nasiona marihuany

Bubblegummer, pierwsza uprawa

Wyszukiwarka Forumowa:
Status
Ten wątek został zamknięty.

SkunkMaster

Active member
Rejestracja
Lis 18, 2009
Postów
25
Buchów
0
Witam jest to moja pierwsza uprawa indoor a zarazem pierwsza uprawa w życiu.
Trochę wiedzy teoretycznej posiadam, ale porady i wskazówki jak najbardziej mile widziane.
A więc jedziemy.


Box- stara szafka pomalowana w srodku na biało, wysokość 100cm z możliwością regulacji do 150cm, szerokość 65cm a grubość 40cm
Oświetlenie- hps 150w do tego dochodzą dwie świetlówki 30w po 1500lumenów o barwie zimnej i ciepłej
Wentylacja- brak i nie będzie. Mam nadzieje ze to zbytnio nie zaszkodzi.
Nawozy- Biohomus na wega, na flo dostałem w ogrodniczym nawóz podobny do planktonu k. Do tego dochodzi ripen na koncówkę.
Trening- FIM I LST

Osietlenie pracuje 24/h. Doniczka nie wiem dokładnie ile ma, ale na oko daje jej 20l.Ziema to ziema uniwersalna z keramzytem i dolomitem
Wilgotność wynosi 60 % a temperaturę przy roślince to 30 stopni

A teraz coś miłego dla oka ;)
7 dzień życia


14 dzien zycia


21 dzien zycia


Stan aktualny roslina ma 25 dni przeszla juz fim i lst

Teraz domek roslinki
 
Ostatnia edycja:

maniek.jp

Well-known member
Rejestracja
Sty 25, 2009
Postów
309
Buchów
0
jeśli mozesz to daj wentylacje i upewnij sie co do tego nawozu na flo czy napewno sie nadaje a co do foterlacji to zpaowiada sie ciekawie napisz pozniej czy przy kwitnieiu pachnie trawka czy zupełnie nie podobnym do niej zapachem w tym przypadku guma zycze udanych zbiorów pzdr:spalony:
 

ktos?

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2009
Postów
493
Buchów
0
trochę lipa bez wentylacji ... na następną uprawę też chciałbym wsadzić Bubblegummer powodzenia.
 

Orion

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 16, 2006
Postów
2,316
Buchów
10
Jedna z fajniejszych odmian - faktyczny zapach gumy do żucia zwłaszcza przy paleniu suszu po dobrym curringu zupełnie nie podobony do MJ.

Duża moc obalająca - bardzo ciekawa odmiana zwłaszcza dla koneserów smaku/zapachu wyglądu.
 

ktos?

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2009
Postów
493
Buchów
0
czy mógłbyś napisać z jakiej strony zamawiałeś pestki?
 

ktos?

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 18, 2009
Postów
493
Buchów
0
ok dzięki wielkie.
słyszałem, że ta odmiana jest świetna zastanawiam się czy jej nie zamówić.
powodzenia. :)
 

SkunkMaster

Active member
Rejestracja
Lis 18, 2009
Postów
25
Buchów
0
Nowe foto
26 dzien weg






Narazie wszystko ok pozdrawiam i dziekuje za mile słowa
 

SkunkMaster

Active member
Rejestracja
Lis 18, 2009
Postów
25
Buchów
0
Równy miesiąc wegetacji, za około 7 dni mysle ze przestawie na flo:smokee:













Co o niej sądzicie ?
 

Delikwent

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Wrz 1, 2009
Postów
843
Buchów
0
7 tygodni... to straszny karzeł z niej ale na początku flo pewnie podskoczy
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
za***ista odmiana! będe zaglądał.
EMCE nabijasz sobie posty czy co???Denerwują mnie takie posty będę zaglądał po ch*j to pisać???.Za to powinny leciec warny moim zdaniem.Do modów możecie kasoac takie posty.2 posty nie potrzebne ale mosiałem to napisac elo...
 
H

hjkhjk

Guest
Bardzo ladna roslinka.Rowniez sie zastanawiam nad Bubblegummerem.Wysokich plonow:)
 

dystans

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 13, 2008
Postów
997
Buchów
9
Tez mam tą odmianę w szafie. nawet w tym samym wieku, tylko że ja jej dałem tylko 20 dni weg. Jak z zapachem? Dobrze ją wytrenuj bo odrosty ładnie z niej wychodzą. Nic tylko dużych plonów życzyć... No i przede wszystkim bezproblemowej uprawy...
Powodzenia
 
E

EMCE

Guest
EMCE nabijasz sobie posty czy co???Denerwują mnie takie posty będę zaglądał po ch*j to pisać???.Za to powinny leciec warny moim zdaniem.Do modów możecie kasoac takie posty.2 posty nie potrzebne ale mosiałem to napisac elo...

koleszko nie rzucaj się,,, wybrałem to fotorelację jako jedną z ciekawszych z morza kału, więc pozwoliłem sobie ją dodać do subskrybowanych tematów, tak żebym mógł ją cześciej odwiedzać niż w "nieczytanych postach".

ok?
czy jeszcze coś?

p.s żeby nie było że nabijam i piszę off topic, roślina jest piękna i miałem już możliwość jej palenia, zapach faktycznie pro guma do żucia, jednak haj jest dość upie****ający.
e: masz tą wentylacje czy nie?
 
Status
Ten wątek został zamknięty.



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół