nasiona marihuany

Ketama

Wyszukiwarka Forumowa:

2czarny

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 15, 2009
Postów
515
Buchów
0
Odmiana: Ketama

http://quakemind.pl/

Opis: Ta odmiana pochodzi z północnego maroca oraz została zaaklimatyzowana w europie na początku lat '90. Oryginalnie rośnie na trudnych nieurodzajnych glebach w suchym klimacie. Nie wymaga dużego nawadniania oraz nawożenia a i tak daje duże topy. Przenawożenie może spowodować obniżenie mocy. Jest to ulubiona odmiana do produkcji haszu w Maroco. Kwitnienie 6-7 tygodni. Czysta indyjka. outdoor gotowa w połowie pazdziernika.

Z opisu wynika że bardzo zaje*ista odmiana na out-door ;)


Miał ktoś do czynienia z tą odmianą ? in lub out-door ?
 

TataSqn

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2008
Postów
272
Buchów
0
dla nas to taka za***ista moze nie byc, skoro w Holandi dochodzi w poł października, widocznie późno zaczyna kwitnąc, bo flo ma krótkie, wez sobie maroca powinno wyjs dosyc podobne palenie, a przynajmniej masz pewnosc że da rade, ale jak nie spróbujesz to się nie dowiesz, także na test nie zaszkodzi wziąśc.
 

Skonfundowany

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 13, 2007
Postów
869
Buchów
4
Opis uderzająco podobny do opisu Maroca (chociaż nie wydaje mi sie żeby w tym samym kraju naturalnie rosła czysta sativa i czysta indica - pewnie komuś coś sie "***ło"). Może to po prostu to samo co maroc tylko breeder inny.
 

foczka852

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2009
Postów
50
Buchów
0
siemka growerzy interesuje sie od dluszego czasu to odmiana chciala bym zrobic z niej nieco haszu wiec myslalam zeby 4 planty na hasz zrobic ale malo opisu jak dla mnie jaka wysokosc ona osiaga i czy nadaje sie na indor pozdrawiam
 

Delta Force

Well-known member
Rejestracja
Lut 8, 2010
Postów
344
Buchów
0
Opis uderzająco podobny do opisu Maroca (chociaż nie wydaje mi sie żeby w tym samym kraju naturalnie rosła czysta sativa i czysta indica - pewnie komuś coś sie "***ło"). Może to po prostu to samo co maroc tylko breeder inny.
OD KIEDY MAROC TO CZYSTA SATIVA?? coś z sativy ma ale do PURE SATIVA to mu w k***e daleko.
Spróbować zawsze można.
 

foczka852

Well-known member
Rejestracja
Paź 15, 2009
Postów
50
Buchów
0
ponawiam pytanie wiem ze katana to indyjka :) wkoncu na hasz plant da sie ketane indor uprawiec mniej wiecej jaki wzrost osiaga :) pozdrawiam :spalony:
 

Watchmaker

Well-known member
Rejestracja
Maj 11, 2009
Postów
247
Buchów
0
Dołączam się do pytania. Pasowałoby żeby nie urosła wyżej jak 120 na indoorze ofc
 

THC(fika)

Banned
Rejestracja
Kwi 20, 2009
Postów
58
Buchów
0
ponawiam pytanie wiem ze katana to indyjka :) wkoncu na hasz plant da sie ketane indor uprawiec mniej wiecej jaki wzrost osiaga :) pozdrawiam :spalony:

Jak się ze mną ochajtasz to dam Ci tyle haszu , że ZordoN by tego nie zjarał. A i mozesz też liczyc na sukienke i telewizor z pilotem:crazy:

PISZ NA PW
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół