nasiona marihuany

Amfetamina

Wyszukiwarka Forumowa:

Shadow

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lut 16, 2006
Postów
3,165
Buchów
15
za***iscie to ona Ci bebechy rorpierdziela... ogolnie bardzo wysusza organizm. Ale kazdy robi to co lubi;]
 
B

Bombel17

Guest
Macie racje ze feta szybko uzaleznia i ze jest to scierwo bo niszczy człowieka ale jak ktos umi z głowa brac (a niewielu takich jest) to moze sprobowac ja np biore fete od dwoch lat ale tylko raz na jakis czas np raz na 5miechow.Ogolnie wole se przyjarac i to polecam kazdemu. :thumright:
 
S

StONeR

Guest
ja raz tylko sie naspeedowałem i nie mam na to ochoty ja potrzebuje podrózy za***istych faz dobrych tripów smiechawy a nie energiii która bedzie mnei rozpier***
 
A

Arti2784

Guest
Amfetamina daje faze na kilka godzin a pozniej jest zejscie caly dzien. Chodzisz z***any i sie tylko wk***iasz na wszystko. Nie ma po co tego brac to bardziej ***ie watrobe niz 40 lat picia wódy...
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
No to spoko. Najgorsza część zjazdu trwa 1-2h. Można przespać.
 
K

kejtii

Guest
:D ja moge robic nosa, tylko ze staram sie to ograniczac, przez jeden dzien to jest podniesienie, a przez nastepne kilka robie tylko po to, zeby jakos funkcjonowac i zeby nie miec zwala. i wlasnie od tego zaczyna sie maraton. jezeli juz robic to jeden dzien, ale tak zeby mozna było sie polozyc spac, zaraz potem jak schodzi.
Shogo napisał:
Amfy jeszcze nie probowalem wole nie probowac

jak to jesst silniejsze od koki to nie biore ,a koki to juz tez nie biore (jeden raz tylko bralem, wymieszalem razem z mojim towarem a pozniej spalilem)

nawiazujac do Twojej wypowiedzi to z tego co mi wiadomo to koka jest dwa razy mocniejsza od nosa i o wiele szybciej uzaleznia. nie wiem skad masz takie wiadomosci, ale z pewnoscia sa one nieprawdziwe :!: :)
 
K

kloku

Guest
Amfa to największy syf po helenie, nie warto tego brać. Chyba że ma sie duże zaległości w szkole, to może to poczęści pomóc sie nauczyć. Niepolecam brania.
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Do nauki średnio się nadaje, chyba że w malutkich dawkach. W większych występują problemy z pamięcia i nici z nauki.
 

Lubo

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 20, 2006
Postów
2,863
Buchów
3
sleja napisał:
Do nauki średnio się nadaje, chyba że w malutkich dawkach. W większych występują problemy z pamięcia i nici z nauki.

feta jest składnikiem adderalu, leku wspomagającego naukę u ludzi chorych na adhd
 
R

Rider

Guest
lubo napisał:
sleja napisał/a:
Do nauki średnio się nadaje, chyba że w malutkich dawkach. W większych występują problemy z pamięcia i nici z nauki.


feta jest składnikiem adderalu, leku wspomagającego naukę u ludzi chorych na adhd
Lubo a próbowałes sie uczyc po duzej kresce>?
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
lubo napisał:
sleja napisał:
Do nauki średnio się nadaje, chyba że w malutkich dawkach. W większych występują problemy z pamięcia i nici z nauki.

feta jest składnikiem adderalu, leku wspomagającego naukę u ludzi chorych na adhd

Adderal składa się z 4 różnych soli amfetaminy, także to troche zmienia postać rzeczy. Czy feta przypadkiem na ludzi chorych na ADHD nie działa uspokajająco ?
 
K

kejtii

Guest
:D jak dla mnie amfetamina dobra jest do nauki, a takze na jakas impreze, albo po prostu jak sie jestw towarzystwie, nie opłaca siebrac tego jak sie siedzi samemu w domu :!: :)
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
dla mnie to jest mega shit niegodne uwagi gowno to chyba najbardziej mi zwichnelo psyche niz wszystkie srodki co walilem kiedys razem wziete...... GÓWNO GÓWNO GÓWNO !!!!!! Bym wolał chyba walić hel niż to :pale:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Stanowczo. Gdyby nie fizyczne uzależnienie od helupy :(
 
K

kejtii

Guest
:D ja tez wcale za tym az tak bardzo nie przepadam. robie od czasu do czasu i to w wyjatkowych sytuacjach :!: :)
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół