nasiona marihuany

Feminizowanie nasion przy uzyciu CS - koloidalnego srebra

Wyszukiwarka Forumowa:

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Czołem,

nie wiem czy się słusznie wcinam tu z moim gruzem, ale chciałem tylko pokazać jak poszła zabawa CSem na roślince Cream Caramel Fem AF.

CS wytworzony ze srebrnych drutów, podłączonych przez 8 godzin do ładowarki do akumulatora samochodowego, zwanej popularnie prostownikiem. Nie mam zdjęcia z procesu tworzenia, ale to chyba zbędne.

Założenie było takie - zhermić dwa topy -> samozapylić CC i resztę wybranej ekipy roślinnej z tegorocznego outa.

Pacjentka - trzy tygodnie temu:


Dawkowanie: Byłem przy niej 4 dni z rzędu, więc dostała codzienny natrysk strzykawką "dwudziestką". Gdzieś tu przeczytałem, że CS często słaby wychodzi i można śmiało zmoczyć topa, zamiast zraszać.

Kąpielą potraktowałem tylko dwa najmniejsze, najbardziej liche topy z samego dołu rośliny - nawet ich dobrze na zdjęciu nie widać.

Po 2 tygodniach - na potraktowanych specyfikiem topach wylęgły się eleganckie grudki, świadczące o nadciąganiu kwiatów męskich.

Widok z lotu nad kukułczym gniazdem (pacjentka po prawej):

Widać popalone CSem liście...
Jeden z dwóch zmoczonych topów:



I top główny - pełny kwiecia damskiego, podobnie jak cała roślina:


Pomyślałem sobie - stary, jesteś czempion. Będzie pyłek, będzie plon, wszystko będzie.

Z miękkim dżordżem zajeżdzam więc w tym tygodniu, po trzech tygodniach od zabaw chemicznych, zobaczyć co w trawie piszczy.
Całej roślinie tak się żyje:


Top CSowany, z poprzedniego zdjęcia - piękna palma bananowa:


I teraz klops - top główny:



Takie ładne, fioletowe grudki się porobiły. Pierwsza, naiwna myśl - no ładny ten top, taki zbity, fioletowawy, ho ho. Nie, nie to wcale nie męskie kwiaty, źle widzę...

Ale nie oszukujmy się. Cała roślina dokumentnie się zhermiła. Przesadziłem zapewne i ze stężeniem i z dawką, ale któż to wie. Z tych topów kapało do doniczki, może to też miało wpływ. Czy podawanie dokorzenne CSa nic nie daje?
Dla mnie CS jest git - tylko jak widać trzeba ostrożnie, z umiarem i wyczuciem podejść do zabawy. Prawie jak ze wszystkim w życiu.

Sporadycznie widzę kilka pozostałych kwiatów damskich. Te męsko - damskie pokrywają się dużą ilością żywicy i pachną słusznie, natomiast będę miał wiadro pyłu, czyli o wiadro za dużo. Jak to ładnie zbiorę to może się skuszę na OPEN PYŁ, gdzie dam piękny odnośnik do tego posta, w którym w mętny sposób i na niewyraźnych zdjęciach starałem się wytłumaczyć ze swojej pierwszej przygody z CSem.

Dziękuję za cenne informacje z tego wątku, które niecnie wykorzystałem, a także za Wasz czas poświęcony na czytanie tego pitolenia.


Na zawsze swój

X.

P.S. Następnym razem daję kilkanaście kropli CS na sam kwiatek, a nie wodospad ze strzykawki...
 
S

sub

Guest
działa o wiele lepiej niż można by się spodziewać.

choć z drugiej strony:

4 x 20 ml. zakładając z sufitu nieco, że CS wychodzi gdzieś w okolicy do ~30 mg/l jonów Ag+ --> 2,4 mg - więc sporo: | jeśli spłynęło do ziemi to i z ziemi zapewne roślina pobrała co nieco|

przy oprysku forumowym STS 1:3 - tak zwanymi zalecanymi 5 ml daje się 4,5 mg - licząc na azotan licząc na jony Ag+ ~2,86 - a założeniem forumowego jest hermić w 100%

obliczenia nic nie warte ale...

ps: teksty o niewiadomej skuteczności i powtarzaniu z moczeniem | ale opryskami | po całości są skopiowane z watka na ICmag.
 

PonuryŻniwiarz

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Kwi 16, 2012
Postów
3,147
Buchów
9
Dzięki za lekturę i wyjaśnienia.

Faktycznie, przyjęła sporą dawkę, nawet jeśli obliczenia szacunkowe. Efekt więc nie powinien dziwić, chociaż oczywiście jest niezgodny z moimi oczekiwaniami.

Może jeszcze popróbuję z pełnosezonówkami, chociaż na to jestem już spóźniony przynajmniej tydzień.

Do usłyszenia.

X.
 

Placebo

Well-known member
Rejestracja
Mar 17, 2012
Postów
308
Buchów
0
Hej czy to musi być czyste srebro próba 999 czy może 925 wystarczy..? pisaliście,że 999 ale czy napewno ?

EDIT: nieważne, metr kabelka próby 999 kosztuje 4 zl więc.. :p
 

zmiastawarszawy

Well-known member
Rejestracja
Lut 6, 2012
Postów
107
Buchów
0
mam pytanie ...

przeczytałem temat . Gdzieś na forum był samiec skunk zniewieściały . nie jestem botanikiem , jak myślicie , jęśli ze shermionej samicy powstają nasiona tylko żeńskie , czy ze zniewieściałego samca powstaną nasiona tylko męskie ? ktoś wie ? zwracam uwagę na możliwość przechowywania pyłku w lodówce . Zależnie od odpowiedzi na moje pytanie , Kto wie może się okazać , że samce nie są tak niepotrzebne jak się uważa ... bo może mogą przydać się do produkcji nasionek ... hm , znaczy jako ... masturbanci ... chyba nie ma takiego slowa ... :) pozdrawiam . :harvest:
 
D

delete

Guest
moze ktos powiedziec czy co u mnie sie stalo zrobilem tak jak trzeba podlaczylem dwa srebrne druty(999) do zasilacza od anteny zostawilem na noc w wodzie destylowanej teraz patrze a na gorze zebraly sie taki jak by plamki srebra i na krawedziach szklanki tez na dnie widze troche takiej srebrno szarej brei ale sama woda nie zmienila koloru na brazowy czy takie cos bedzie ok czy cos zle zrobilem.
 

LR#2

Banned
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
828
Buchów
0
Witam

planuje kupić azotan srebra a allegro odpada (bo tak)
jeśli ktoś wie gdzie można go dostać to proszę o kontakt na PV
Z OTRZYMANYCH PESTEK FEMI ZROBIE OS
LECZ TRZEBA MIEĆ CZYM JE ZAPYLIĆ
OCZYWIŚCIE POMOC BĘDZIE W OBIE STRONY

PV
 

LR#2

Banned
Rejestracja
Paź 16, 2012
Postów
828
Buchów
0
efekt oprysku CS

już myślałem że to nie działa a jednak ale dopiero 20dni od oprysku zauważyłem oznaki
no i mam pytanie czy już mam rwać te jaja i zbierać pyłek czy jeszcze czekać bo miałem zapylić C'99 af dawca pyłu White Berry af

tu cała roślina ostatni z prawej został opryskany






 
Y

yghygh

Guest
Ty farciarzu! Ja jeszcze czekam i mogę się nie doczekać...
icon_profileleft.gif
 
F

flatron444

Guest
Ja tam bym czekał. Sam jechałem na cs i musze przyznać ze strasznie powoli to idzie. A na koniec pyłek okazał się nie płodny:pl:. Więc czekaj mordo i oby z fartem.Piona
 

StaryZgred

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 30, 2008
Postów
633
Buchów
0
musisz poczekac az jaja sie zaczna same otwierac i pylic, wtedy wieksza szansa ze pylek dojzaly i plodny bedzie
 
D

delete

Guest
czy już mam rwać te jaja i zbierać pyłek czy jeszcze czekać bo miałem zapylić C'99 af dawca pyłu White Berry af

Czekaj jeszcze są nie wykształcone , najpierw muszą zżółknoć a dopiero potem zaczna sypać z 10 dni jeszcze ?:p
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół