fck

Przecież to ty się do mnie dosadziłeś na sb z jakimiś dziwnymi pomysłami z pupki wyjetymi haha i skąd w ogóle pomysł na nick pozytyw skoro tyle goryczy w Tobie płynie.
w każdym razie jestem pelen szscunku dla ciebie ze poznajesz sobie koksiarzy którzy majo raka i ktorych na nieswiadomca czestujesz dla własnego funu wynalazkami. I je**c fakt że to yerba mate skoro go to tak porobiło. Przyjaciele muszą byc z ciebie dumni.
Tyle ode mnie, chcesz się słownie poprzepychać i udawać lepszego od wszystkich - zapraszam na pw
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół