nasiona marihuany

skunk special

Wyszukiwarka Forumowa:

tomek1300

Member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
20
Buchów
0
mam nadzieję że znajda sie osoby które posiadaja tą odmiane:) podzielcie sie waszymi doświadczeniami z hodowli tej wspaniałej roslinki
 
C

Canabis_16

Guest
tomek1300 napisał:
mam nadzieję że znajda sie osoby które posiadaja tą odmiane:)

Czy chodzi ci o to czy posiadają i uprawiają ją na aut ???
Ja nie posiadam ale interesuje mnie jak daje sobje rade na aut i jaki ma high, w końcu skunk to skunk ale to nie to samo co skunk#1
 

tomek1300

Member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
20
Buchów
0
wiec bardziej mi chodzi o uprawe tej roslinki na dworze, dziś byłem obejrzec moje 5 krzaczków i maja sie dobrze sa ciut wieksze niż te które sa na zdjęciu BOBO ale moze dla tego że od rzucenia na gazik do dzis mineło juz 4 tyg. wkrótce przedstawie zdjecia. wiec skunk special jest bardzo ciekawą odmianą. z tego co wiem jest to jedna z najstabilniejszych odmian skuna , która nadaje sie do hodowli na dworze wiadomo ze w pomieszczeniu czy w szklarni troche lepiej sie rozwinie ale jeśli przez nastepne 3 miesiace bedzie trochę wiecej słońca to powinna dojsc równierz na zewnatrz. piszcie wszystko co wiecie na temat tej odmiany :)
 
C

Canabis_16

Guest
tomek1300 napisał:
piszcie wszystko co wiecie na temat tej odmiany :)

Wytwarza 2x więcej thc niż Skunk#1. Skunk#1 ma ok 8% thc A Skunk Specjal ok 15%
High stoned efekt skamienienia czyli taki jak po indyjce raczej. SS to taka nowsza wersja Skunka#1. Wiem tylko tyle ale to też coś.
 
C

Canabis_16

Guest
Buehehehe takich topów to ty sie nie spodziewaj na aut-cie. Ten skunk był chodowany pod dużą lampą.
 

tomek1300

Member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
20
Buchów
0
to prawda że napewno hodowca dobrze go karmił słońcem i wszystkim. to jest max plon, ale mysle że na słoneczku ma szanse dojrzeć chociaz i rozwinac sie chociaż połowe tego co na zdjeciach:) ale te zdjecia to szczeże odpał :)
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Czy możliwe, że było tu zastosowane pionowe zawieszenie lampy ?
 
C

Canabis_16

Guest
Możliwe, że pionowe bo szczyty troche na boki poprzekręcane.
 

tomek1300

Member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
20
Buchów
0
wiec zdazało mi sie hodowac juz odmiany typowe do hodowli wewnatrz na dworze. robie tak że obok rośliny wbijam 3 kije tworza taki trujkat w którego srodku jest roslina. a na to wszystko nasuwam folie ( walec z foli) tak że kije sa w środku. całosc ma ok 60 cm wysokości. zazwyczaj podcinam rosline 2-3 razy wiec skupiam sie na jej rozwoju w szeż. natomiast w momecie kiedy zaczyna kwitnąć , ściagam przezroczysta folie i zakładam folie czarną! poprostu to wyglada tak ze swiadło wpada od góry i jest dostarczane, natomiast w srodku tego walca jest strasznie gorąco!!!! nawet gdy na dwoze jest mało słońca to w środku i tak jest gorąco:) kiedys tak spróbowałem i ten sposób okazał sie bardzo ciekawy. niewiem czy ktokolwiek z was tak robił ale ja osobiscie zauwazyłem pozytywny efekt. planuje tak samo z robic z SS
 
C

Canabis_16

Guest
No to dobry pomysł, ale żuca sie troche w oko... A nie lepiej zamiast czrnej foli zastosować przezroczystą miały by więcej światła...
 

tomek1300

Member
Rejestracja
Maj 30, 2006
Postów
20
Buchów
0
w tym roku słońce nas zawodzi ale zobaczymy co dalej ... skunk special to bardzo ciekawa odmiana która nie powinna mieć problemów w naszym klimacie o ile sa jeszcze szanse na prawdziwe lato:)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół