nasiona marihuany

Perełki - rereaktywacja

Wyszukiwarka Forumowa:

smoku

Active member
Rejestracja
Maj 25, 2006
Postów
39
Buchów
0
wczoraj napisałem taki temat bardzo szbko sie rozwijal ale ktos go bardzo szybko usunol mysle ze to jest dobry tekst cieżki hartkorowy gagsta rap o smierci i zagładzie zalany najgorszą chemią jaką zna żeczywistosc koniec<rotfl>
 
B

Beria

Guest
mysle ze to jest dobry tekst cieżki hartkorowy gagsta rap o smierci i zagładzie zalany najgorszą chemią jaką zna ż e c z y w i s t o s c koniec<rotfl>


no rzeczywiście... Samo-perełka, sam nie świadomie stworzyłeś soczystą perełkę.:)
 

KFC

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2007
Postów
401
Buchów
0
Chcę kupić na allegro swietlowke energooszczędnął i czym mam sie sugerowac watami czy lumperami czy czym? Po przeczytaniu całego działu o oświetleniu mam w głowie totalny chaos i już nic z tego nie rozumie. :zombi:

Kocham temat perełek ;). Swoją drogą lubię delikwentów co przeczytali wszystko i "dalej nic nie wiedzą" ;)
Peace!
:spalony:
 

kadio93

Well-known member
Rejestracja
Kwi 26, 2009
Postów
240
Buchów
0
??????

boxa w srodku mam oklejonego kocem ratunkowym, on ma byc prosto wylozony czy nie musi byc wszystko ladnie i moze byc ze tak powiem pogiety jak papier (strace na tym jakies swiatlo ?)

To jest tooooooo......... 25
 
C

Cherokee

Guest
Wykiełkowałem pestke ... wszystko ok rośnie wyszła z ziemi i była normalna,
zauważyłem wczoraj że część która wystaje z ziemi rozdzieliła się na pół a ze środka zaczeła wyrastaść następna :freak2: Trudno to wytłumaczyć a z powodu braku aparatu zrobiłem coś podobnego foto :
O co chodzi ? ;/

clear.gif



jak to zakrótka do chu*a??!!!!
 

marciof1

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2009
Postów
239
Buchów
0
Cytat: Napisał marciof1 Zobacz post Nie wiem, bo nie uprawiałem, ale czytałem, że Top44 Zdaniem tego pana top44 to najszybszy automat hahahahaha

Nie jest to ku**a moje zdanie. Przeczytaj uważnie
 

KFC

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2007
Postów
401
Buchów
0
czemu marciof1 cytat pisze że to ja napisałem-a ja nie mam z tym nic wspólnego.
Peace!
:spalony:
 

marciof1

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2009
Postów
239
Buchów
0
Ops ! ... Niechcący twój nick zaznaczyłem. Chodzi mi o pancerosa .. Sorki
 
F

fredo

Guest
Pytanie:
za wolno... jakie masz światlo ? cos chyba je za wysoko trzymasz...



Odpowiedź:
za wysoko? noo mieszkam na 2 pietrze. A co do swiatla to jak najtaniej i najlepiej coś mogł bym kupic bo narazie to halogenem xD Jesli ktos by mógl jakis link z allegro podac na jakies dobre i tanie



Kod:
www.forum.haszysz.com/czy-za-wolno-rosnieaa-t22111.html?t=22111



Posty destrukcyjne w działaniu :sunny:
 
Ostatnia edycja:

Sokół

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2009
Postów
1,354
Buchów
0
Z tym piętrem było mocne musze przyznac :pr:
 

together

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2009
Postów
237
Buchów
0
ku**a teraz wsyzscy moga sobie zartowac bez banow. nie ma nie byulo i nie bedzie sprawiedliwosci na swiecie ani na forum. oddajecie mi moje konto do k***y nedzy

:D 25 znaków ofc..................
 

Mr.StickyfingerZ

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2009
Postów
438
Buchów
8
Witam zamowilem pzredwczoraj nasionka z ganjafarmer.pl ktore mi przyszly dzisiaj okolo 12:00 i okolo 30 minut temu przygotowalem nasionko do Kielkowania a dokładnie chodzi o WR automatic .
Moje pytanie dotyczy tego czy dobrze je wykielkowuje otóz podzielilem 1 chusteczke na 2 warstwy, na zakretke połozylem 1 warstwe chusteczki potem nasionko i 2 warstwe chusteczki pocyzm zalalem woda tak aby nieplywalo a bylo mokro i odstawilem w ciemne miejsce o pokojowej temperaturze ( szafka) czy w przypadku WR AUTO dobrze kielkuje??? bo moze wybralem dla tej odmiany nie za dobre kielkowanie???
dzieki i pozdrawiam

cały post wkleilem ale koncowka rozpie****a
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół