nasiona marihuany

Hazard

Wyszukiwarka Forumowa:

Ghostrain

Well-known member
Rejestracja
Mar 23, 2010
Postów
323
Buchów
1
A co do Twojego kumpla,to z tego co piszesz to ostry z niego hazardzista jak nawet na imprezie musi coś obstawić i nie starcza mu na nic wiecej niz na zalanie fury.Zaproponuj mu grę w pokera tam szanse ma większe,no i przynajmniej masz przyjemność z tego,że pograsz,a jak zajmiesz wysokie miejsce to ogromną satysfakcję
To jest takie moje gdybanie że wszystko przewala na hazard, on tak za bardzo się z tym nie wydaje. A może dziewczynie wypłayte oddaje? :D
Lepiej nie będęmu nic proponować bo i jeszcze i na wahe mu zabraknie
 

User420

Cannabis Man
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2012
Postów
717
Buchów
0
Sory za odkopanie starego wątku ale..


W ubiegłym tygodniu udało mi się wygrać 1400 $ w pokera na pokerstars, wie ktoś z was jak tam jest z wypłatami wygranych pieniędzy. Gram tam już od ponad 4 lat ale jakoś nigdy nie wgłębiałem się w temat czerpania korzyści z tej gry. Zastanawia mnie czy skarbówka może się przyczepić do tych pieniędzy, może ktoś w temacie się wypowie ?

<peace>
 

Morninsta

Banned
Rejestracja
Lip 14, 2016
Postów
1,365
Buchów
1
zamontuj sobei jakiś internetowy portfel i na niego perzelej, z niego na konto jakoś i powinno być git. chłopoki bedo lepiej wiedzieć, ale myśle, że jak pomyślisz to coś wymyślisz :D
 

#1#

wtf
Rejestracja
Cze 27, 2016
Postów
296
Buchów
1
Sory za odkopanie starego wątku ale..


W ubiegłym tygodniu udało mi się wygrać 1400 $ w pokera na pokerstars, wie ktoś z was jak tam jest z wypłatami wygranych pieniędzy. Gram tam już od ponad 4 lat ale jakoś nigdy nie wgłębiałem się w temat czerpania korzyści z tej gry. Zastanawia mnie czy skarbówka może się przyczepić do tych pieniędzy, może ktoś w temacie się wypowie ?

załoz sobie konto i karte Netteler to wypukla karta i ma mozliwosci jak kredytowa dodatkowo z konta mozna latwo przelewac na wszystkie rachunki na stornach bukmacherskich i hazardowych dostajesz konto angielskim banku,karte przysla Ci do PL a potem to juz wiesz gdzie bankomat..

przy okazji ;)
16473554_758079047700984_8801953739079838827_n~0.png
 
O

OdcieńZieleni

Guest
polecam skrilla, lub moneybookers, keidys sie bawiłem w to jak wieksze sumy szły do wypłaty, teraz tak tylko rekreacyjnie małe kwoty, więc od razu przelewam na konto do siebie bez internetowych portfeli
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
polecam skrilla, lub moneybookers,
To jest to samo, połączyli się parę lat temu. Nie wiem jak na pokerstars ale w bukach jak nie wpłacałeś przez skrill to nie wypłacisz na skrill, jedynie drogą którą dokonałeś depozytu.
 

User420

Cannabis Man
Weteran
Rejestracja
Lis 5, 2012
Postów
717
Buchów
0
A czy w takim skrill-u można zmienić walutę z usd na pln. ?
I kwestia tego czy jakbym robił często takie wpłaty bądź raz na jakiś czas większą kwotę na swoje konto bankowe może się ktoś przyczepić, bo jakby nie patrzeć pieniądze z nieba nie spadają a chyba ktoś to nadzoruje.
 

Homer S.

Well-known member
Rejestracja
Lut 18, 2016
Postów
156
Buchów
18
Można, ale nie wiem czy warto. Oni mają gorsze kursy przewalutowania niż banki.

Banki mają obowiązek zgłaszać do nadzoru bankowego przelewy powyżej 15tys euro. Czyli w teorii nic Ci nie zrobią.

Ale teraz jest gorąco bo wchodzi zaraz kolejna z***ana ustawa hazardowa i banki już dostały 'prośby' z ministerstwa o zgłaszanie przelewów z firm hazardowych.

Lepiej założyć portfel internetowy jak chcesz się bawić w hazard.
Na skrillu niecałe 50zł się chyba płaci za kartę i wypłaty w bankomatach robisz, albo używasz jak normalnej karty. To roczna opłata. Jakieś tam prowizje niskie przy wypłacie z bankomatu chyba mają, ale im bardziej jesteś aktywny, robisz większy obrót - to dostajesz tam rangi jakieś i co raz tańszy masz obrót pieniądzem.
 

PatriKfK

New member
Rejestracja
Kwi 30, 2023
Postów
1
Buchów
0
Sory za odkopanie starego wątku ale..

Od dawna gram w pokera z przyjaciółmi, ale teraz chcę spróbować czegoś nowego dla mnie. Może będziecie w stanie dać mi jakieś wskazówki.

Jaka jest różnica między pokerem na żywo w kasynie internetowym a pokerem w pokoju? Przepraszam za pytanie jestem nowy w hazardzie online.
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół