nasiona marihuany

Amfetamina

Wyszukiwarka Forumowa:
B

Baxter THC

Guest
Ja sie czuje tak samo po Speedzie(Amfa) tak samo jak po bace tylko ze speed daje ci energie ktora chyba karzdemu jest potrzebna ale ja wole stara i dobra baczke :D
 
K

korasek

Guest
proch - be. probowałem i zauwarzyłem potencjał - to mnie wystraszyło. za fajnie mi po prochu było - nie tykam się więcej. co do dropsów, to mam troche inne zdanie. dropsy są OK, tylko nie za często.

peace

a - palenie najlepsze!
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
Baxter THC, nie bardzo rozumiem...
Speed to nei to samo co zwykła feta to po 1., a po 2. dziwi mnie ze masz takie same odczucia... przeciez to zupelnie inne drugi, dzialaja w inny sposob na inne obszary mózgu i wywołuja zu[pelnie inne efekty... po częsci sa nawet przeciwnosciami.
Pozdro
 
R

Rider

Guest
jak to? z tego co wiem speed to to sam co amfetamina... speed to jeden z wielu slangow od nazwy amfetamina [np: snieg, bialko, fryta, biala dama, szcur, pasek itd]... wiec chyba zaszlo jakies nieporozumienie z tym speedem jak nie to prosze mnie oswiecic... cos kiedys slyszalem o takich napojach energetyzujacy "speed 6" dostepnych w aptekach i klubach... lecz go zakazano bo stwierdzo ze dziala jak narkotyk i wycofano z rynku... chyba nie miales tego na mysli?

[ Dodano: 2005-10-09, 18:31 ]
...no bardzo dziwaczny przypadek zeby czuc sie tak samo po amfie jak po bace :? zabardzo w to niewieze
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
speed to metamfetamina, różni sie kolorem i mocą od zwykłej fetki... no ale fakt wiele ludzi na zwykła fetke mówi speed... niech i tak bedzie. Pozdro
 
R

Rider

Guest
aaa to o metke[cebulowom] chodzi hehehe ...i nie ruzni sie niczym prucz mocy i sposobu otrzymywania... kolor naturalny to bialy lecz moze troche byc troszke inny ale to swiadczy o jakosci sprzetu, bilala najlepsza bo "czysta" albo moze byc specjalnie barwiony po to by podkreslic [...] lub jeszcze jakims inny sposobem otrzymywana wtedy kolorek moze byc jakis inny...

PS ostatnio mialem okazje sprubowac czarnej amfy :) ...pewnie zastanawiacie sie jak to wygladalo otuz byla pod postacia czarnej prastelinki, z poczatku myslalem ze to czarny afgan :p generalnie nie przepadam za afmfa, ale nowoscia nieodstepuje :p zjadlem jednom koleczke o wielkosci tego emotka :wink: i byla to moja najlepsza jazda na tym dziadostwie ...z tym ze bez problemu zasnalem (po 5h od zazycia!) :D heh
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
no jak dla mnie różni sie dość istotnie, mienowicie moc jest o wiele wiekrza, przez co latwiej przedawkować, ale daje leprzego kopa, totalnie speedowego. Jazda jest troche krotsza intensywniejsza i z mniejszymi zjazdami. Kolor najczęściej zółty, co w przypadku zwyklej fety znaczylo by o niedosknalosci laboraorium w ktorym powstawala natomiast w przypadku metylowej fetki jast (przynajmniej tak wiem od smakoszy) poszukiwany. Pozdro
 
1

19(L)16

Guest
taaa,pierwszy raz o tym slysze,myslalem ze feta i speed to jedno i to samo...to teraz juz wiem czemu czasem jst zolty speedzik
 
R

Rider

Guest
jusz o tym mowilem... ze proch jest zolty to nie znaczy ze jest metom ... ja widzialem rozowom,niebieska,zoltom,czarnom amfe i bug wie jakie jeszcze sa... meta w polsce jak na razie bardzo trudno dostepna wiec wotpliwe jest to ze kotos z nas sie mogl jak narazie z tym spotkac ...kawalek opisu mety: 10 razy mocniejsza od koksu i 10 razy tansza... jak jusz to wejdzie u nas w zycie to bedzie totalna epidemia tego shitu ponoc uzaleznia tak silnie jak koks, hera itd...

[ Dodano: 2005-10-10, 15:08 ]
a i speedem mozesz nazwac amfe jak i mete to tytlko typowy slang do takiego czegos...
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
az mi sie kwasno zrobilo w sutach czytajac wasze ost posty :wink:


...przez dlugi czas u nas krazyl zolty speed ktry mial ochydny, bardzo intensywny zapach, gdy byl swiezy byl jak plastelina i raczej robilo sie z niego kulki i z chusteczka polykalo....teraz jestem przeciwko chemii tak jak wczesniej pisalem...no... :)

[ Dodano: 2005-10-14, 23:16 ]
sutach*...ustach :lol:
 
R

Rider

Guest
koyot napisał:
...przez dlugi czas u nas krazyl zolty speed ktry mial ochydny, bardzo intensywny zapach, gdy byl swiezy byl jak plastelina i raczej robilo sie z niego kulki i z chusteczka polykalo
...heh u mnie jakis czas temu bylo to samo, szykowaliem sie z kolesiami na "wsyskok" po lokalach, a oni na moich oczach jakis proszek w chusteczki zawijaja, mysle co oni z tym prochem odpie****aja :lol: ... ja nie bralem bo w zanadzu mialem cos lepszego :alien:
 

Jendrol

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
366
Buchów
2
tzw "bomba"... ogolnie nie polecam tego sposobu bo z tego co wiem mozna sie nabawic wrzodow rzoladka, no ale na 100% nie jestem pewien...
A kolor fetki zalezy głownie od reakcji w jakiej powstawała, nie jestem mocny z chemi ale o ile sie nie myle chodzilo oto ze w przypadku gdy przy reakcji wtytrąceniowej uzyskuje sie fete z jakiegos polśrodka to zostaje żółty kolor po tym... ale głowy bym nie dal...
 

An@lyzer

Well-known member
Rejestracja
Lis 12, 2005
Postów
122
Buchów
0
Feta hehe na dluzsza mete nie polecam ciezka sprawa... Od braku snu moga wystapic halucynacje, psychozy wbrem temu ciekawa uzywka najbardziej chyba niszczy mozg i wyglad zewnetrzny. Ogolnie wielke gowno fu*k IT...... :lol:
 

sleja

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lis 18, 2005
Postów
1,717
Buchów
0
19(L)16 napisał:
taaa,pierwszy raz o tym slysze,myslalem ze feta i speed to jedno i to samo...to teraz juz wiem czemu czasem jst zolty speedzik

Feta żółknie czasem jak poleży trochę. Niestety bywa też tak, że żółta, maziowata i śmierdząca feta to białko, które nie jest do końca oczyszczone, więc odradzam takie gówno. Po tym brudnym syfie miałem 2 tygodnie kaszel.
 
R

Rider

Guest
sleja napisał:
Feta żółknie czasem jak poleży trochę.
a gdy polezy troche dluzej niz troche, to staje sie coraz ciemiejsza w kierunku czerni a zarazem coraz gestniejsza, az stanie sie czarnom jak smola prastelinkom - takom wlasnie raz prubowalem miala calkiem niezly samaczek, generalnie bleeee
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół