nasiona marihuany

Inhalanty

Wyszukiwarka Forumowa:
D

Dre@d

Guest
ja żąchałem kiedyś 2 miesiące. i to wygląda tak że wszystko dzieje sie mechanicznie. wracasz ze szkoły zostawiasz plecak i ruszasz na kley. paskudnie ryje beret. niewarte grzechu :tongue:
 
D

Dre@d

Guest
chodzi ci o banie? Fakt że jest przyjemnie filmy nie z tej ziemi, ale bywają też przerażające. ale z odstawieniem wora od ust natychmiast mija przyjemny stan i przychodzi nieprzyjemne oszołomienie im otumanienie kture w jakimś tam stopniu napewno zostaje. :puker: żygam na to świnstwo
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Ja mam akcje, że wszystko co się dzieje już było. Poza tym jest śmiesznie.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
P napisał:
Ja mam akcje, że wszystko co się dzieje już było. Poza tym jest śmiesznie.
muwiles ze nie bierzesz!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Pisałem, że nie ćpam, masz mnie za hipokrytę ? Równie dobrze mógłbym wogóle nie wchodzić na to forum.
 

durielek

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 23, 2006
Postów
1,073
Buchów
0
P napisał:
Ja mam akcje, że wszystko co się dzieje już było. Poza tym jest śmiesznie.
no to to znaczy ze sobie wymyslasz ze bierzesz??niecpasz a cpales a to duzej ruznicy nierobi!!a jak juz nie bierzesz to od niedawna napewno!!!tak jak ja bym napisal ze nie biore dropsow tydzien po ostatnim zazyciu!!a za nastepny tydzien znowu zjem!!a i tak to bralem co 2 tygodnie!!jak cos to pisz bralem!!2-3tygodnie to nieprzestanie cpania!!napisz tak jak rok niebendziesz bral to ci uwieze
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
durielek napisał:
no to to znaczy ze sobie wymyslasz ze bierzesz??niecpasz a cpales a to duzej ruznicy nierobi!!a jak juz nie bierzesz to od niedawna napewno!!!tak jak ja bym napisal ze nie biore dropsow tydzien po ostatnim zazyciu!!a za nastepny tydzien znowu zjem!!a i tak to bralem co 2 tygodnie!!jak cos to pisz bralem!!2-3tygodnie to nieprzestanie cpania!!napisz tak jak rok niebendziesz bral to ci uwieze

Spie****aj. Nie próbuj mi niczego udowadniać. Narkotyki mnie nie pociągają i nie zamierzam ich brać. Nie biorę rok, wierzysz mi ?
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
P napisał:
Nie biorę rok, wierzysz mi ?

ani trochę.

[ Dodano: 2006-05-25, 16:07 ]
nieważne czy rok czy 2 tygodnie, nikt i tak nie uwierzy...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Przecież nikt z nas nie bierze narkotyków.
 

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
my tylko oduzamy sie calkowicie legalnymi substancjami
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół