nasiona marihuany

Inhalanty

Wyszukiwarka Forumowa:

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
lepiej uciekaj jak widzisz kogoś pod wpływem butaprenu

Znajomy po kleju nie wie co dzieje się z jego ciałem pod wpływem kleju i generalnie to nie rusza się. Co może zrobić ?
 

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
:cheers: no i wreszcie PANOWIE WRESZCIE AŻ PIERWSZY RAZ DAŁEM TEN PUNKCIK "pomógł" dziękuje ci bardzo tak też myślałem że te typki bedną agresywne choćten co wczoraj widziałem zeszmatą rozpuszczalnikiem bo śmierdziało rozpucholem to siedział zmulony jak by po przepaleniu ale myślę że mógł by zebrać moc aby mi wkuć jakąs strzykawke albo małożyć mi worek na głowe z klejem czy chcial mnie zabić bo to nie pozorne takie teraz wiem co robić jak stanie na mojej drodze klejus dzięki stary ! i reszcie ale jeśli ktośbedzie chciał coś dodac sensownego to poprosze !
 
P

predator

Guest
gałgan napisał:
dziękuje ci bardzo
prosze
Wiesz raczej za pierwszym razem nikt tobie nic nie zrobi bo masz film i niewiesz co sie dzieje moge ci dużo powiedzieć bo troszke kirałem
 
S

SkunX

Guest
sleja napisał:
lepiej uciekaj jak widzisz kogoś pod wpływem butaprenu

Znajomy po kleju nie wie co dzieje się z jego ciałem pod wpływem kleju i generalnie to nie rusza się. Co może zrobić ?
Jakis czas temu wychodzac na schody na moim pietrze (mieszkam w wiezowcu) natknalem sie na kolesia. Gosc kopal po wszystkich scianach i napie****al piesciami jakby chcial sie wydostac o_O (dobrze ze nie otworzyl okna, bo mial by okazje na powtorke z magika - 9 pietro). W kazdym razie na klatce ***alo klejem straszliwie, a po paru min. kolesia juz nie bylo, chyba sie wystraszyl. Nieciekawy widok, lepiej unikac takich sytuacji..
 

-=*Rotasila*=-

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 21, 2006
Postów
1,225
Buchów
1
klej to totalne dno wąhajac klej pokazujesz tylko jaki jestes prostak zamiast se ziela zkminic znam kolesia co wąch co sobota a na tygodniu sobie piwko popija niema z kad ziela załatwic to kleja daje
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
-=*BerniO*=- napisał:
klej to totalne dno wąhajac klej pokazujesz tylko jaki jestes prostak zamiast se ziela zkminic znam kolesia co wąch co sobota a na tygodniu sobie piwko popija niema z kad ziela załatwic to kleja daje

Ten znajomy robi dokładnie tak samo. Wali klej od święta mianowicie soboty. Kiedyś bardzo często dxm, w dawkach różnych nawet do 1500mg, a tu taki zonk. Pewnie i tak nie skończy źle, nie jest głupi.
 

MAJTOHA

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 1, 2006
Postów
1,016
Buchów
3
U mnie na osiedlu był jeden wariat co to kirał,miał taki zanik myślenia że po sklejeniu sie umiał wypowiedziec trzy słowa-Tak,Nie i ku**a.Koleś zaczynał od esek,białego ścierwa proszku i kompletnie mu odbiło po kleju. Aha i nie myślcie że moje prawdziwe imie brzmi Bodek.Wiem że moja rada i tak nie dotrze do tych co trzeba, tak już po prostu jest.
 

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
:ncool: słuchajcie nie przekonujcie mnie ani nikogo żeby nie niuchał kleju chodzi mi tylko o stosunek osób nawąchanych klejem benzyną lub rozpuszczalnikiem do osób postronnych czy może mnie zaatakowac zabić ukuć igłą zabić okraść itd. a nie odpowiedzi w stylu nie kiraj bo będzie źle ja to kur*a doskonale wiem że wciąganie kleji i inhalatorów to gówno i dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
gałgan napisał:
:ncool: słuchajcie nie przekonujcie mnie ani nikogo żeby nie niuchał kleju chodzi mi tylko o stosunek osób nawąchanych klejem benzyną lub rozpuszczalnikiem do osób postronnych czy może mnie zaatakowac zabić ukuć igłą zabić okraść itd. a nie odpowiedzi w stylu nie kiraj bo będzie źle ja to kur*a doskonale wiem że wciąganie kleji i inhalatorów to gówno i dno !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!

Ale czy ktoś Cię namawia ?
 

Byczek

Well-known member
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
162
Buchów
0
ku**a, gałgan zedytuj tego posta, bo forum się rozjeżdża przez Ciebie i te Twoje teksty o szkodliwości kirania. Każdy narkotyk szkodzi, więc po co tu dyskutować na temat, który bardziej wyniszcza...

Co do kirania - sam nie próbowałem, ale jak sobie czytałem niedawno tripraporty to faza po tym jest całkiem przyjemna.
 

gałgan

Banned
Rejestracja
Lut 12, 2006
Postów
100
Buchów
1
konkretnie i ściśle bo widze że nie ogarniacie !!! mam czesto stycznosc z takimi osobami kilka razy dziennie raz bliżej raz dalej ale w tygodniu to je kilka razy widuje i się pytam czy mam powody do niepokoju bo myślą że mam czytając wasze posty :scratch:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Zależy od jego tripu. Jeśli nie chcesz ryzykować to omijaj ich.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Jakie butapreny są najlepsze ? Na pewno Total działa za***iście i klej ze Śnieżki, w puszce. Inne znane marki ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół