nasiona marihuany

Growlog Mak wysokomorfinowy

Wyszukiwarka Forumowa:

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Skąd wiedziałbym, że sadziłeś swój? Gadałeś kiedyś, że wysiałes niskomorfinowego! go.
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
może jakieś foto :thumleft:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Amotywacja musi minąć i baterie naładować. Latarka okazała się być ważniejsza w tygodniu.
 
C

Canabis_16

Guest
ku**a sleja nie wiem o co ci chodzi.... piszesz tak, że nie moge cie zrozumieć... W czym problem???
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Może w aurze, trudno określić diagnozę na odległość. Po dwukrotnym przeczytaniu zrozumiałem o co mi chodziło. W skrócie : lenistwo jest przeszkodą.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Wiekszośc twoich wypowiedzi jest zrozumiała tylko dla ciebie.

Trudno żebym o tym nie wiedział. Kiedy piszę w ten sposób, musi to pewnie oznaczać, że maskuję wypowiedzi przed debilami. LOL.

Wydaje ci się że twoje ***nięte teksty maja za***iscie duze znaczenie tak naprtawde to niezłe gówno sypiesz.

Nie rozumiesz przecież większości moich wypowiedzi, twoja opinia więc nic nie znaczy. Lubię tak pisać i sprawia mi to nadnaturalną przyjemność. Post o fotkach maku ma duże znaczenie? Jak widzisz, sama tworzysz otoczkę wokół tego co piszę, potem próbując ją wyśmiać.

W zyłke?

W twoją cipkę załaduje całe opium.
 
H

haszyszekk

Guest
hehe Sleja nie pisze niezrozumiale ale właśnie w takiej formie że trzeba ostro rozkminiac o co chodzi... Większości albo sie nie chce albo jest za głupia więc cieżko sie dogadać :pr:
P napisał:
że maskuję wypowiedzi przed debilami
I skutecznie ci sie to udaje :flower: tylko nie wziłeś pod uwage że na tym forum nie ma dużo inteligentnych osób :) Skazałeś sie na niezrozumienie przez świat i może, jeżeli ci tak wygodnie, jest to twoj sukces :jocolor:
Ogólnie chodzi o to że Sleja jest za leniwy i za bardzo przećpany żeby robić fotki maku i męczyć sie całe, długie, okropne 5 minut żeby zhostować je i wkleić na forum :pr:
Wiec nie naciskajcie hehe :tongue: Chętnie bym zobaczył foty tego maku, chociaż sam nie uzywam :geek: Btw. wogóle ciekawt ten growlog jest bo żedko spotyka sie opisy uprawy maku... pzdr
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
I skutecznie ci sie to udaje tylko nie wziłeś pod uwage że na tym forum nie ma dużo inteligentnych osób

Piszę raz tak, raz tak. Zależy do kogo przemawiam.


Baterie już się ładują, za kilka godzin wrzucę fotki.
 
C

Canabis_16

Guest
No ku**a ładnie mi pojechaliście z tymi mało inteligętnymi użytkownikami ;] Sleja twoje posty zawierają pewien slang, ktury ty sam opracowałeś.... A dla mnie jest on ciężki do roz***ania.... i tyle. Peace.

[ Dodano: 2006-06-24, 19:16 ]
Wiesz sleja po kilkakrotnym przeczytaniu da sie coś z tego zrozumieć.

[ Dodano: 2006-06-24, 19:17 ]
Masz racje, że lenistwo jest za***iśćie wielką przeszkodą.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
Gazometer napisał:
za duża ilość nowych słówek do rozkminy?
no czlowieku... wiekszosc osob na tym forum jak czyta przykladowo dziesiecio wyrazowe zdanie dochodzac do konca nie pamietaja o czym bylo na poczatku...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
http://img67.imageshack.us/my.php?image=p10100010qf.jpg
http://img232.imageshack.us/my.php?image=p10100026sg.jpg
http://img232.imageshack.us/my.php?image=p10100030wx.jpg

Lekko zżółkł, ale nie jest to strasznie wyraźne. Na jednej fotce wszystko wyszło żółte, ale to wina światła czy czegoś innego, nie wiem. Powodem jest wysoka temperatura jak myślę, papaver nie lubi wysokiej temperatury, a ostatnimi dniami słońce paliło bezlitośnie. Mak rośnie dalej w zawrotnym tempie i nadal utrzymuje, że kwiaty pojawią się do 15 lipca.
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Jak otrzymać nasiona maku? Da się go jakoś zapylić?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół