nasiona marihuany

Inhalanty

Wyszukiwarka Forumowa:

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Ja wąchałem 2 razy benzynę. Faza ciekawa, zaszedłem całkiem daleko. Z początku czułem dudniący dźwięk w uszach, potem jakby przestałem odczuwać swoje ciało, nie czułem, że leżę na łózku, wydawało mi się że unoszę cię nad nim, do tego przemieszczam w tą i z powrotek. Początkowo miałem trudności z ciągłym wdychałem, ale potem jakby straciłem czucie w nosie, niemalże bałem się, że zapomnę oddychać :D.
Z początku miałem OEV-y takie, że patrzyłem się w jeden punkt, z tego punktu zaczęły wychodzić różowe i niebieskawe kreski (było ich mnóstwo), gdy patrzyłem w inne miejsce, kreski zaczęły pojawiać się znów. Wyglądało to jak małe, kolorowe słońce.
Cały czas starałem się kontrolować fazę, chciałem w pewnym momencie odciągnąć szmatę od gęby, żeby mieć panowanie nad sobą, nie odpie****ić czegoś głupiego, nie zajść za daleko. Później zupełnie zapomniałem o szmacie, zbyt wczułem się w to co widziałem, kirałem cały czas samoistnie.
Później zacząłem mieć mocniejsze halucynacje, zaczęły mi się przypominać głupie rzeczy z dziaciństwa, w które zupełnie uwierzyłem (pomyślałem "ale ja jestem po***any, skoro robiłem coś takiego za młodu" :D. Zacząłem sobie wyobrażać różne liczby i nieistniejące znaki, którym podporządkowany jest świat, dziwne, fikcyjne postacie z dzieciństwa.
W epwnym momencie stało się coś dziwnego ( o tym napisał Gazometer). Patrzyłem w kąt pokoju,przesunąłem głowę, a tu dalej pojawiał mi się ten kąt. Obraz jakby przesuwał się co chwilę z kąta pokoju w to miejsce gdzie aktualnie patrzę. Bardzo się przestraszyłem, że mi tak zostanie (głupek! :) ), poderwałem się z łóżka, wyrzuciłem gdzieś ścierę i zacząłem odpie****ać. Ruchomy obraz zaraz zniknął. Na szczęście.
Kiedy faza trochę złagodniała poszedłem siku. Podróż do oddalonej o 5m od mojego pokoju toalety była bardzo fajna, długa, chodziłem zupełnie jakbym był pijany, sikało mi się też bardzo wesoło.
Ogólnie faza trwa tyle, ile się chce. Efekty mijają 10 minut po zakończeniu wąchania. Potem dwa dni rozkminiałem czy to deja vu odnosi się to prawdziwych wspomnień :D Wszyscy mówią, że to bardzo uzależnia - mnie nie ciągnęło więcej, po drugim razie. Jedyny efekt uboczny to smród z gęby, ale z tym sobie można poradzić.

O kurde, ale długi TR wyszedł :D
 

blask

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
93
Buchów
0
Ludzie nie wachajcie kleju,To jest najgorsze gó*** jakie moze byc.Znam duzo osob co wachały po kilka lat,to jeden (koles) nie mogł prawie chodzic,bo mu siadlo na nogi.Budapren tak wyniszcza mozg,ze to bajka.Wspomniany kolega nosił szyny przez kolejne kilka lat i nawet teraz zaciaga nogami :/
 
G

-=gibonstyle=-

Guest
wąchajcie klej za***ista faza a jak jesteśmy nawąchani to 10 letni małolat nas pie****nie w łep i padniemy jak przecinaki taka jest prawda siły po tym zero. :pl: debile ja jak kogoś widze z workiem kleju to dostaje z buta w twarz bo czegoś takiego nie nawidzę. :farao:
 

lodzio

Member
Rejestracja
Cze 16, 2006
Postów
24
Buchów
0
mnie do kleju nie ciągnie z tego co słyszałem to po 1 razie możesz się uzależnić (zależy od organizmu)i chyba nigdy tego nie spróbuje
 

Shogo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 22, 2006
Postów
1,140
Buchów
1
takie pytanie do wachaczy, ile trzeba wachac zeby miec faze ?? (ile sekund itp)
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Shogo napisał:
takie pytanie do wachaczy, ile trzeba wachac zeby miec faze ?? (ile sekund itp)

cały czas. ale szczerze mówiąc nie warto. Kup sobie Acodin.
 

blask

Well-known member
Rejestracja
Sie 12, 2006
Postów
93
Buchów
0
kupujesz tubke budaprenu,lejesz w worek i wachasz az ci sie zlepi worek ze nie bedziesz w stanie go otworzyc :))
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
Shogo napisał:
prze***ane..

niuchasz tyle ile chcesz, jeśli faz ma trwać, ciągniesz. Jeśli zaś nie pasuje ci albo masz już dość - odstwiasz szmatę/wór.
 

bejos

Well-known member
Rejestracja
Sie 26, 2006
Postów
101
Buchów
0
sprawa do dupy, zapach budapren ma z***any szybko się uzależnia, niszczy szare komórki najbardziej ze wszystkich środków pozatym zyskujesz miano ćpuna-nie wartop nigdy nie spróbuje
palisz zioło-masz ziomków itp, nikt nie uważa cię za ćpuna wąchasz klej-uważany jesteś za jakiegoś ćpuna który daje dupy za budapren itd
 
D

Di-O

Guest
najtansza chyba bomba ;p tubka pewnie chodzi kolo 3 blach ;p ale nie polecam, raz sprobowalem i dziekuje ;p przy zejsciu czujesz non stop budapren bleeeeh
 

Sound

Well-known member
Rejestracja
Cze 4, 2006
Postów
148
Buchów
0
hjeh budapren jest do dupy ja dziś naklejałem grip na deske u jak rozsmorowywałem bodapren na desce to tyle sie go nawąchałem za zanim przyklejiłem grip to sie wy***ałem je**c BUDAPREN xD
 

Snakers

Member
Rejestracja
Paź 14, 2006
Postów
6
Buchów
0
Ja raz zrobiłem kilka wdechów byny i lekkie halucyny miałem, to co qmpel do mnie powiedział docierało 3 sek później... nie spodobało mi się to szczególnie jak miałem wrażenie, że przechodzi przeze mnie prąd. (z narkotyków nic jeszcze nie brałem jakby co)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół