nasiona marihuany

Opium- out

Wyszukiwarka Forumowa:

BigBit

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2009
Postów
136
Buchów
0
Mam nasionka opium z Paradise seeds (fem.) i nie wiem do konca czy krzaczek da sobie rade w naszych polskich warunkach klimatycznych. Chcialbym sprobowac outa w sezonie 2010 ale nie wiem czy nie zmarnuje pestek. Moze ktos ma doswiadczenie z ta odmiana i moze mi cos poradzic, bylbym wdzieczny.

Dodam jeszcze ze przetestowalem ta odmiane w indorze i na takie warunki jakie jej zapewnilem (czyt. brakowalo im do idealu) to bylem bardzo zadowolony:spalony:.
PZDR
 

mamciezjemcie

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2009
Postów
307
Buchów
0
Google tłumacz:

Paradise Seeds Opium

Zwycięzca HighTimes Cannabis Cup 2006 srebrny medal (kategoria Bio)

* Typ: Sativa / Indica (50/50)
* Czas kwitnienia: 60 dni w pomieszczeniach zamkniętych. Na zewnątrz, na początku października (n.L.)
* Wydajność: 450 gramów na m2 kryty. Outdoors 600 + g na roślinę
* Środowisko: Indoors. Outdoors między 50 º n.L. i 50 ° S.L..
* Efekt / Buzz: wzroku, mózgu
* Zapach / Smak: Creamy FRUIT PUNCH / winogronowy
* THC: 15-18%

Ten gorzki kielich hybrydowy z wysokim współczynniku liści może być uprawiana w morzu zieleni, lub wieloletnie rośliny oddziału. Ogromne przylistków piętrzą się na siebie, co urocze Włosek cola - jednych z największych pąki ever seen. Jeden doświadczony plantator medycznych szacunkiem zwraca Opium "Totem".
Raised hydroponically i kokosowy, Opium wykonuje fenomenalnie w zakresie zarządzania i dynamika agregatów.
Opium na zapach i smak składa się głównie z owoców. Większość roślin tropikalnych kremowy smak punch. Opium jest majestatyczna roślina, z intensywnym dymem starcie do lądowania. Opium nie pozostawia upaść na ziemię na koniec jazdy. Jej rejestrów Sativa dziedzictwa w każdej komórce ciała, podnosząc cię z amazing mózgu wysokie wraz z wizualizacjami, a myśli wyścigowych. Zdjęcia Włosek Farm Jean z Francji
 
Ostatnia edycja:

BigBit

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2009
Postów
136
Buchów
0
roslina na vegu rosla dosc leniwie i dopiero po znianie swiatla na flo wystrzelila. zastosowalem jedynie fim. urosla ok 150cm nie specjalnie sie krzaczac. palenie mialo smak tak jak w opisie smak owocow, bardzo intensywny i przyjemny. Moc oszalamiajaca... pierwszy buch jest by poczuc smak, a drugi uwala tak ze sie wlepiasz w sciane i analizujesz najrozniejsze rozkminy. smak i moc dokladnie taka jak w opisie
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
mi też odmianka podpasiła :D ale wątpie w to że dojdzie na out.
 

BigBit

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2009
Postów
136
Buchów
0
To mnie nie pocieszyłeś zbytnio ;/
 

trak66

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
179
Buchów
0
no to ja cie pogrążę,kumplowi pod folia prawie doszla,wiec out?marne szanse.
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
napaliłem się na tą odmianę prawie doszła czyli co? były topy zebrał coś? czy tylko symbolicznie własnie buduję tunel foliowy będą tam ogórki a wśród nich wiadomo :)
skoro moc oszałamiająca to niedojrzałe topki też będą nieźle klepać
 

lumenator

Well-known member
Rejestracja
Sty 10, 2012
Postów
556
Buchów
0
na forum czeskim widziałem że ktoś pod małym inspektem miał klony i doszły z nawozami kończącymi kwitnienie. jest wolne miejsce to spróbuję pakiet zamówiony na foto wygląda jak niewielka kupa liści z mnóstwem kwiatków o to mi chodzi właśnie
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół