nasiona marihuany

Naleweczka z marihuany NEV

Wyszukiwarka Forumowa:

facet34

Member
Rejestracja
Paź 17, 2009
Postów
5
Buchów
0
Witam

Od kilku lat robię winka, nalewki, raz nawet bimberek
jako, że jestem też ogrodnikiem, postanowiłem wybrać ze znaych mi przepisów odpowiedni rodzaj "nalewki"który dobrze będze dobrze pasował do strony którą własnie oglądamy.</P>
Będziemy potrzebować :
-2 puszki mleka skondensowanego(słodzone)
-kawe rozpuszczalną
-0,5 spirytusu
-no i oczywiście nasze zioła(co kto ma:liście, topy,oczywicie najlepiej kwiaty)

Przepis:
-wkładamy 2 puszki do garczka z wodą i gotujemy 2 godziny(puszki są zamknięte)
-w tym czasie szykujemy pół szklanki kawy rozpuszczalnej
-po 2 godzinach przelewamy z puszek mleko do garczka i dodajemy nasze zioła(według uznania)mieszamy na małym ogniu, mleko powinno nam się ładnie skarmelizować
-dolewamy naszą kawe(ciągle mieszając)
-wlewamy spiryt(ciągle mieszając)
-zdejmujemy z ognia i czekamy, aż nam naleweczka ostygnie.

Smacznego-a właściwie na zdowie<lol>
 
D

delete

Guest
ile trzeba wrzucić tam tematu zeby to cokolwiek podziałało pod względem sensi<podobnie jak makumba> ? to mleko powinno zawierac dużo tłuszczu ? czy thc rozpuści sie wtedy w alko ? slyszlem ze najlepijue jest jak alkohol ma okolo 60 %<ze niby wtedy thc najlepiej sie rozpuszcza>
Jest po tym jakaś lekka bania ?
 

Jake the Dick

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 4, 2008
Postów
2,188
Buchów
6
brzmi nieźle :D trzeba wypróbować. na początku thc rozpusci sie w tluszczu w mleku skondensowanym, potem dodatkowo w alkoholu... z tym, że liści bym tam nie wrzucal. z***ią smak, pozatym musialo by ich byc duzo. na litr nalewki wrzucilbym ok. 10 - 15 g suszu kwiatów ;)
 

facet34

Member
Rejestracja
Paź 17, 2009
Postów
5
Buchów
0
ile trzeba wrzucić tam tematu zeby to cokolwiek podziałało pod względem sensi<podobnie jak makumba> ? to mleko powinno zawierac dużo tłuszczu ? czy thc rozpuści sie wtedy w alko ? slyszlem ze najlepijue jest jak alkohol ma okolo 60 %<ze niby wtedy thc najlepiej sie rozpuszcza>
Jest po tym jakaś lekka bania ?


mleko skondensowane jest tłuste,bardzo ładnie wchodzi w reakcje z ziołami, ja dodaję kwiaty, nie mam wagi na oko 8-10 gr.
thc rozpuszcza się w melku,spirytus nam się rozcieńcza w melu i kawie, więc wyjdzie nam jakieś 60% alkoholu
Co do własciwości to jest to wspaniała naleweczka na zakończenie wieczoru i na rozpoczęcie miłej nocy.....<lol>Super trunek dla naszych pań....
 

mamciezjemcie

Well-known member
Rejestracja
Sty 24, 2009
Postów
307
Buchów
0
Świetny przepis, dzięki :D
Ciekaw jestem czy można by to zrobić z mieszankami z dopalaczy <mysli> oczywiście, nie będzie się to równać :D ale takie pytanie naszło me skopcone myśli<wodna>
 

Joe

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 10, 2008
Postów
586
Buchów
1
Dużo kasy trzeba by było wydać no i syfne to trochę jak dla mnie, z resztą nie wiadomo jak co tam działa z alkoholem, a tutaj stare dobre przetestowane THC wiadomo co i jak :D
 

Reina

Well-known member
Rejestracja
Cze 23, 2009
Postów
110
Buchów
0
Trzeba by sprawdzic ten przepis, jezeli ktos mialby kupic 10g palenia to ta naleweczka wyjdzie drozsza od whisky;PP:D a tez ziolowa;p hehe
 

Hunahpu

Well-known member
Rejestracja
Lut 9, 2009
Postów
304
Buchów
0
Dużo kasy trzeba by było wydać no i syfne to trochę jak dla mnie, z resztą nie wiadomo jak co tam działa z alkoholem, a tutaj stare dobre przetestowane THC wiadomo co i jak :D


Wszystkie kannabinoidy syntetyczne rozpuszczają się w alkoholu, część także w wodzie.
 

wredny

Member
Rejestracja
Lis 17, 2007
Postów
5
Buchów
0
sorry za odkopanie ale mam pytanie co do tej naleweczki czy po wykonaniu przy piciu tej nalewki dodatek zielonego nie przeszkadza przy piciu to znaczy chodzi mi że te liście/kwiaty zostają w nalewce bo raczej nie do się oddzielić liści od gęstej nalewki?
 
G

Gaynet

Guest
A co z fusami? Odcedzamy czy zostawiamy . Ja bym dodatkowo odcedzil przez drobne sito, wlal do butelki i odstawil na miesiąc zeby sobie polezakowalo.

Dzieki za przepis, na pewno wyprobuje!
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół