nasiona marihuany

Inhalanty

Wyszukiwarka Forumowa:

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
chodzi ci o dilpack?? bo u nas tak na to muwia.na polowe to wejda dopiero jakies 2g chyba

[ Dodano: 2006-05-28, 18:15 ]
u mnie czesciej sprzedaja w sreberkach-mniej przypalowe
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Sreberka były swego czasu. Trzeba było przerzucać do worka, bo nabić się nie da.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
to u nas jest na odwrut.teraz wszyscy sreberka...
pozatym zadko kto nabijal wprost z dilpacka!!a zawsze sie wysypywalo,tak jak z sreberka
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
jak jest dobry top to sie ugniata w palcach ale jak jest miał to lipnie nabijać,wtedy samarka jest niezastąpiona
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
umnie muwi sie prosto pakiet ewentualne worek czy torba stadard po pakiet
w sreberku jeszcze palenia niemaiałe ale w papieku i w paczce po zapałkach choc jak d9ostajesz wora torbe pakiet czy dilpacka widzisz ile jest z przyzwyczajenia wiesz jak wygląda pół a sreberku np juz nie wiesz ile jestale zazwyczaj w chu*a nierobą chyba ze masz chu**we dojcie
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
jesze rok temu wszyedzie bylo w dilpackach u mnie. a teraz wlasnie wiekszosc sreberka...!!niedostalem jeszcze badziewnego staffu w sreberku!!
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
durielek napisał:
jesze rok temu wszyedzie bylo w dilpackach u mnie. a teraz wlasnie wiekszosc sreberka...!!niedostalem jeszcze badziewnego staffu w sreberku!!
ze sreberka badziewia nie dostaniesz bo to chyba od świstaków jest.
 
Z

zielony pan

Guest
WAchanie kleju

Slyszalem i widziaelm jak moj kolega to bral ...wszystko bylo dobrze...widzialem go wtedy wcz***al sie we wszytko i wogule mial fajny klimat jak nam opowiadal to wszsytko dla niego bylo bezstrskie tylko ze pewnego razu...przedobyrzl i stracil przytomnosc..uderzyl glowa w skale i ma dziure w glowie...a nic nie pamieta co sie stalo...co wy sadzicie na teamt kleju
 
S

sobek

Guest
narkotyk dla biednych. Moim zdaniem świadczy o patologii. Zdarza się najczęściej w rodzinach "trudnych", ale sam nie próbowałem i można być pewnym, że niegdy nie dowiem się jak to jest po ... Kleju :( Fuuuu
 

Apollo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 6, 2006
Postów
481
Buchów
1
szit zarzucalem rozne dragi ale po to nei siegnolem nigdy i nei siegne kazdy ma swoj rozum:) nie ma to jak gandzia:) peace :queen:
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
ze dla biednych to nieznaczy ze niejest po nim fajnie:p ja nie prubowalem i jakos mnie nieciagnie ale moze sie wypowie ktos kto wachal...
 
H

haszyszekk

Guest
Ja kiedyś na technice wziołem sobie markera z nudów od kumpla z ławki...
Był to taki rozbebeszony czarny mazak... śmierdziało jak chu** ale wziołem se kilka wdechów a za chwile kumpel mowi że mam jakieś oczy szkliste ( :sunny: )...
Potem zaczeliśmy robić jakieś takie lampki czy znicze... jakieś abażuroipodobne gówno z krepiny i tektury... Klej oczywiście sami mieliśmy przynieść więc polowa klasy wyciąga butapren :silent: Dwa typy otwożyły opjemniczki i zaczeli niby wąchać... heh
Zaciągali sie klejem przez nos nie wdychając powietrza do płuc ( :rendeer: )...
Ja zaraz wstałem jakoś lekko (moze po tym markerze ;)) i donich sune :farao:
Pokazałem im jak sie klej wącha :jocolor: z tym że na show wprosił sie nauczyciel... i to akurat wtedy, kiedy wyjąłem zapalare i puszczałem obsmarowane klejem i polane rozpuszczalniem (do usuwania kleju w ławek i podłogi ;)) prace kolegów (na szczęście już ocenione :) - ocena w dzienniku a reszta na popiół)... oczywiście uprzedni je zapalając :pr: Spoko teach byl i nic mi nie zrobil :) powiedział tylko że jakiś zmęczony sie wydaje :tongue: i żebym po lekcji poszedł do sekretariatu do "wglądu medycznego" hehe oczywiście spierd** do domu jak najszybciej...
Fazy po kleju nie zaobserwowałem żadnej, ale było coś w rodzaju wyzwolenia umysłu... kazdy pomysł był dobry i warty realizacji.... podatność na sugestie... potem totalnien zmęczenie. Towarzyszący ból głowy.
Jak pisaliście narkotyk dla ubogich albo materiał na debilny zgryw w szkole :pr:
Ogólnie nie polecam... pzdr
 

Gazometer

Well-known member
Rejestracja
Mar 9, 2006
Postów
379
Buchów
0
W szkole z nudów wąchalismy korektor i markera,nie było żadnej fazy ale chcialo mi się spać.Mam znajomych którzy próbowali butaprenu.Faza ponoć taka "Patrzyłem 10s na drzewo i potem przez 5 minut nie widzialem innego obrazu tylko to drzewo,pozatym bardzo kolorowo."
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
w rosji wachanie kleja jest popularne
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół