nasiona marihuany

Jak znaleźć dobrą miejscówkę na outa :D

Wyszukiwarka Forumowa:

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
No własnie...piszczie z własnego doswiadczenia....jak znalezc odpowiednia miejscowke...jakie zmienne przypadkowe trzeba wykluczyc zeby roslinka mogla sobie w spokoju dokwitnac... :D

ja obawiam sie troche grzybiarzy, ogolnie lesnych spacerowiczow :D ...jest ich duzo...mysle sie ze jakby ktos zobaczył przkopane miejsce...scroping jesli ktos stosuje jest raczej widoczny. a kwitnaca rosl rzuca sie w oczy...a trafic taki spacerowicz moze po sciezke ktora udeptujemy chodzac do roslin...takze najlpiej miec kilka drog do miejscowki...

o czym jeszcze trzeba pamietac???

warto rosliny sadzic razem a moze osobno?? na pow 1 000 m2 kilka -kilkanascie rosl????

trzeba obmyslac strategie powoli hheehe:D
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
lepiej sadzic w rozsypce, bo wtedy jak ktos znajdzie jedna nie koniecznie znajdzie inne, a jak bys posadzil wszystkie razem to odrazu je tracisz
 

sd

Well-known member
Rejestracja
Gru 8, 2005
Postów
3,038
Buchów
20
Najlepiej szukać miejscówki takiej w której roślina będzie sie w tapiać w zielone tło wtedy jest mniej podejżane niż jedna wielka roślina na łące ale zarazem trzeba pamiętać żeby miała dostatecznie długo słońce ;]
 
B

bbx

Guest
Ja juz znalazlam miejscoweczke na pole marijuany. Jak moja przypuszczenia sie sprawdza to bedzie miod malina :!:
Miejsce polozone nieopodal gospodarst wiejskich, plynace nieopodal zrodelko ( nawet saga smakuje jak nigdy z tego wodopoju) zamaskowanie miejsca bardzo dobre choc nie idealne( obawiam sie tylko klusownikow :twisted: ) ale co taki zwykly wiesniaczek moze wiedziec o zyciu :D .
Duzym plusem sa chmary kochanych komarkow, w tym przypadku pozyteczny owad :!:
Minusem miejscowki sa gryzonie i sareny, choc w tej kwesti mam zamiar trochwe krwi spuscic.

Oto zdjecie wyzej wymienionego miejsca. Troche trzeba bedzie wykarczowac ale to juz nie problem :wink:



19.jpg

Troche duzy format :roll: nastepnym razem sie poprawie :oops:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
meta wydaje sie byc ok...chociaz jakas kolorowa odmianma od razu by siw rzuciła w oczy wsrod tej zielieni
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Miejscówka wygląda na fajną tylko ciekawe jak tam jest ze światełkiem czy te drzewa które stoją obok nie będą rzucac zbyt dużego cienia?

Ja mam pare fajnych miejscówek ale co sezon staram sie szukac lepszej człowiek nabiera doświadczen i nie chce popełniac błedów które już kiedys popełnił, największym było posadzenie krzaków w lesie, same problemy, ziemia niezbyt dobra trzeba było dołki kopac i sypać ogrodniczą, cały czas jakieś robale zjadały mi liście, wysokie ryzyko ze jakas bestia to zje. Poźniej przeniosłem się na łąke - tam sprawa wyglądała całkiem inaczej bo było bardzo dobre nasłonecznienie, roślinki rosły w oczasch nie stosowałem zadnej techniki więc to były prawdziwe giganty miały około 190 cm jesli w tym sezonie wystartuje to napewno na łąkach tylko bede się bawił w różne techniki mające na celu zwiększyć plony, ale pomniejszyc roślinkę :shock: zeby nie było jej az tak widać jak poprzednio.

A co do innych miejscóweczek to musicie szukac, szukac i jeszcze raz szuakc, pamiętajcie gdzie wam bedzię ciężej sie dostac tym będzie bezpieczniej bo wścipscy spacerkowicze nie beda pchac tam swojej dupy. polecam pokrzywy, siedliska węży pająków i krokodyli :) :mrgreen:
 
M

MILKA

Guest
A jeśli ktoś teraz sadzi to może zrobić klony na outa kilka dni przed posadzeniem na zewnacz trzymać na parapecie żeby sie przyzwyczaiła do wiatrów i tem!!! Najlepiej ruszyc w plener i łazić lasami i polami tak daleko od wszelkich dookoła mijscowości jak się da tam gdzie nie ma leśnych dróg!!! ja mam z 4 miejsca gdzie wiem ze w ttym sezonie posadze ziarenka!!! jedno to moge zdradzić na działce za płotem samo pole jestem w 99% pewiemn że tam nikt nie trafi!! najlepiej pomyslec o LST żeby roślinka była miejsze i nie rosla naturalnie!!! moim zdaniem im wiecej zasadzisz tym wiecej bedziesz mieć bo nie zawsze znajdzie osoba twoich 10 roślinek :D :D a w jakim miesiacu najlepiej sadzić moim zdaniem kwiecień, mej!!!
 
S

Sed

Guest
A ja tam nie mam problemu ze znalezieniem miejsca na autdor moj stary ma 15h lasu :mrgreen: tylko że to aż 50km od domu :(
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
Jak dla mnie to za daleko lubię często obserwować moje roślinki może zbyt często ale nie mogę się powstrzymac :) teraz musze posadzic troche dalej od domu moze nie bedzie mi sie chciało tak często chodzic
 
B

bobo

Guest
Ja mam swoj docelowy raj 60 kilosow od domu :roll: Lubie jezdzic w tamte strony w koncu troche krwi plynie w zylach z tamtego regionu.
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
Ja chce zastosowac taktyke "masowego uderzenia" ale to wyjasnie kiedy indziej bo dzis nie mam juz sil :mrgreen:
 

szareczek

Active member
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
28
Buchów
0
Hmm Dobre miejsce to taKie miejsce gdzie jest dobra ziemia.Najlepszym takim miejscem są szczere pola, aby poznać że w danym miejscu jest dobra ziemia pod uprawę wystarczy porozglądać się za pokrzywami..! Im więcej ich jest tym lepiej..Czytałem kiedy gdzieś że pokrzywy są wybredne i rosną tylko w takich miejscach , gdzie jest dobra ziemia..a więc panowie szukać pokrzyw(najlepiej daleko w polach) i tam sadzić marie :) a napewno coś z tego będzie :)
32.jpg


Właśnie o tym mówię, tak dorodne pokrzywy napewno nierosną na byle jakiej ziemi.. :D
 
B

bobo

Guest
I tu bym polemizowal.
Wedlug mnie pokrzywy nie sa do konca dobrym wyznacznikiem dobrego miejsca. Czesto przebywam(łem) na wiosce i niekiedy pokrzywy rosna na takich ziemiach ze ciezko by bylo oset podhodowac. Najwazniejsza jest zaprawa*

*ziemia
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
no własnie...ja chce zrobic taki manewr zeby wysadzic wzduz rzeki gdzie miedzy wałem a rzeka jest od 100 do 1000m ladu z łakami i małymi laskami brzozowymi....jeziorkami...fajna meta i nie mam daleko...moj problem to wlasnie ziemia...jest tam duzo kamieni...

no i jak bedzie powodz taka jak w 97 to moge plant szukac w bałtyku :wink:

chce wizasc i przekopac miesjce pod roslinke usuwajac kamienie i dodac z 3-4 litry jakiegos obornika(jeszze bede myslał...napewno cos z biuhumusem)...mysle ze to jest dobry pomysl...na pewno lepiej by było uniwerslanej ziemi dac ale nie wyrobie z ziemia i przekopywaniem kilkunastu spotow...bedzie to gowniana robota z saperka ale czego sie nei zrobi dla tych hultaji :D
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół