nasiona marihuany

W czym maczają zielsko?

Wyszukiwarka Forumowa:

Kikasek

New member
Rejestracja
Lis 15, 2008
Postów
3
Buchów
0
Zastanawiam się nad tym od lat, w czym maczane jest zielsko na polskim rynku.

Skąd ta pewność że jest maczane?

Oto kilka spostrzeżeń:
-niektóry temat ma na sobie maksymalne ilości jakiegoś ala pyłku
-inne znowu jest w czymś tak wymoczone, że nawet po kilkudniowym suszeniu nadal słabo się pali
-inne znowu pali się jak siarka od zapałek
-i wiele wiele więcej

Z qmplami zawsze mówimy na to "soda effect" czy jakoś tak...

Domyślam się że kolesie robią water curring w jakimś roztworze, dzięki czemu zyskują na wadze.

Ale co to jest za roztwór?

Co o tym myślicie?
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Skup się i czytaj co napisałem (każdy mój myślnik odpowiada kolejnemu Twojemu) :

- "ala pyłek" są to trichomy - czyli bardzo dobrze. Owszem są przypadki że jest to pieprz albo cukier albo żwirek dla kotów. Można to jednak bardzo łatwo zweryfikować pod mikroskopem, a nawet gołym okiem jak masz dobre :p
- wymoczone w czymś = niedosuszone dla zwiększenia masy lub z braku czasu
- Substancje z nawozów, gleba nie zostala odpowiednio przepłukana przed ścinką

A przez water curring raczej traci sie na wadze ( po powtórnym wysuszeniu oczywiście) i robi sie go najlepiej wodą destylowaną a nie kwasem, domestosem czy co Ty tam myslałeś.
 

Kikasek

New member
Rejestracja
Lis 15, 2008
Postów
3
Buchów
0
dwie sprawy:

Jakby było nie dosuszone, to by gniło w tych tasiach


Powiedziałem roztworze, a nie jakimś tam kwasie...
 
P

paFel1992

Guest
Powiem tak: nie kupujcie tematu od dilla prawie kazdy jest czymś rasowany...
 

deep

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 9, 2008
Postów
1,068
Buchów
2
czasem warto wziąść małego sampla na język,niektórzy platatorzy podczas flo co jakiś czas opryskują topy wodą z wysoką zawartością soli lub cukru

w holi dostępny jest specjany proszek ,którym posypuje się planty raz na tydzień począwszy od 3 tygodnia flo,przykleja się to gówno do trichomów i tak warsta po warstwie.... zioło jakby iskrzy się,strzela podczas palenia
 
Ostatnia edycja:
A

Akira

Guest
Ja trafiłem na pokruszoną żarówkę w samarce
Cukier i inne substancje niewiadomego pochodzenia są tylko znane osiedlowym diiLĄ

sorki za posta nie wnoszącego nic do tematu ...
 

Ludek

Well-known member
Rejestracja
Paź 10, 2009
Postów
469
Buchów
1
Nic prostszego jak zetrzec sol albo cukier na mial chwilke potrzymac babe rozlozona na rojstopie nad parujaca woda i obtoczyc w miale zeby sie sklejilo a nie lezalo na dnie wora.Kto nie jest opcykany a slyszal ze jak jest pylek tzn ok to bedzie zadowolony.
A tak wogole to co dilowi powiesz jak ci da mokre?poprostu to wezmiesz i juz lepiej jak przed opie****eniem troche zwilzy niz dosypie shitu
 

aroHOLANDIA

New member
Rejestracja
Paź 28, 2008
Postów
2
Buchów
0
prawdopodobnie nie uwierzycie

mieszkam w holandii 7 lat..zabwą w zielone zająłem się jakiś czas temu..nie istotne..ale sporo tego juz zebrałem..nie palę i nie paliłem,ani papierosow ani MJ..mimo ze uprawiam..cieszy mnie to jak rosną moje dziewczynki..i zapach,jednak dym mi przeszkadza.,..kto chce ten uwierzy..ale nie o tym...mam tutaj wiele ontaktów bo nie ukrywam ze to zastrzyk pieniędzy...i wiem co się tutaj robi z gównem jakie jedzie na polskę....od moczenia w oleju,po niedosuszanie,a najgorsza forma to chyba mielenie łodyg,gałązek,liści i całego tałatajstwa jakie zostaję po ścince...mieszanie z holerną chemią...mozna nazwac to lotonem...i sprayowanie tym gównem słodkiej MJ...tragedia..ale taka jest prawda...to tak skromnie..odemnie pozdro
 

together

Well-known member
Rejestracja
Gru 9, 2009
Postów
237
Buchów
0
Ale weź człowieku stosuj interpunkcję, bo strasznie ciężko przeczytać. Sorry za offtop.
 

K4u4s

Well-known member
Rejestracja
Mar 14, 2008
Postów
46
Buchów
0
Tylko zastanawiam się dlaczego prawie każdy dil uliczny powie że maczane lepiej kopie :p
 

Wega

Well-known member
Rejestracja
Sie 13, 2009
Postów
123
Buchów
0
Nie wiem, dla mnie mit z tym maczaniem. A jeszcze jak ktos dopie****i z domestosem czy innych muchozolem - skad sie takie farmazony biora? Jesli diler macza cokolwiek w czymkolwiek, to chyba mowa o jakims gimnazjaliscie.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół