nasiona marihuany

Najbardziej opłacalna roślinka AF

Wyszukiwarka Forumowa:

mamciezjemcie

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2009
Postów
307
Buchów
0
Witam.
Mam pytanie, która roślinka AF jest najbardziej opłacalna pod względem zbiorów ?
Oglądałem dużo fotorelacji, jednak w praktycznie żadnej nie pisało kto ile otrzymał z jakiej rośliny.
Wiadomo, że to trudno powiedzieć i zależy to od wielu czynników.

Plan na Outdoor jest mniej więcej taki:
Chcemy posadzić od 3-5roślin. Myśleliśmy nad Lr#2, White Russian'em właściwie wchodzą w grę wszystkie AF :)

Dlatego to pytanie, która odmiana w takiej sytuacji była by najlepsza pod względem zbiorów. Najlepiej gdyby odmiana była dostępna w FEM.
Jak już napisałem pytanie dość teoretyczne, jednak bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 
Ostatnia edycja:

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
niedawno był temat o największych AF. Nie moge go tylko znalezc:p. Wg mojego doswiadczenia mistrzowsko pod względem zbiorów spisywały się DR. Pamietam ze w tamtym temaciku typowano w WR, AK47, HK.
 

Xtremhasz

Well-known member
Rejestracja
Lis 6, 2009
Postów
133
Buchów
0
elo

z tego White Master Automatic FEM to jest dopiero plon polecam ! ja go sam biore w wiosne na out'a :D pozdro chetnie jeszcze odwiedze tern post i popatrze na inne odmiany ;] elo
 

Fernandoo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
1,571
Buchów
3
Najbardziej produktywna odmiana która sama rosła po dostarczeniu jej odpowiednich warunków to lr#2 x white russian plon z jednej rosliny 57 g (zalezny od doświadczenia dobrej miejscowki ,nawozów, ziemi itd.)
 

Włóczyblant

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 1, 2008
Postów
566
Buchów
3
Podajrze z AK47 AF grześ wybił ponad 140g kiedys, sam wlasnym oczom nie wierzylem...
 
Ostatnia edycja:
D

delete

Guest
Jeżeli zapewnisz jej odpowiednie warunki,niezbędne nawozy i odpowiedni czas kwitnienia bedzie miało wsam raz :zombi:
 
J

jhuy6u

Guest
Ehhh, to nie White master jest za***isty, tylko ręką growera która go uprawiała, i warunki.

Jak narazie najlepszym automatem pod względem plonów, jest zdecydowanie AUTO AK47 od LOWLIFE SEEDS dostępny np u quakemind.pl Bez nawożenia na oucie możesz wytargać po 30 g z krzaka.

Tylko pamiętaj, że auto AK auto AK-owi nie równy. Tak samo AK47xLR2 to nie to samo. Chodzi tu o breedera, czyli w tym wypadku Low Life seeds

http://www.quakemind.sklepy24h.pl/i...&produkt_szukaj=&szukaj=&radio_szukaj=w_nazwa

Cena droga, ale mówi sama za siebie 8)


Pamiętaj, że jeśli jesteś mieszkańcem kraju w którym uprawa konopi indyjskich jest nielegalna, popełniasz przestępstwo uprawiając ją
.

W Polsce, uprawa konopi jest przestępstwem podlegającym karze pozbawienia wolności. Wszystkie swoje porady kieruję tylko i wyłącznie do Polaków mieszkających za granicą, w krajach gdzie nie jest to nielegalne.
 
Ostatnia edycja:

mamciezjemcie

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2009
Postów
307
Buchów
0
OK.
A jak wygląda sprawa z White Master Auto. na Out? trudny w uprawie itd.?
Nigdzie nie umiem znaleźć fotorelacji z WM Out, są 2bodajże ale In...
Bo w sumie fajna sprawa z WM, niezła roślinka... ale jestem bardzo początkującym grow'erem (to będzie moja pierwsza uprawa - i chcę się naprawdę dobrze przygotować). Dlatego szukam roślinki łatwej w uprawie, ale jednocześnie żeby dała jakiś zadawalający plon - wiadomo.
Może jednak ten AUTO AK47 od LOWLIFE SEEDS, co sądzicie?


Proszę o poradę:)
 
Ostatnia edycja:
2

2King

Guest
30g... gotowego suszu, czy mokrych topów po zbiorach ??



Bardzo proszę o odpowiedz.
30g gotowego suszu... po co komu mokre?
Skąd wiecie, że ten White Master jest taki za***isty jak pewnie nikt z was go nie uprawiał? Swoją drogą ładnie są robienie trawkowicze w chu*a, a najlepsze jest to, że są tak łatwowierni i każdą ciemnotę im można wcisnąć.
 
J

jhuy6u

Guest
Skąd wiecie, że ten White Master jest taki za***isty jak pewnie nikt z was go nie uprawiał? Swoją drogą ładnie są robienie trawkowicze w chu*a, a najlepsze jest to, że są tak łatwowierni i każdą ciemnotę im można wcisnąć.

Święte słowa. Jednak widzę, że jest paru co patrzą trzeźwo na sprawy :)
 
2

2King

Guest
Święte słowa. Jednak widzę, że jest paru co patrzą trzeźwo na sprawy :)
Nawet magik w cyrku w ciągu dwóch dni nie potrafiłby zrobić 9 szczytów na jednej roślince, tym bardziej, nawet gdy były one pryskane różnymi preparatami.
 
J

jhuy6u

Guest
Nawet magik w cyrku w ciągu dwóch dni nie potrafiłby zrobić 9 szczytów na jednej roślince, tym bardziej, nawet gdy były one pryskane różnymi preparatami.

Może coś więcej powiesz na temat swoich spostrzeżeń.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół