nasiona marihuany

Jak znaleźć dobrą miejscówkę na outa :D

Wyszukiwarka Forumowa:

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
ja kupuje 10 nasion EM z cannabis.fr.pl na out 06' na poczatku dam je pod 100W hps i 2 sw,kompaktowe potem na dwor i zobacze co wyjdzie. :D:D:D
 

Pasikonik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
808
Buchów
1
na veg daj pod swietlowki... hposa do vegetatywnego nie powinno sie dawac... za malo swiatla niebieskiego wydziela... lepiej zaluzmy 5 kompaktowych swietlowek philips energooszczednych 20w
 

MaoVi

Well-known member
Rejestracja
Gru 26, 2005
Postów
224
Buchów
0
hmm nie mam pieniedzy na swietlowki qwa a moze 2 diody mam takie niebieskie 22.000 mmcd (cos takiego) dam i hps i bedzie dobrze ? bo kupno swietlowek odpada :cry:
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Przeciez masz dwie swietlowki... te swietlowki dadza promieniowanie niebieskie i bedzie looz.
 
D

DaVIDeK

Guest
No cześć .... jestem od niedawna u was na forum ... ale jestem jeszcze nieco zielony ... :oops:
Z kolegą mamy zamiar pobawić sie we własną Hodowle , mamy bardzo dużą swobode jesli chodzi o Outdoor ciekawa dzielnica no i domek na wsi .... tyle ze potrzebował bym jakiś instrukcji od was co do Hodowli , nasion , i całego tego utrzymania !!
Z gury dzieki za pomoc ! :mrgreen:
 
A

Anty22

Guest
Tez jestem dosyc nowy ale juz moge wam powiedziec ze ciekawa lektura was czeka. A dlaczego? dlatego ze jak przeczytasz forum o outdoor bedziesz wiedzial duzo duzo... ale nie wszystko! wtedy pytajcie. pozdrawiam
 
K

kkk36

Guest
ja za domem mam las!! i jusz mam miejsce gdzie będe hodował outa
jest taki obszar na kturym były ok 6 lat temu tosadzone hoinki (strasznie gęsto) i nie hodzą zbieracze grzybów itd a jest tam pare małych polanek i tam zamierzam hodować mojego pierwszego outa :mrgreen:
 
D

DaVIDeK

Guest
Co do nasionek , jakie polecacie na początek <oczywiście OutDoor tyle ze kielkować i początkowe stadjum rozwoju bedzie w domku??>
Słyszałem tez o jakiś preparatach wspomagających krzaki ... co to takiego jest i jaki ma wpływ na roślinke ??bardziej +czy- ^_^
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Ja też mam ciężki wybór... Otóż moge zasadzić outdoor u kumpla na działce ale jest jedno małe ograniczenie - roślinka nie może mieć więcej jak 70 cm... więc tak sobie poczytałem też o indoorze - może by zrobić siatke na dworze(listewki wbić w ziemie) i wtedy rozrastała by się na bok ;)

Drugą opcją jest pójście gdzieś na łąke i znalezienie dobrej miejscówki ale już w tamtym roku próbowalem i niestety nie udało się bo w pobliżu jest rzeczka która na wiosne wylała i zalała roślinke bezposrednio po wykiełkowaniu :/

Z indoorem nie ma szans raczej, a chce miec w koncu jakis porządny grass a nie ten przyprawiany shit od dilera :smurf: Mówie wam 2 razy lepsza faza jest po topach niz po tym mieszanym skunie bo po topach jest caly czas pozytywna wkrętka... :sunny:
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Z tego co czytałem słabo klepie :p Poza tym zakup przez internet odpada, bo starzy musieliby rozpakowac paczke a nawet jakby jej nie rozpakowali to by sie zbytnio interesowali tym co do mnie przyszło...
Natomiast kumpel zaproponował mi 10 nasionek Afghana za 100 zł, ale z tym też jest problem bo jest zalecany indoor... jeszcze zapytam go o inne odmiany ;)
 

Nexer

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2005
Postów
715
Buchów
0
byczek mowisz starym to jest paczka dla kumpla i wsio. nie wiem co to za zwyczaj u ciebie starzy maja zeby interesowac sie cudzas korespondencja :cat:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
Byczek napisał:
Ja też mam ciężki wybór... Otóż moge zasadzić outdoor u kumpla na działce ale jest jedno małe ograniczenie - roślinka nie może mieć więcej jak 70 cm... więc tak sobie poczytałem też o indoorze - może by zrobić siatke na dworze(listewki wbić w ziemie) i wtedy rozrastała by się na bok

mozesz zrobic lst, lub supersroping...no baa marzenie moje miec dzialeczke i trenowac sobie roslink na grzedzie...nie powinny miec wtedy wicej jak 60-70cm

a w czym w ogole twki problem? chodzi o to zeby nie było konopki widac na placu?

mozna zrobic jakies ogrodzenie wysokie na metr, choc wtedy to moze sie rzucac w oczy osobie ktora bedzie na danej dzialce a lpeiej jak by nie zorientowała sie co jest grane
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
Chodzi o to żeby konopii nie było widać z ulicy czy z sąsiednich działek... dokładnie nie wiem jaka tam jest sytuacja bo jeszcze nie byłem... w każdym bądź razie nie może być wyższa niż 70 cm bo po pierwsze policja po drugie jakies hapale które czyhają na takie działkowe konopie :king: a z tego co wiem osoby które działke czasem odwiedzają to jego starzy a z nimi podobno problemu nie ma :geek:
Skoro mówisz że da rade tak zrobić to wiem już gdzie zrobie mój pierwszy outdoor :)
 
V

vodka_manyak

Guest
Supercropping zmniejsza wyskość planta ale za to czyni go bardziej rzucającym się w oczy, "Ot, taka dziwna garbata roślina". Radził bym ci ją po prostu oporowo przycinać.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół