nasiona marihuany

Blue White x Canadian

Wyszukiwarka Forumowa:

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
Nie, albo bluzgam głąbów albo zmuszam ich do użycia mózgu, no chyba, że go nie masz to zaliczasz się do tych pierwszych. Jestem tu od 5 lat i od 5 lat ciągle te same idiotyczne pytania. Czy wy sie nie nauczycie, że czas dojścia zielska nie zależy od jego wysadzenia bo jest rośliną fotoperiodyczną. Teraz wklikaj co to znaczy jeśli masz choć troche ambicji i se znajdz.
 
G

Gość

Guest
Nie, albo bluzgam głąbów albo zmuszam ich do użycia mózgu, no chyba, że go nie masz to zaliczasz się do tych pierwszych. Jestem tu od 5 lat i od 5 lat ciągle te same idiotyczne pytania. Czy wy sie nie nauczycie, że czas dojścia zielska nie zależy od jego wysadzenia bo jest rośliną fotoperiodyczną. Teraz wklikaj co to znaczy jeśli masz choć troche ambicji i se znajdz.
No masz spory bagaż doświadczeń.
Czyli wg ciebie jeśli wysadze we wrześniu to będzie miała 20 cm ale dojdzie?Tak czy siak?
:zombi: Popisałeś się.

Poza tym nie wiesz kim jestem więc nie pie**ol, bo zza ekranu jesteś kimś,
i możesz popisać się swoim intelektem oraz podbudować się.
Poza tym chyba źle mnie zrozumiałeś kolego.

Dzięki za info, sam sobie już poradziłem z tym :)
 
Ostatnia edycja:

Cerber

AK47xC'99 my love
Weteran
Rejestracja
Lis 19, 2009
Postów
2,101
Buchów
3
No masz spory bagaż doświadczeń.
Czyli wg ciebie jeśli wysadze we wrześniu to będzie miała 20 cm ale dojdzie?Tak czy siak?
:zombi: Popisałeś się.


Jak wysadzisz we wrześniu odmiane której wystarczą 2 tygodnie kwitnienia to jasne, że dojdzie <rotfl> Ewidentnie brakuje ci czegoś między jednym odstającym uchem a drugim <rotfl>
 
G

Gość

Guest
No masz spory bagaż doświadczeń.
Czyli wg ciebie jeśli wysadze we wrześniu to będzie miała 20 cm ale dojdzie?Tak czy siak?
:zombi: Popisałeś się.

Poza tym nie wiesz kim jestem więc nie pie**ol, bo zza ekranu jesteś kimś,
i możesz popisać się swoim intelektem oraz podbudować się.
Poza tym chyba źle mnie zrozumiałeś kolego.

Dzięki za info, sam sobie już poradziłem z tym :)

Jestes taki sam od siebie czy ci za to płacą?? Cerber napisał ze niema znaczenia czy w kwietniu czy w czerwcu a ty z jakims wrzesniem ni z gruchy ni z pietruchy. Czytanie ze zrozumieniem sie kłania panie kolego...
 

sid000

Well-known member
Rejestracja
Paź 13, 2011
Postów
943
Buchów
0
ch*j pie****icie o byle czym(haha ale wam teraz odkopie temacik)
Ale w sumie to nic tu szczególnego nie było ja chce się dowiedzieć czy ktoś ma tą od miane na Outdoor 2012 ??
bo ja dostałem gratisowa pestkę jutro namoczę zobaczymy czy wyjdzie kiełek ;)
Jak cos to sory że odkopałem ale nie chciałem zakładać posta nowego <sex>
 

ceu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2015
Postów
1,143
Buchów
1,397
U mnie 3/5 już wyszły...jedne 3 dni jedno pięć. Zobaczymy jak będzie. Ale WR nie chcą wyjść i low ryder też :/ jak będą trzy to trzy...tatuś będzie je bardziej kochał
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół