nasiona marihuany

Jak znaleźć dobrą miejscówkę na outa :D

Wyszukiwarka Forumowa:

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
czy dobre miejsce morze byc tak na skraju lasu, niedaleko rzeki ?
 
L

luksan

Guest
Jak się lubicie wspinać, to polecam zrobić hodowlę w koronach drzew. :D
Tylko nie iglastych oczywiście, i w miare wysoko, żeby słoneczko było, ale nie za wysoko bo jak spadniecie to będzie kuku i przecież im wyżej tym chłodniej. :D

Pozdro
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
bierzesz pieska (jak masz oczywiscie) i idziesz na dlugi spacerek ;) chodzisz tam gdzie nie ma sciezek udeptanych bo wiadomo ze tam ludzie nie chodza :) a przeciez o to wlasnie chodzi by twoje roslinki pozostaly w tajemnicy :alien:
a co do drzew to co on :monkey: jest ?
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
zawsze mozna powiedziec matce ze sei ide przejsc ;]
 

Tralaliński

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
802
Buchów
0
no :) bierzesz palenie i na spacerek :p i bedzie tak ze wziedzisz wszystko albo daleko nie dojdziesz :] hahaha :D
 
P

Piotr

Guest
Ja sadze pierwszy raz chcę posadzić Early misty bo jest odpowiednia jak na nasz klimat. Moja miejscuwka jest na skraju lasu i bagna gdzie jest dużo tataraków. Boje sie troche o ludzi bo jak ktoś mi rośliny ukradnie to odrazu bum się ........... Niewiem tylko czy sadzić bardziej w głąb trzcin czy bardziej w las????? I jak często podlewać bo jest tam dość wilgotno??? Ma ktoś może podobną sytuacje???
 
D

delete

Guest
sluchajcie a co sadzicie o tym bo zastanawiam sie wlasnie nad kupnem nasion z cannabis.fr.pl ale jest pewien problem koncze w tym roku szkole a juz mam plan na wyjazd za granice a chcem wlasnie zasadzic jakies pole jak myslicie czy jak wybiore dobre miejsce na nie to mi wyrosnie cos bez podejrzewania ich czyli wogole mnie tutaj niebedzie i przyjade akurat na mysle tak na wrzesien kazdy krzak posadze daleko od siebie w roznych miejscach i to jest moj problem niewiem czy warto oczywiscie najpierw w kubkach na parapecie zrobie tak aby wykeilkowalo i wyroslo do 7 cm wtedy pozasadzam
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
zasadz lowridery w dobrych miejscach, marne szanse rzeby ci je ktoś znalazł, ale zawsze jest taka morzliwość
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
No myśle że warto, bo jak byś kupił załóżmy 50 nasion, z tego połowa załóżmy kobiet i z tego 5 przetrwa do września a inne zostaną pożarte przez sarenki, ślimaki, ludzi, suysze itp to i tak jakbyś zainwestował 400 zł to by Ci się zwróciło z nawiązką, ale pamiętaj że jak wsadzisz do ziemi na spota gdzie nikt nie chodzi, nie ma ślimaków, blisko żeczka czy inne ujęcie wody czyli dość wilgotna gleba i słoneczko to szanse makabrycznie wzrosną. Moim zdaniem warto ale ja wolałbym się zajmować nimi bo to dla mnie jest radocha i to mi sprawia przyjemność. POzdRO:)
 

MoNtAnA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 2, 2006
Postów
1,129
Buchów
0
kater ,podoba mi sie twuj awatar :) to jest to, jak gość cały dzień nie jarał i kobieta
podaje mu dym żeby sie uratował :D
 
P

predator

Guest
Najlepiej miejscówki szuka się w Zimie wszystko jest dokładnie pokazane Wybierasz miejsce i wracasz za pare miechów i sadzisz :thumright:
 

kater

Well-known member
Rejestracja
Mar 2, 2006
Postów
68
Buchów
0
Po pierwsze dziśki za docenienie mojego pomysłu z tym awaterem, też mi jakoś tak do gustu przypadł, a do drugiego kolegi co w zimie szuka: przecież w Zimie nie ma LIŚCI, które jak urosną na poblizkich drzewach mogą nam okropnie zaciemnić roślinke. Pozatym w zimie nie widzimy gleby, i wogóle moim zdaniem najlepszy czas do przygotowania spota to wczesna Jesień:) PozdrO
 

TNT

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,968
Buchów
0
To jest kwestia znać teren. Ja mam już przyczajonego spota... w zimie widać dużo rzeczy i tylko kwestia wyobrazić sobie jak to w lipcu będzie wyglądało.
 

freeman

Well-known member
Rejestracja
Lut 24, 2006
Postów
172
Buchów
0
Dzieki temu topicowi wpadlem na pomysl mojego miejsca na tegoroczny outdoor. Mam rodzinke na wsi, 10 km ode mnie, bywam tam dosc czesto. W wakacje zdarza sie cale tam spedzic. Codzienny kontakt z natura!!! to jest to!!! Musze jednak sprawdzic jakie tam jest naswietlenie w ciagu dnia. Jesli to nie wypali to mysle ze poszukam jeszcze, nie powinno byc z tym problemu.
Problem jedyny to moj przewidywany wyjazd hmmmm.... Bede musial siostre ukochac bardzo i jej troche wylozyc co i jak.
BLESS MY BRODAH AND SISTAH!!!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół