nasiona marihuany

Jak znaleźć dobrą miejscówkę na outa :D

Wyszukiwarka Forumowa:

Gerwaz

Active member
Rejestracja
Lis 12, 2015
Postów
27
Buchów
0
A czy śmieci muszą od razu dyskwalifikować miejscówkę.Dzisiaj znalazłem puszkę po piwsku w bliskiej odległości od spota i trochę mię to zaniepokoiło_Oczywiście ją sprzątnołem jednak niepokój pozostał xd A co wy wtedy sobie myślicie i co robicie ?
 

Leon Ciapecki

Well-known member
Rejestracja
Maj 18, 2013
Postów
205
Buchów
0
A czy śmieci muszą od razu dyskwalifikować miejscówkę.Dzisiaj znalazłem puszkę po piwsku w bliskiej odległości od spota i trochę mię to zaniepokoiło_Oczywiście ją sprzątnołem jednak niepokój pozostał xd A co wy wtedy sobie myślicie i co robicie ?

to znaczy że chu**wa miejscówka, bo jakieś lumpy przychodzą tam pić :D
 

BEZ CENZURY

Well-known member
Rejestracja
Wrz 11, 2014
Postów
118
Buchów
1
Jak dla mnie jeden śmieć odrazu dyskwalifikuje miejsce. 2 lata temu miałem sytuację, gdzie ktoś 30m od mojego spota zrobił sobie wysypisko na dziko. Kiedy podjechałem podlać planty, o mało nie wpadłem, całe szczęście mam szybkie nogi, a strażnicy leśni nie mieli sokolego wzroku. Odbiło się to na zbiorach, bo przyjechałem tam już tylko jeden raz, na harvest. Zdecydowanie odradzam każdemu sadzenie mj w miejscach, gdzie są JAKIEKOLWIEK ślady obecności ludzi. Ale to tylko moje zdanie, i tak zrobicie jak chcecie ;)
 

Funkyride

Member
Rejestracja
Cze 4, 2016
Postów
21
Buchów
0
Ja wychodzę z założenia że najciemniej pod latarnia...jest w mieście wiele tererenow "łąk" których nikt nie kosi a są w pobliżu cywilazacji...ziemie na sprzedaż...pola na których stoi wielko powierzchniowa reklama Auchan 1000m itd...a nikt tam nie chodzi bo po co? Grzybów nie ma...z psem nie ma co lazic.... A miasto nie kosi bo nikt tam nie łazi...Tylko wysoka trawa,krzaki...przejedzcie się po swoom mieście znajdziecie masę takich miejscowek...
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Ja wychodzę z założenia że najciemniej pod latarnia...jest w mieście wiele tererenow "łąk" których nikt nie kosi a są w pobliżu cywilazacji...ziemie na sprzedaż...pola na których stoi wielko powierzchniowa reklama Auchan 1000m itd...a nikt tam nie chodzi bo po co? Grzybów nie ma...z psem nie ma co lazic.... A miasto nie kosi bo nikt tam nie łazi...Tylko wysoka trawa,krzaki...przejedzcie się po swoom mieście znajdziecie masę takich miejscowek...

Takie miejsca są świetne, sam mam spota 300 m od asfaltowej drogi.
Ważne jest żeby w takich miejscach składać wizyty nocą albo wczesnym rankiem.
 

kretekkkk

Active member
Rejestracja
Sie 30, 2016
Postów
28
Buchów
0
a ja na ten sezon zastosuje taktykę taką że te moje 40 nasion automatów, wysadze w powiedzmy 10 miejscówkach,
granulat kurzego nawozu, hydrożel, ziemia ogrodnicza, i na jednej miejscówce po 2 , 3 rośliny.
miejsca : łąki, nieużytki, dobrze naświetlone, jakieś niskie zagajniki , skraje lasów i łąk od południa. taki mały automacik liczę na to że będzie trudno dojrzeć,

odwiedziny raz na 2, 3 tygodnie z biohumusem i wodą.

dywersyfikacja, hasło na sezon 2017 :)

powinno być dobrze. nasionka już kiełkują :)

z fartem ziomeczki !
 

Price

Member
Rejestracja
Kwi 12, 2017
Postów
20
Buchów
0
Co myślicie o prywatnym lesie ok 100ha, gdzie właściciel mieszka kilkaset km dalej, i rzadko go odwiedza? Nie ma tam jeszcze ściółki pod grzyby, jest ciągle ogrodzony, a drzewa mają od 2m do 5m. Jest tam sporo placów, gdzie drzewa się nie przyjęły.
 

amatorek

W woderach przez chaszcze !
Weteran
Rejestracja
Maj 27, 2015
Postów
691
Buchów
2,121
Odznaki
2
Chciałbyś mieć przypał ? Ja osobiście nie .
To nie rób tego drugiej osobie która nawet nie będzie wiedzieć za co go zawineli ..
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Co powiecie na dużego spota w trzcinach ?

I czy sugerować się dużym odstępem od wody, żeby w fazie FLO nie było takich problemów z plechą ?

Biorę też pod uwagę cyrkulację powietrza
 
P

PolnaMiedza

Guest
Nie ma spotów idealnych. Jeśli nawet wszytko zaplanujesz to sezon składa się z tylu niewiadomych, że na koniec możesz zostać z ręką w nocniku. Zawsze dziwiłem się jak można komuś doradzać o słuszności sadzenia w takim lub innym miejscu na podstawie liter na ekranie. Według mnie każde miejsce jest dobre jeśli teren w promieniu 5 km wokół spota zna się jak własny dom. W innym przypadku nawet najlepszy spot w buszu może okazać się kiszką :spalony:
Oczywiście jak ognia unikamy młodików, lasów, pól kukurydzy, miejsc wędkarskich jeśli nie jesteśmy ich prawnymi właścicielami. W każdym innym przypadku znajomość terenu decyduje o tym czy spot przetrwa.
 

nociekawe

Well-known member
Rejestracja
Sty 15, 2017
Postów
161
Buchów
1
Ahoj. Walczyłem w ubiegłym roku w trzcinie i jestem zadowolony, chodź pracy jest w chooy. Z pleśnią mega problemow nie bylo mimo warunków, chodź bez szkód tez sie nie obyło, ale to byla wina raczej samej aury( deszczowy wrzesień) aniżeli bagien. Posadz sobie cos pozniejszego( sezonowke w senie) pleśń nie bedzie miała za dobrych warunków zeby sie rozwinąć. Półautomaty popleśniały sporo przez ta pogode. O sezony tez już sie obawiałem, ze skończą tak samo. Na szczęście nic juz potem ich nie ruszalo i pleśni na prawdę nie wiele. Bez czegoś na pleśń mozesz sie zawieść. Takie trzcinowy spot to dobre miejsca słońca opór, woda, maskowanie, ( chodź na koniec widziałem wylaniajace sie szczyty zza trzciny) na to tez trzeba uwaga zwrócić. Z powietrza za to takie wyspy na pewno sie pięknie ogląda na to tez spójrz. W środku sezonu gdzies wszystko zielone moze nie jeat źle, ale pierwsze tygodnie gdzie roslinki małe to mozna sie przejechać no i na jesień przy większych wiatrach trzcina sie straszenie kladzie! Jak sie dobrze pomyśli to mozna miec na prawdę fajne miejsce.
Zerknij na moja relke z ubiegłego roku. Moze coś cie zainspiruj, chodź sa lepsze kozaki ode mnie tutaj. Tam tez popatrz - delavega dzordz.
Pis joł!
 

Frank

Frankenstein
Weteran
Rejestracja
Lut 20, 2014
Postów
562
Buchów
0
Ahoj. Walczyłem w ubiegłym roku w trzcinie i jestem zadowolony, chodź pracy jest w chooy. Z pleśnią mega problemow nie bylo mimo warunków, chodź bez szkód tez sie nie obyło, ale to byla wina raczej samej aury( deszczowy wrzesień) aniżeli bagien. Posadz sobie cos pozniejszego( sezonowke w senie) pleśń nie bedzie miała za dobrych warunków zeby sie rozwinąć. Półautomaty popleśniały sporo przez ta pogode. O sezony tez już sie obawiałem, ze skończą tak samo. Na szczęście nic juz potem ich nie ruszalo i pleśni na prawdę nie wiele. Bez czegoś na pleśń mozesz sie zawieść. Takie trzcinowy spot to dobre miejsca słońca opór, woda, maskowanie, ( chodź na koniec widziałem wylaniajace sie szczyty zza trzciny) na to tez trzeba uwaga zwrócić. Z powietrza za to takie wyspy na pewno sie pięknie ogląda na to tez spójrz. W środku sezonu gdzies wszystko zielone moze nie jeat źle, ale pierwsze tygodnie gdzie roslinki małe to mozna sie przejechać no i na jesień przy większych wiatrach trzcina sie straszenie kladzie! Jak sie dobrze pomyśli to mozna miec na prawdę fajne miejsce.
Zerknij na moja relke z ubiegłego roku. Moze coś cie zainspiruj, chodź sa lepsze kozaki ode mnie tutaj. Tam tez popatrz - delavega dzordz.
Pis joł!

Na wstępie dzięki kolego że coś istotnego napisałeś!
Mam parę fajnych miejscówek, czekam aż się pogoda poprawi by wyruszyć rzucić okiem z bliska, kilku zagajnikom dosyć ciekawych :)
Ale z tymi trzcinami na bank spróbuje (sezon) słońce od świtu do zmierzchu, woda blisko, wiadomo ze z góry to kiepsko, ale jak na te rewiry to i by się odeszło ;)

A sprawa wystających szczytów poza trzciny, to pikuś :) zamierzam sezon położyć do ziemi trochu jak już osiągną daną wysokość. Lecz jak to mówią mury pną się zawsze do góry:lol3:

A odnośnie kolegów: Dzordz, delavega, znam lub kojarzę, i widziałem ich wojaże!! :thumbs-up-smiley-em

Pozdrawiam
 

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Co powiecie na pałkę wodną?
Teren jest suchy na polanie, obrośnięty trzciną i tą pałką. Zdziwllem się trochę ze rośnie na takim terenie a nie w wilgotnym środowisku..
 

delavega

Administrator
Obsługa forum
Administrator
Weteran
Rejestracja
Kwi 17, 2015
Postów
7,230
Rozwiązań
1
Buchów
15,894
Odznaki
4
Przyhamuj z tym spamem. Co powiecie na pałkę? Super. Nałóż nam.
 

Growing

Well-known member
Rejestracja
Lip 27, 2017
Postów
205
Buchów
2
Siemanko
Mam troche na pierwszy rzut oka idiotyczne pytanie.
Czy sadzenie paru auto na własnym terenie oddalonym od domu to dobry pomysł?
Miejscowka pewna, ale w razie przypału szukają właściciela działki czy próbują schwytać przestępcę?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół