nasiona marihuany

skunk special

Wyszukiwarka Forumowa:

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
natszakowski napisał:
MIŚ, a jak było z zapachem - waliło na prawdę mocno??
...niby walił ale tak w połowie kwitnienia zaczął a dla przykładu StrowberryCough podjeżdżało w całej chacie już na wegu-delikatny ale wszechobecny zapach a SS za pokój nie sięgał mimo intensywnego zapachu.Wystarczyło trochę pokój przewietrzyć albo okno nonstop uchylone i już.
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
skunk specjal = ss
_________________
SZU.KAĆ KU.R.WA
reflekxxx,się liczy,poprawiłem bo się ocknąłem ale cóż-za póżno :sunny:
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
mmm pychotka chciałbym spróbować tego skuna :)
 

Enter

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2006
Postów
133
Buchów
0
wiecie może jak jest z klonowaniem tej odmiany, czy dużo szczepek się przyjmuje?
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
Enter, to już kwestia twoich umiejętności. Jedyną odmianą, której klony padały mi w 100% to outdoorowy maroc od fs. Dobrze przeprowadzony zabieg ukorzeniania gwarancją sukcesu.
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
Jedyne zioło,które mnie zniechęciło do siebie...
Najmocniejsze co paliłem ,wbija w fotel,bardzo łatwo popaść w paranoiczny tok myślowy.
Nie trudno przepalić się tą odmianą.
Nie polecam ludziom o słabej psychice i co rzadko palą!!!
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Zgadzam się. Moc jest niesamowita i to o dziwo wystarczy niewiele, żeby hai był powalający;], mimo że roślina była uprawiana przez znajomego w ziemi, prawie bez nawozów. Trochę inaczej, ale podobnie jest z ICE-m z femaleseeds...
 

kkelol

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 24, 2006
Postów
597
Buchów
5
u mnie od kilku dni ostro kwitnie na oucie, jak tak dalej pojdzie dojdzie z latwoscia a zaczelo je**c nieludzko :D
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
u mnie od kilku dni ostro kwitnie na oucie, jak tak dalej pojdzie dojdzie z latwoscia a zaczelo je**c nieludzko :D

Bardzo miłe zaskoczenie;) Jeśli uda mi się dorwać tego straina to przyszły OUT jest mój;)
 

TataSqn

Well-known member
Rejestracja
Kwi 29, 2008
Postów
272
Buchów
0
Ja mam pytanie ile ta odmiana Wam kwitła i czy jest łatwa czy trudniejsza w uprawie.
Chce ją dac do boxa z ww&bb tez z female ale ta odmiana pewnie ze 2tyg bedzie dłużej kwitła, to pewnie zapodam cos co kwitnie jak skunk special jesli 7- 7,5tyg jest prawdą dlatego pytam?
 

MIŚ

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2007
Postów
2,998
Buchów
19
..czas kwitnienia przeciętny,nie podatna na choroby,niska (dobra do niskich boksów)
Praktycznie podlewasz i patrzysz jak rośnie -zdrowy wygląd przez cały okres bez żadnych niespodzianek.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół