nasiona marihuany

Easy ryder x5 & LR2 x1

Wyszukiwarka Forumowa:

Retnac

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2009
Postów
381
Buchów
0
No no, wygladaja wysmienicie <joint> jezeli mozesz, wstawiaj tez dodatkowe zdjecie LR#2. Niedlugo (mam nadzieje ze jutro :d) przychodza mi nasionka tej odmiany wiec bede mial porownanie :smokee: jak kolega powyzej (sporo powyzej) tez chcialbym zobaczyc efekt SCRoG'a, glownie zreszta na LR#2. Powodzenia i wrzucaj fotki troche czesciej jesli mozesz. Z zainteresowaniem bede sledzil ta fotorelacje. Pozdro :spalony:
 

dzodzol

Well-known member
Rejestracja
Wrz 4, 2009
Postów
340
Buchów
0
Nieźle rosna. Jak możesz to wrzuc nastepnym razem takie panoramiczne zdjecie całego ogrodu bo jestem ciekaw jak one komponują sie w grupie:) Tym listkiem na dole to sie nie przejmuj narazie, zobaczymy co bedzie dalej i jak co to wtedy podejmij dzialania.
 

EazyE

Member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
17
Buchów
0
W jednej roślinie która jest najniższa powoli w drugiej partii liści zaczyna się koniec liścia robić żółty, inne wyglądają zdrowo. <coolpalacz>
Do Rentaca, lr2 cos rosnie hu**wo, i niewiem czy to przypadkiem nie jest chłopak :/
Jak dorwe aparat to zrobie panoramiczne zdjęcia tak jak kolega chciał.
Te były robione telefonem :sunny:
 

EazyE

Member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
17
Buchów
0
No chłopaki to pomoże ktoś? Dolna partia już jest cała żółta i pół górnej już pożółkło, nie wiem o co chodzi niby warunki są odpowiednie, tylko Co2 niema, i to może być przyczyną. Jak uważacie?
 
F

fredo

Guest
Ph / przelanie / nieodpowiednia gleba - liście obumierają.

Jak dasz lepsze zdjecie to padnie ostateczny werdykt ;)
 

EazyE

Member
Rejestracja
Paź 2, 2009
Postów
17
Buchów
0
Ph / przelanie / nieodpowiednia gleba - liście obumierają.

Gleba - Canna profesional
przelanie - niema opcji podlewam co 3-4 dni, sprawdzam glebe poprzez palec
ph - no właśnie myślałem już o tym, będę musiał się zaopatrzeć w ph meter
ale skoro ziemia jest profesjonalna, to dlaczego ph ma byc złe? Wydaje mi sie ze poprzez podlewanie złą wodą? Wode zawsze kupuje ze sklepu nie pisze na opakowaniu jakie to ph



A i jeszcze jest taka sprawa ze na jednym easym są jajca i topy ;/ tylko w okolicach dwóch parti lisci a wszedzie indziej sie ładnie kształtują topki. Nie wiem moze herma?
 
Ostatnia edycja:



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół