nasiona marihuany

Hazard

Wyszukiwarka Forumowa:
G

Gość

Guest
Witam !

Otóż niedawno w naszym sejmie wykryto aferę hazardową , jest to dopiero początek góry lodowej która ujawnia jak wielkim monopolem w Polsce jest hazard !

mam do was kilka pytań odnośnie hazardu z ciekawości :

Gra ktoś z was na maszynach , jednorękich bandytach??:freak:

uprawia ktoś z forumowiczów nieprzestany hazard??:D np : gra w stsa , lotto , pokera itp

ciekaw jestem bardzo waszych odpowiedzi :freak2:
odnośnie mnie , pracuję w małym lokalu gdzie są maszyny i niestety wciągły mnie do tego stopnia że nieraz nie mogę się oprzeć i zagrać :p
 
E

EMCE

Guest
po pierwsze masz hu**wy awatar względem poprzedzających twój nick dwóch liter (MC).

po drugie ne gram w maszyny bo to wpie****anie kasy, wygrasz 10zł a wpie****isz 100zł;) rzecz jasna logika

o własnie nie wiem czy typowanie to hazard,ale to jedyna forma hazardu jaką lubie bo jest dość przewidywalna i opłacalna.
jestem jakieś 500zł do przodu.
 
Ostatnia edycja:

marciof1

Well-known member
Rejestracja
Lip 14, 2009
Postów
239
Buchów
0
Ja gram w maszyny. Nie prawda, że zawsze się przegrywa lub wygrywa "będąc do tyłu". Prawda, nie raz się 100 wrzuci i wróci z niczym, a nie raz 30 zł i wyjmie 450. Zależy
 

Sokół

Well-known member
Rejestracja
Lip 10, 2009
Postów
1,354
Buchów
0
Gram 2-3 razy w tygodniu, od 3-4 miesiecy, koncowy wynik około zera, moze troche do przodu, gram na stawkach 20 w górę. W sumie to nie musze grac ale lubie a w domu nuda. :) Ale jest okazja zapalic i napic sie piwka :)
 

Lomu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Paź 20, 2007
Postów
1,694
Buchów
13
poker,sts czasem sie wysle lotka hehe
Pozdro pokerzystów
 
2

2King

Guest
Obstawiałem na bet-at-home.com ale po ostatnim razie jak przegrali i zaczeli przekładać termin mistrzostw (?!) gdy już dawno było wiadomo, że O'Sullivan jest mistrzem świata..... tak przekładali z miesiąca na miesiąc, aż po ponad pół roku przysłali mi wiadomość, że niestety nie wygrał i poszło się je**ć chyba 600zł jak dobrze pamiętam.

Dlatego odpuszczam sobie takie gierki.
 

ziutatek

Well-known member
Rejestracja
Sie 10, 2009
Postów
94
Buchów
0
-(minus) 700 dzisiaj w tenisa ziemnego
zaczałem wczoraj od 150 i dobiłem do ponad 700 dzisiaj i zonk ,tylko w tenisa
 
D

delete

Guest
sts przynajmniej raz w tygodniu za małą kwotę, do 5 zł stawiam około 8 meczy, jak narazie jestem na plusie ;p w pokera czasami gram na pokerstarsie i z kolegami <coolpalacz>
 

Cannabolid

Active member
Rejestracja
Kwi 5, 2011
Postów
26
Buchów
0
Ja od czasu do czasu obstawiam konie :) idzie trochę zarobić :) ale wiadomo jak to jest z tego typu zabawami <rotfl> raz na wozie raz pod wozem :)
 

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
mam znajomego, zarabia 2,5k a nigdy nie ma pieniędzy, Dlaczego? Obstawia na te wszystkie mecze, najpierw obstawiał w StS'sie na mieście, teraz przeniósł się na obstawianie przez internet, bo wirtualną kasę jakoś Lżej się się przepuszcza:pl: Sam jestem uzależniony od komputera ale to mnie nie kosztuje tyle PLN
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół