nasiona marihuany

Najbardziej opłacalna roślinka AF

Wyszukiwarka Forumowa:
2

2King

Guest
Może coś więcej powiesz na temat swoich spostrzeżeń.
Na temat spostrzeżeń? hmmmm może na temat tej fotorelacji którą zapewne się tak jarają no więc tak 7 sierpnia robi LST a 9 sierpnia już na jednym tylko krzaczku jest 10 głównych topów.... potrafiłbyś tak? ja również nie, a jak ktoś się go pytał dlaczego mu tak za***iście poszło to on odsyła do filmiku niby dok. na Youtube.pl gdzie jest mowa " o dobrej rece do roślin" buehehehe

Jakbym był tylko trawkowiczem to może bym łyknął ten bajer od admina forum....ale no właśnie jest jedno ALE poruszam się na wszystkich polskojęzycznych forach i na IC sam rozdawał " booster" jego produkcji ( jestem na 100% pewien, że była to gibrelina i być może jakiś dodatek jak np. kwas 2-naftoksyoctowy lub asashi) z jego opisu wynikało, iż po oprysku tym związkiem roślinka która miała 25 cm ( dodam, że była to roślinka Autoflowering) urosła do wysokości 120cm. Jak chcesz to mogę Ci wysłać na priv link do tych jego fotek i rozmyśleń na temat różnych preparatów;)
 
J

jhuy6u

Guest
Jakbym był tylko trawkowiczem to może bym łyknął ten bajer od admina forum....ale no właśnie jest jedno ALE poruszam się na wszystkich polskojęzycznych forach i na IC sam rozdawał " booster" jego produkcji ( jestem na 100% pewien, że była to gibrelina i być może jakiś dodatek jak np. kwas 2-naftoksyoctowy lub asashi) z jego opisu wynikało, iż po oprysku tym związkiem roślinka która miała 25 cm ( dodam, że była to roślinka Autoflowering) urosła do wysokości 120cm. Jak chcesz to mogę Ci wysłać na priv link do tych jego fotek i rozmyśleń na temat różnych preparatów

Też to widziałem :) Dlatego o to mi chodziło :D Nawet wysyłał innym próbki swojego boostera i się chwalił, że nie tylko giberlina jest w nim. Mi też coś tu śmierdzi, bo nie możliwe jest by chłop wyciągał z plantów więcej niż goście co po 12 lat uprawiają, a na widok jego roślin na IC każdy pisał, że to nie możliwe.
Kolejny przykładem jest to, że w hydro pod lampami cmh goście wyciągają po 100 g z jednego krzaka, a widać że wiedzą co robią. I nagle pan G wyciąga z automata średnio 70 g . Coś tu nie pasuję, bo gdyby to było takie proste to wszystkie komercyjne uprawy, zamiast klonowania itp stosowały by automaty :)


NIe przesądzam że jest to farmazon itp, ale ja w to nie wierzę po prostu.
 

mamciezjemcie

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2009
Postów
307
Buchów
0
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół