nasiona marihuany

Poradanik-jak zamienić wyrok za marihuanę na prace społeczne,albo uniknąć go.

Wyszukiwarka Forumowa:

Atanazy Bazakbal

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 13, 2008
Postów
1,889
Buchów
10
Mam wrażenie że dawno temu była jakaś starsza wersja tekstu, ale ostatnio WYKOP oszalał na tym punkcie, więc odświeżam!
Oby nikomu nie było potrzebne, ale jakby było- dobrze to wszystko znać! A nawet wkuć na blachę:)

http://pokazywarka.pl/wp5q9p-2/

Tazio
 

Dzordzo

Member
Rejestracja
Sty 9, 2010
Postów
11
Buchów
0
wczesniej tego nie czytatalem chociaz co nie co wiedzialem ale i tak sie przyda :D zabieram sie do lektury bo nikt nie zna dnia ani godziny kiedy ujrzymy miliych panow w drzwiach :F
 

Jah

Well-known member
Rejestracja
Maj 14, 2007
Postów
115
Buchów
0
Warto przeczytać, ale czy to przejdzie...hmm dobre pytanie
 

kocham_weed

Well-known member
Rejestracja
Maj 6, 2009
Postów
158
Buchów
0
Zawsze lepsze to niż pierwsza "wtopa" bez wiedzy jak się zachować i co mówić. Taki niepoinformowany delikwent albo:
1) najbardziej prawdopodobne- wyda dila, kolegę z którym pali i księdza który dał mu rozgrzeszenie za palenie trawy
2) w***ie się myśląc, że kreując się na dobrego rasta jakoś się wywinie i powie: "mam, bo sam zasadziłem ale nikomu nie sprzedaje itd."
3) ....
Możliwości jest od ch*ja ale i tak większość powie o słowo za dużo. Najlepiej nie odzywać się za dużo przez jakiś czas aż zdążymy uświadomić sobie nasze położenie i ochłonąć a potem kombinować i pomyśleć 3x zanim coś powiemy, żeby nie wrypać się przypadkiem.

Patentu z lekarzem nie słyszałem, a taki motyw jest za***isty. Nie wiedziałem, że oskarżony ma prawo do takiego "myku".

Dzięki za linka!:)
 

Watchmaker

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
247
Buchów
0
Wszystko fajnie ale jak cię złapią z dwójką albo trójką. A co jak ci znajdą uprawę w szafie ? Można to samo powiedzieć tyle, że dodać, iż nie chciałem kupować nielegalnie więc postanowiłem sobie troszkę na własny użytek ufarmić, bez szkodliwości społecznej.

Polskie prawo jest idiotyczne.
 
C

ciapatka

Guest
hehe o tym samym pomyślałem jak to przeczytałem :p wolność dla growerów
 

PaleHajss

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 3, 2009
Postów
1,617
Buchów
0
Możliwości jest od ch*ja ale i tak większość powie o słowo za dużo. Najlepiej nie odzywać się za dużo przez jakiś czas aż zdążymy uświadomić sobie nasze położenie i ochłonąć a potem kombinować i pomyśleć 3x zanim coś powiemy, żeby nie wrypać się przypadkiem.
Święte słowa !!!!!!! myśleć 3x zanim sie coś powie na psiarni
 

Unikalny

Active member
Rejestracja
Lut 7, 2010
Postów
32
Buchów
0
No tak, czyli jak psy zapytałyby skąd mam tego giecika to mogłbym odpowiedziec
"Na podstawie art. 175 kodeksu postępowania karnego przysługuje mi prawo do odmowy składania wyjaśnień, z którego w tym momencie korzystam i odmawiam odpowiedzi na wszelkie pytania." czy co??
 
Ostatnia edycja:

Watchmaker

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
247
Buchów
0
Albo, że kupiłeś od jakiegoś rumuna albo cygana na targu : D Trochę rasistowskie ale dla kumpla podziałało. Najlepiej to powiedzieć, że kupiłeś pijany na dyskotece od jakiegoś gościa bo ci wcisnął.
 
G

Gość

Guest
miedzy innymi coś takiego właśnie piszesz,a o to w tym wszystkim chodiz żeby doszło do rozprawy w sądzie i tma sie masz bronic i nie poddawac dobrowolnie karze,polecma lekture" poradnik konsumenta" na stronie otwartapestka.pl
 

belan

Member
Rejestracja
Lut 5, 2009
Postów
16
Buchów
0
Dzięki za linka, szkoda że dopiero teraz się o tym dowiedziałem, ja już niestety po 1 wlocie do domu ale znaleźli na szczęście tylko sadzonki 2xWhite Widow 1xOrange California Bud i coś tam jeszcze w sumie to było rok temu dostałem 3 na 3 i kuratora do 2012 roku a wynieśli mi z chaty całego Boxa tzn szafę perlit nawozy HPS-a 400W itp tak że panowie orient i oczy do okoła głowy :p Pozdoro
 

SQN

Well-known member
Rejestracja
Paź 24, 2009
Postów
257
Buchów
0
Bardzo przydatny poradnik !!! Dzięki wielkie:pr:
 
G

Gość

Guest
żeby to zapamiętać, to cały czas to szlifować do główki:harvest:...
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół