nasiona marihuany

Amfetamina

Wyszukiwarka Forumowa:
K

kkk36

Guest
a ja uwarzam rze to totalna głypota brać hemie i twarde dragi :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
 
R

Rider

Guest
kkk36 napisał:
a ja uwarzam rze to totalna głypota brać hemie i twarde dragi
ale calkiem przyjemna ta glupota jest :idea: :idea: :idea:
 
L

lajla16

Guest
DLA MNIE SPEED TO ZA***ISTA SPRAWA.CO PRAWDA ENERGIA MNIE ROZPIE****AŁA I 2 NOCE NIE SPAŁAM ALE PODOBAŁO MI SIE I TO BARDZO.OSTATNIO DOŚĆ CZĘSTO ZAŻYWAŁAM NAWET RAZ KOKSEM ALE POTEM MIAŁAM ZA***ISTĄ ZWAŁE I GORĄCZKE.TAK OGÓLNIE TO NIC DO TEGO NIE MAM.I NIE JEST PRAWDĄ ZE ŁATWO JEST OD TEGO SIE UZALEŻNIC.JA BRAŁAM PRZEZ 1,5 TYGODNIA I JAKOŚ MNIE NIE CIĄGNIE,NO MOŻE TROSZKE ALE JAK SIE MA SILNĄ WOLĘ TO CIE NIE WCIĄGNIE :wink: NIE BIERZCIE TEGO BO TO CO WAM SPRZEDAJĄ TO JEST WYKŁY SZJS WIECIE CO DILERZY TAM DODAJĄ?ROZDROBNIONE SZKŁO ZEBY KRWINKI SZYBCIEJ POPĘKAŁY.JEŻELI JUZ TO BIERZCIE OD ZAUFANYCH OSÓB BO NA PRAWDE NIEWARTO.POZDRO DLA WSZYSTKICH.p.s.LEPIEJ PALCIE ZIÓLKO
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
lajla16 napisał:
I NIE JEST PRAWDĄ ZE ŁATWO JEST OD TEGO SIE UZALEŻNIC.
czy aby na pewno :?: :alien:
lajla16 napisał:
ALE JAK SIE MA SILNĄ WOLĘ TO CIE NIE WCIĄGNIE
nie jeden tak gadał :roll:
lajla16 napisał:
NIE BIERZCIE TEGO BO TO CO WAM SPRZEDAJĄ TO JEST WYKŁY SZJS WIECIE CO DILERZY TAM DODAJĄ?ROZDROBNIONE SZKŁO
plus pół tabliczki mendelejewa :alien:
lajla16 napisał:
JEŻELI JUZ TO BIERZCIE OD ZAUFANYCH OSÓB BO NA PRAWDE NIEWARTO.
niestety nie mam żadnych znajomych chemików posiadających laboratorium aby mieć pewność że feta jest czysta..
lajla16 napisał:
p.s.LEPIEJ PALCIE ZIÓLKO
zgadzam się 8)
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
może być jeszcze ewentualnie pył ze świetlówek :D
 

Komar_THC

Well-known member
Rejestracja
Sty 18, 2006
Postów
119
Buchów
0
Rzadzom psychodeliki... Zielko , grzyby ,kwas to jest to . Jak patrze na 14 letnie gówniary wciagajce to na dyskotecha... Niech ktoś mi powie ze to nie ora psychy to go wysmieje znam kolesia ktury napieda to 3 lata i ma za sobą maratony po tydzień na fecie... Jego tważ jest kopletnie zniszczona a gadka... Zawsze zbakani go słuchmy i jest bomba :D Można sbróbować ale nie radze stosować tego jako środek na zycie...
 
Z

zielony pan

Guest
Dajcie spokuj ot juz przesada z tymi twardymi Dragami... bez przesady... zioło i hasz...to bierzcie.Mowicie o legalizaji marychy(ja tez) ale zaczyna sie od trawki a konczy na dawaniu po kanałach.Wiec według mnie z 1 strony marycha powinna byc legalna ale z 2 strony gdyby byla legalna to moze sie to nie skonczyc tlyko na trawce...zreszta i tak sie nie konczy czesto...
 

Dusiek

Well-known member
Rejestracja
Lis 16, 2005
Postów
187
Buchów
1
podobno amfetamina psychicznie bardziej wyniszcza niż heroina.. :evil:
 
R

Rider

Guest
zielony pan napisał:
Wiec według mnie z 1 strony marycha powinna byc legalna ale z 2 strony gdyby byla legalna to moze sie to nie skonczyc tlyko na trawce
To wszystko zalezy od człowieka,jesli ktos bedzie chciał brac fete czy here to bedzie to robił bez wzgledu na to czy zioło jest legalne czy nie
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Wszystko powinno być legalne. Nie ma argumenut, który byłby niepodważalny, a opowiadał by się ZA delegalizacją.
 
R

Rider

Guest
sleja napisał:
Wszystko powinno być legalne. Nie ma argumenut, który byłby niepodważalny, a opowiadał by się ZA delegalizacją.
dokladnie tak,
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
Naszła mnie ochota na kreskę, zakupiłem 0.5g i do tego mam 2 szkła konopii. Liczę dzisiejszego wieczoru na boskość.
 

Joincik

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Gru 11, 2005
Postów
947
Buchów
0
ja raz próbowałem fetki.. nic szczególnego... sto razy lepsze jest zioło!
 
Z

zielony pan

Guest
ej mam pytnaie cyzm się różni amfetamina od heroiny i na co mowi sie speed na here czy amfe??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół