nasiona marihuany

Bubble Bags - robimy bubble hash ;)

  • Autor wątku Kot z Cheshire
  • Data rozpoczęcia
Wyszukiwarka Forumowa:

medalik

Well-known member
Rejestracja
Lip 19, 2015
Postów
142
Buchów
7
Moze glupie pytanie, ale jak wyleca trichomy ze srodka topa jak nie bedzie rozdrobniony?;)
 

Śmieszek420

World Wide Weed
Obsługa forum
Moderator
Weteran
Rejestracja
Paź 29, 2013
Postów
7,139
Buchów
7,887
Odznaki
5
Moze glupie pytanie, ale jak wyleca trichomy ze srodka topa jak nie bedzie rozdrobniony?;)

Po kilkunastu minutach mieszania w wodzie z lodem topy stają się "otwarte"/"luźne" nie wiem jak to nazwać, w każdym razie nie będzie dużych strat.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Mam takie pytanko-robiłem ostatnio haszyk 2 razy w 2 torbach - roboczej i w 25 mikronów. Strasznie długo mi woda schodziła za pierwszym razem jeszce jakoś dało radę ale za drugim to w pewnym momencie jak juz zostało tylko troche to praktycznie przestała opadać. Po pierwszym razie porządnie przepłukałem torby pod bierzącą wodą. Jest jakiś patent na to? Czy lepiej użyć wszystkich bagsów to ten o najmniejszym oczku sie tak nie zapcha? Dajcie znać bo powiem że zapał mi zniknął do tego haszu jak to ma tak wyglądać a mam sporo materiału który śmiało możnaby przerobić w ten sposób.
 

#

Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Maj 30, 2009
Postów
15,244
Rozwiązań
1
Buchów
16,425
Odznaki
1
Powieś torbę pod prysznicem czy nad wanną i palcami uderzaj w nią od dołu - podbijesz trichomy do góry, sito się odetka i woda zleci w 3 minuty.
 

zielonamasa

jungle guerilla trooper
Weteran
Rejestracja
Wrz 16, 2008
Postów
3,870
Buchów
3,409
Odznaki
1
ja podrzucam wode w worku az wszystko zleci.
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
To ja chyba za dużo surowca na raz użyłem czy coś źle robię bo worki nowe a za 2 razem to ze 3 dni woda schodziła. Przy tej temperaturze to myślałem że może sie zaśmiardnąć na szczęście nie doszło do tego. Co jakiś czas chodziłem potrząsać workiem (wisiał nad wielką miednicą) i właśnie pukałem w tą membranę to woda chwilę leciała apotem znowu tylko kapało. No nic spróbuję jeszcze i zobaczymy.
 

Honza

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Cze 26, 2017
Postów
2,624
Buchów
5,265
Odznaki
2
To ja chyba za dużo surowca na raz użyłem czy coś źle robię bo worki nowe a za 2 razem to ze 3 dni woda schodziła. Przy tej temperaturze to myślałem że może sie zaśmiardnąć na szczęście nie doszło do tego. Co jakiś czas chodziłem potrząsać workiem (wisiał nad wielką miednicą) i właśnie pukałem w tą membranę to woda chwilę leciała apotem znowu tylko kapało. No nic spróbuję jeszcze i zobaczymy.

Zostawianie wody, zeby sama sciekala to sredni pomysl, bo w koncu sie zapycha i nic nie leci. Druga sprawa to bardzo zimna woda i duzo lodu, zeby utrzymac niska temperature. Zrob nastepnym razem tak jak pisze napalm, stukaj w dno az zleci cala woda. jednorazowe trzesienie nic nie daje, bo chwile pocieknie i znow sie zapcha ;)
 

smoczylot

znów otwieram oczy wk***iony
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2015
Postów
1,594
Buchów
4,378
Odznaki
3
Żeby nie było że tak z biegu sie za to wziąłem to poczytałem tu na forum co znalazlem na temat i tak-materiał był dobę w zamrażarce do tego było 4,5 l lodu i kilka litrów prawie zamarzniętej wody-już się kryształki lodu w butlach robiły. Przez roboczą przeleciało normalnie ale 25 mikronów to już jak pisałem. Ogólnie to wezmę się za to a niestety na błędach trzeba się uczyć. Dzięki za wszystkie rady i pozdro.
 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Moje drugie podejście. ;)

Materiał to odpady i małe topy z moich AF. Przy mieszaniu wspomagałem się trochę blenderem.







 

spor

Heeeeeee
Weteran
Rejestracja
Cze 10, 2017
Postów
2,080
Buchów
5,505
Odznaki
3
Yo, jako że nazbierało mi się trochę odpadów w zamrażarce postanowiłem po raz kolejny zrobić haszyk. :p
Myślę, że będzie ponad 5g. :D




 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
219
Kupa hahaha :crazy:
A tak serio dobry wyszedł ?
 

holii

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 4, 2012
Postów
376
Buchów
219
Wygląda smakowicie<lol2>:smokee:
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół