nasiona marihuany

Drugi plon czyli Rewegetacja

Wyszukiwarka Forumowa:

smoke_christ

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
356
Buchów
1
hehe piekna;] a zastanawialem sie, czy moc bd ta sama jak poprzedniego stuffu,czy moze mocniejsza? bo dluzszy zywot wiedzie plant?

w tym watku nie pisza o mocy ale niektorzy sugeruja ze roslina szybciej sie rozwija...no ja na pewno sprobuje rewega - tak potrzymac planta cala zime na krzaczeniu sie w boksie i w maju wyj***c w pole metrowego potwora...hmmm
 

oter856

Member
Rejestracja
Paź 31, 2008
Postów
6
Buchów
0
Myślicie, ze jak bym włączył kilka dni przed harvestem na 24/0 spowrotem to by pomogło w szybszym odroście nowych łodyg? Normalnie po ścince zabiera to koło tygodnia czy dwóch a tak może zaoszczedzimy trochę czasu. Mam do ścianki już tylko tydzień. Jak zauważe nowe odrosty to zetne wszystkie stare lodygi pozostawiając najbardziej obiecujące odrosty. Tak czy inaczej pare małych szyszek trzeba zostawić do rewega.
Myślicie, ze to dobry pomysł czy nie bardzo, może wtedy odrosty bedą rosnąć przy górze rośliny gdzie i tak wszystko będzie ścięte.
 

smoke_christ

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
356
Buchów
1
niewiem jak to bedzie przed harvestem ale czytalem ze ogolnie do revega 24/0 jest wskazane.
czy juz robiles revega? jakie wnioski, jesli tak?
 

oter856

Member
Rejestracja
Paź 31, 2008
Postów
6
Buchów
0
W sumie pozostałem przy normalnym rewegu scialem większość topów, 1 dzień rewega 24/0 zapodaje narazie, zmieniłem ziemie na nowa. Podlalem czym trzeba, roślina teraz nie stoi w szafie bo tam sie suszy wszystko przydały by sie dwie, zobaczymy jak reweg sie uda to ja sklonuje bo mi sie podoba zapach, zobaczymy jaka będzie w smaku, to chyba Super Skunk. Strasznie mało wyszło bo tylko 80 g mokrego z krzaka ale to pierwsza hodowla i roślina stało tylko na słońcu przez pierwszy miesiąc, muszę jej dać 2 szanse w lepszych warunkach.
 

smoke_christ

Well-known member
Rejestracja
Kwi 17, 2012
Postów
356
Buchów
1
W sumie pozostałem przy normalnym rewegu scialem większość topów, 1 dzień rewega 24/0 zapodaje narazie, zmieniłem ziemie na nowa. Podlalem czym trzeba, roślina teraz nie stoi w szafie bo tam sie suszy wszystko przydały by sie dwie, zobaczymy jak reweg sie uda to ja sklonuje bo mi sie podoba zapach, zobaczymy jaka będzie w smaku, to chyba Super Skunk. Strasznie mało wyszło bo tylko 80 g mokrego z krzaka ale to pierwsza hodowla i roślina stało tylko na słońcu przez pierwszy miesiąc, muszę jej dać 2 szanse w lepszych warunkach.
a bylbys skłonny zrobić fotorelacje z tego revega? Myśle ze wielu z nas chętnie zobaczy ten proces. Ja mam jeszcze kilka tygodni do kosy i tez planuje reveg.i relacje ofkors...
 

t0tenham0n

Well-known member
Rejestracja
Cze 27, 2012
Postów
65
Buchów
0
jestem nowy tak na zdrowy rozum co do rewega bym tylko kwiaty obciol poscinal reszte zostawil silna na :zjarany:starcie by byla moze trohe duza


:D fajna faza w koncu znalazlem
 

le nut

Banned
Rejestracja
Lut 28, 2013
Postów
1,779
Buchów
0
to ja odkopie troche temat i spytam, moze nie do konca chodzi o drugi plon i rewegetacje, a konkretnie chodzi o to, czy mozna roslinie sprawdzic plec, tzn doprowadzic do pokazania preflowerow i dac ponownie fotoperiod wegetacji? (mam 3 dniowe sadzonki) -> (w boksie dochodzi af sweet tooth (dzisiaj stuknal jej 60 dzień ;)) bede trzymal ja jeszcze jakies 17 dni..)

reasumujac, po scince sweet, wrzucilbym sadzonki reg (mam ich 4 chyba z mikoryza(mam jeszcze 3 sadzonki p1# ale to typowy out) dal plancikom troche wieksze doniczki (ok3L kazda), a po 20 dniach wega dalbym je na flow, zostawilbym w boxie jedna femke a reszte wyrzucil na out?) femka ktora by zostala dostalaby od razu donice 12-15 litrów (po pokazaniu preflowerow)



posiadam kilka pestek regular, i nie mam miejsca zeby modlic sie zeby to byla babeczka a nie facet? da rade tak zrobic? jakie beda tego konsekwencje? czy to sie oplaca? czy bardziej oplaca mi sie kupić jakiegoś in femi ? (klopot w tym ze zalezy mi na czasie a shiva shanti (te sadzonki co mam) juz 3 dzień na powierzchni jest...


w razie czego mam pestki af fem w zanadrzu... ale chce miec jakis porzadny zbior wkoncu bo na 30cm x 30cm to te afy rosna kosmicznie male... i polowa boxa mimo,ze i tak malutkiego sie marnuje...

przepraszam za chaotyzm watku... ::D
 

Arystokeles

Banned
Rejestracja
Mar 3, 2020
Postów
32
Buchów
2
Posadziłem rośline z nasiona, następnie zrewegowałem, pobrałem klony i przełączyłem na kwitnienie, a rośline matke wyrzuciłem bo myślałem że nie będzie mi potrzebna ale się myliłem. Czy moge tego klona który kwitnie jeszcze raz zrewegować, wiem że można że sie da ale czy kilku krotne rewegowanie nie zaburzy to nie wiem np. budowy/wyglądu rośliny, długości kwitnienia, wysokości, czy czego kolwiek? Próbował ktoś jeszcze raz klona rewegować?
 

CUBE

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 19, 2016
Postów
2,314
Buchów
4,637
Odznaki
3
Mozesz wszystko robic z klonami pod warunkiem ze nie ma w nich genów meskich.
Jesli nie wywali jajec to robisz co chcesz i kiedy chcesz
to Ty jestes Bogiem w tym przypadku
 

Don Bud

Active member
Rejestracja
Wrz 5, 2021
Postów
33
Buchów
71
Gorilla Glue na revegu ziarno z Holandii od Zamnesia

 

Ż**l

Ye
Rejestracja
Lis 1, 2010
Postów
10,971
Buchów
19,764
Może się udać, może nie, za mało zostawiłeś. Trzeba zostawić kilka liści wiatrakowych, żeby powierzchnia asymilacyjna była w miarę duża. Mialem kilka prób z takimi kikutami i za każdym razem fiasko, może Tobie się uda. ;)
 

Don Bud

Active member
Rejestracja
Wrz 5, 2021
Postów
33
Buchów
71
Tak się ogarnęła
XISL9034.jpg

XPZG0424.jpg

BESA6285.jpg
 

L.a.m.a.

KEBABA BYM ZJADŁ
Weteran
Rejestracja
Mar 24, 2019
Postów
923
Buchów
942
Odznaki
3
teraz masz światło na 18/6 ?
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół