nasiona marihuany

Jak znaleźć dobrą miejscówkę na outa :D

Wyszukiwarka Forumowa:

MAKEaTRIP

Well-known member
Rejestracja
Mar 18, 2018
Postów
84
Buchów
1
Znalazłem takie oto 3 (jednak 4) miejsca.
Trochę wdarła mi się rutyna i nie mam zbytnio wyczucia które z miejsc jest spoko. Pozwólcie ze opisze konkretnie, na szybko:

1. Miejsce na wzgórzu otoczone z 2 stron rownolegle gęsta tarniną, z drugiej strony paroma drzewami -Ala mini parkiem i jedna ze stron jest otworzona lecz porastają ja trawy do miednicy. Dodatkowo w środku rosną trawy jeszcze są „slomiaste” i pare cierni. Do tego lasku jest wydeptana ścieżka ale wątpię ze przez człowieka, dodać muszę ,ze nieopodal są pola rolnicze a do najbliższego domu ~150m. Ogólnie raczej nie ma po co tam iść, słońca jest max.

2. „Pod latarnią”
Ścieżki, jakby ktoś jeździł bo tuż za miejscówka obrośnięta totalnie kolcami, zakamuflowana i zarośnięta i odsłonięta na słońce znajduje się mini park który dzieli od dużego pola uprawnego i paru zbiorów iglaków. Ogólnie tez nikt nie miał by po co tam włazić, bo ścieżki są wydeptane tak ze nie widać tej miejscówki. (Dokładniej nie mogę opisać)

3. Na luźno między krzaczkami kolczastymi i paroma drzewami, zabezpieczonymi tarnina ze strony wzniesienia. Ogólnie jest „po drodze” jak przechodzi się przez łąkę. Wiec po raz kolejny nie ma po co tam włazić. Dla mnie jest dosyć pewna. Tyle , ze na przeciwko widać pare domów za drzewami- kwestia czasu zarosna z reszta kamuflaż jest spoko a mieszkańcy to starsi ludzie. Do tych domów jest z 300m.

4. I ostatnia...
Na polu jakiegos ziomka co tam nie chodzi. Przeważnie sporo krzaków, drzew, krzewów, na płaskim polu, ogólnie można na spokojnie wkamuflowac drzewko/2.

Chciałbym na każdej z nich umieścić po 2 szybkie auto (jeden z pomysłów) mam:
Jack herer
WW
Pineapple express
Moby dick XXL
2x skunki
Black domina
I to w auto wszystko..
Chciałem jeszcze użyć CBD coffe haze auto ale niewiem czy zmieszczę tyle:)
Jak mi ktoś dobrze doradzicie to możebym zrobił fotorele z jednego krzaczka hahah :D

Pozdro chłopaki ;)
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
IMG_20191024_100507~0.jpg

Tak w ściętej lipie wymyśliłem na krzaczka. Fajna czaena ziemia w tej lipie.
 

AgroTuning

New member
Rejestracja
Gru 9, 2020
Postów
4
Buchów
0
Siema
To mój pierwszy post na forum i od razu pytanie:

Gdzie wy wszyscy użytkownicy tego forum mieszkacie, w Polszy? każdy tu ma za***istą miejscówke gdzie słońca od świtu do zachodu, na jakiejś łące czy w innych takich miejscach i dzieki temu każdy zbiera tu kozak plony.
Kilka razy próbowałem sił na outdorku, przez pare lat przebyłem setki km z buta po wszelkich terenach i nigdy nie miałem poczucia bezpieczeństwa jeśli miejscówka nie była skitrana w wielkiej kępie tarniny wysokości 3m+ na totalnym zadupiu...
Może mieszkam w zbyt zurbanizowanym województwie ale serio w promieniu dobrych 70km od bazy gdzie mieszkam nie ma miejsca w którym nie byłoby śladów człowieka...
Jak to zrobić? Po prostu zaryzykować i liczyć się z 50% szansą że ktoś znajdzie spota i albo okradnie albo będzie przypał?
 

Industrial

Profesjonalny amator
Rejestracja
Cze 15, 2020
Postów
205
Buchów
123
Odznaki
1
Siema
To mój pierwszy post na forum i od razu pytanie:

Gdzie wy wszyscy użytkownicy tego forum mieszkacie, w Polszy? każdy tu ma za***istą miejscówke gdzie słońca od świtu do zachodu, na jakiejś łące czy w innych takich miejscach i dzieki temu każdy zbiera tu kozak plony.
Kilka razy próbowałem sił na outdorku, przez pare lat przebyłem setki km z buta po wszelkich terenach i nigdy nie miałem poczucia bezpieczeństwa jeśli miejscówka nie była skitrana w wielkiej kępie tarniny wysokości 3m+ na totalnym zadupiu...
Może mieszkam w zbyt zurbanizowanym województwie ale serio w promieniu dobrych 70km od bazy gdzie mieszkam nie ma miejsca w którym nie byłoby śladów człowieka...
Jak to zrobić? Po prostu zaryzykować i liczyć się z 50% szansą że ktoś znajdzie spota i albo okradnie albo będzie przypał?


Nie tylko ty ryzykujesz, trzeba spróbować I myśleć.
Sam mam parę przypalowych a chce odpalac sezony, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Komin,inny ubiór to podstawa
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Jezeli moge doradzic ze wlasnego doswiadcznia patrze przez google earth na poczatek , typuj a pozniej wbijaj , obczajaj , sasadzaj jak da rade :)
 
Ostatnia edycja:

AgroTuning

New member
Rejestracja
Gru 9, 2020
Postów
4
Buchów
0
Jezeli moge doradzic ze wlasnego doswiadcznia patrze przez google earth na poczatek , typuj a pozniej wbijaj , obczajaj , sasadzaj jak da rade :)

tak właśnie robie ale na miejscu zawsze dochodzę do wniosku że skoro ja sie tam dostałem to inni za tydzień też tam przyjdą ;/
chce posadzic w tym roku 20 automatów i chyba zrobie to po prostu na jakims nieuzytku liczac ze ktos kto bedzie stal 10m od krzaków ich nie zauwazy w trawie
 

LucjanOG

Tetra Hydro Cannabinol %
Rejestracja
Maj 30, 2019
Postów
3,766
Buchów
9,012
Odznaki
3
Zrobisz jak chcesz , zawsze jest szansa ze ktos moze być koło twojego spota , wejść na niego , lub ty mozesz to odczuwac ,nawet jak nikogo dookoła nie bedzie .Jest to stres ,ktory zwiazany jest z ta działalnością ale warto sprobowac, niż spekulować i psychozy na głowe sobie zakładać ze sie nie uda i cie zlapia albo znajda spota , przyjrzyj sie dobrze miejscu czy ludzie nie maszeruja z protestami tłumami i pasmi dookoła jak na rynku , wsiąknij w otoczenie , usiadz na spocie i sluchaj patrz , przygladaj sie jeszcze przed przystapieniem do prac , a jak ktos by cie tam złapał to np , to srake robisz :) Yo pozdro.
 

Quaker

Terrorysta
Rejestracja
Paź 11, 2019
Postów
1,825
Buchów
4,554
Odznaki
5
Ja mam taki jeden spot na 10 automatów na nieużytku, ale jakieś 30m dalej rolnik sobie nak***ia swoje pole i nic nie podejrzewa. Grunt to dobry kamuflaż. W moim przypadku jest to obrośnięte dookoła nawłociami.
Kolejną miejscówkę mam taką, że jakbyś chciał to znaleźć, to tylko dronem, innej opcji nie ma. Ja, żeby się tam dostać muszę zapierdzielać przez cierniste krzaki. Poobserwuj sobie, jak wygląda teren w około, czy są jakieś niepokojące znaki. Dla mnie ścięte drzewo eliminuje miejscówkę...
 

GanjaChangeMyMind

JourneymaN Fiend
Weteran
Rejestracja
Lis 21, 2013
Postów
2,213
Buchów
5,542
Odznaki
3
Zrobisz jak chcesz , zawsze jest szansa ze ktos moze być koło twojego spota , wejść na niego , lub ty mozesz to odczuwac ,nawet jak nikogo dookoła nie bedzie .Jest to stres ,ktory zwiazany jest z ta działalnością ale warto sprobowac, niż spekulować i psychozy na głowe sobie zakładać ze sie nie uda i cie zlapia albo znajda spota , przyjrzyj sie dobrze miejscu czy ludzie nie maszeruja z protestami tłumami i pasmi dookoła jak na rynku , wsiąknij w otoczenie , usiadz na spocie i sluchaj patrz , przygladaj sie jeszcze przed przystapieniem do prac , a jak ktos by cie tam złapał to np , to srake robisz :) Yo pozdro.

Dokładnie takie same podejście do tematu mam, trzeba głęboko wierzyć w to że się uda jak to się mówi wiara czyni cuda:odlot:
 
U

Usunięty 81037

Guest
Ostatnio jak byłem na spocie to zobaczyłem wszędzie porozrzucany dolomit, który tam zaniosłem.. Totalnie ręka ludzka, szukam, szukam i szukam troche latałem i sporo sprawdzałem na satelicie miejsca na potencjalną miejscówkę, i ni chu*a nic nie mogę znaleźć, w promieniu z luzem jakichs 10 kilometrow nic nie ma, mialem w sumie ostatnio miejscówke w lesie, ale po ostatniej wizycie tam jak miałem 5 kleszczy a byłem tam tylko 5-10 minut to olałem sprawę ze względu na zdrowie, ciezko przyjemmne z pozytecznym polaczyc, moze ktos mi podpowie jak powinienem szukac? A, i jeszcze dodam ze w moim ******m województwie oprócz lasów to chyba w ch*j mało takich łąk czy wysokich traw jest bo wszystko koszone ( nawet na większości wsi ), kiedyś było fajnie jak praktycznie wszedzie byly te wysokie trawy co potencjalnych miejscowek na spota to miales sporo... Mam jednego spota ale totalnie na widoku, ale postanowiłem, ze postawie tam automaty, zrobi sie na nich jakies lst i nikt nie powinien ogarnac, kominiara jest to mozna zaryzykowac, a na swoje pafy od biogenetic itp co mi wypie****ą na 2/3m+ to nie mam zadnego spota. Dla mnie ostry zapie**** itp nie stanowi problemu, jestem gotów tyrać, ale nie ryzykując zdrowiem przez te kleszcze ( jakby sporadycznie 1-2 co wyprawe na spota by były to ok, mógłbym się poświęcić, a nie 5 w 10 minut ) np a spot w lesie to wiadomka tez nic mądrego. Jakieś rady gdzie szukać? ^^
A, i narzekam na te kleszcze bo u mnie z nimi to najgorzej w całym kraju, najwięcej tych choler jest z chorobami
 

Szevo

Outdoor 4 ever
Weteran
Rejestracja
Lut 13, 2012
Postów
1,521
Buchów
3,692
Odznaki
10
Między polami,albo bezpośrednio na nich szukaj jakichś zarośli, miejsc gdzie rolas nie wjedzie z pługiem. Często po jakichś stawkach czy sadzawkach. Ja szukam tylko takich i jest tego pełno
 

SpeedPotato

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2021
Postów
75
Buchów
144
Właśnie, jeśli chodzi o kleszcze to radzę uważać. Spoty spotami, ale na prawdę nie warto ryzykować zdrowiem!! Sam rok temu dostałem boleriozy - nawet nie bywałem zbytnio w lasach. Ba, nawet kleszcza nie miałem. Wystarczyło, że taki gówniak narobił mi na brzuch i dobrze zapowiadająca się kariera fajtera poszła się je**ć i zeszła na drugi plan.

Teraz wyobraźcie sobie, że idziecie na spota i już w samej drodze na niego jest na was 5 kleszczy - jak bardzo wzrasta ryzyko zarażenia?

Jeszcze pół biedy gdy pojawi się tzw. rumień - taka czerwona obwódka wokół ugryzienia (o ile dobrze pamiętam ok 30% przypadków). Wtedy jest pewność, że jest się chorym i można zacząć leczenie. Gdy rumienia nie ma siadają stawy, bolą mięśnie, głowa i serce zaczyna siadać. Można tego nawet nie zauważyć! A za 3 lata być warzywem.

Ja już drugiej boleriozy nie dostanę więc jutro zapie****am na bagna.

Także taka przestroga ode mnie. Z fartem ;)
 
U

Usunięty 81037

Guest
nie wiem.. w mojej okolicy nic nie ma, jedyne przypałowe miejscówy na których moznabyloby tylko i wylacznie ryzykowac, chyba po prostu za jakiś czas zbiore potrzebny hajs i zacznę z indoorem, choć zapał na outa był, ale zdrowie i bezpieczeństwo stawiam na pierwszym miejscu, bo i tak nie posiadam go za duzo. pozdro wszystkim
 

milimetr

Active member
Rejestracja
Lut 5, 2022
Postów
29
Buchów
15
Tak, na przyszłość: Najlepsze miejsce to takie, o którym nawet nie pomyślisz, że jest dobre! Im gorsze, im bardziej przypałowe tym lepiej! Trzeba szukać takiego miejsca, aby szukający nie wpadli na pomysł, aby tam szukać! A tych "szukających" jest troche. U mnie w okolicy są 4 takie ekipy, "szukających" złodzieji. Sami nie sadzą, a szukają we wrześniu.
 
U

Usunięty 82329

Guest
Najlepsze miejsce, to takie o którym nikt nie wie, bo wtedy może nie będzie poszukiwań. Jak się pochwalisz kumplom, że gdzieś jest spot i zaczną szukać, to może być fryzjer?‍♂️.
Dobre jest ogrodzonie i jak nie ma za dużo cienia.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół