nasiona marihuany

Cyfrowe balasty....

Wyszukiwarka Forumowa:

Grandfather

Never Stop Improving
Weteran
Rejestracja
Paź 3, 2015
Postów
1,198
Buchów
8
Na mniejszej mocy będzie działać ale może się zmienić spectrum światła, lecz nie powinno to wpłynąć zbyt negatywnie na rośliny.
 

qwerty1122

Active member
Rejestracja
Kwi 27, 2010
Postów
31
Buchów
0
Również chcę kupić lumatek 250w cyfrowy ale jeśli dobrze rozumiem nie opłaca się przy tak niskiej mocy? Wystarczy Pro V-T 250 magnetyczny?
 

GardenicPower

( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
Weteran
Rejestracja
Lip 18, 2015
Postów
2,230
Buchów
2,046
Odznaki
1
Skrecilem hps 400 na 250W to roślinom się w dupach poprzewracalo. Wyrosly patyki jak bym w ogóle nie świecił
 

marmar

Well-known member
Rejestracja
Kwi 7, 2011
Postów
86
Buchów
0
Ja teraz zmienilem cyfre na magnetyka.Przez 1,5 roku lecialem growy tylko na cyfrze lumatek 400w a ostatnio podlaczylem magnetyka 400w (kupilem nowy jako zapas jakby siadl cyfrowy).
Jak odpalilem magnetyka i porownalem do cyfry (w obu nowa zarowka i oba po 400w) to magnetyk swiecil ze 30% mocniej na moje oko-poprostu konkretniejsze swiatlo).
Takze polecam najpierw porownac a nie sugerowac sie tylko reklamami bo kolega ktory tez ma growy juz dawno mi mowil zebym dal sobie spokoj z tym lumatekiem i kupil normalnego hpsa bo dziwne palenie wychodzi (u niego wychodzi jaranie jak w dobrym coffeshopie) u mnie jakies dziwniejsze (jakies takie gorszego sortu).
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół