nasiona marihuany

Amfetamina

Wyszukiwarka Forumowa:

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
Przedewszytskim jakie jest tego dzialanie czy widac po zazyciu cos po wygladzie zewnetrznym ?? Jesli tak to co no i najwazniejsze jaka jest cena tego scierwa :D Tyle dziekuje za uwage i z gory dzieki za odpowiedzi - Pzdr Orto
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Eeee... mam nadzieje, że ni chcesz tego brac tylko pytasz z ciekawości. Ja na tamtym forum o maki spytalem to mnie zbesztali :p
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
Ja nie chce tego brac chce wiedziec odpowiedzi na wszytskie wyzej wymienione pytania :)
 

chaszczu

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
1,220
Buchów
25
po amfie dostajesz kopa, czujesz ze wszystko mopzesz zrobic, czujesz sie najlepszy, energia cie rozpiera itp. ale nie bierz tego gowna :)
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Nooo... nie bierz zadnych srodkow odurzajacych jesli maja pomoc w razie problemow/rozterek. Nawet marysi nie pal jesli chcesz sie pozbyc klopotow, bo w koncu przezucisz sie na cos mocniejszego. Mnie kreci sama chodowla... a palenie to tylko uwienczenie sukcesu.
 

melanzystka

Member
Rejestracja
Lip 12, 2005
Postów
14
Buchów
0
Feta wyrywa człowieka z butów. Czujesz się pobudzony, masz w sobie masę energii, ciągle nawijasz, ale zjazdy są najgorsze zawału można dostać...
 

bialy_mis

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
2,908
Buchów
10
Dostajesz zjazdu... robi ci sie zle. Nie chcesz by bylo ci zle bo juz zasmakowales w tej przyjemnosci. Wiec berzesz drugi raz... chcesz wiecej. Trzeci... czwart... i tak dalej az do niedalekiej smierci.

Chyba nikt tak nie chce skonczyc? Bez przyjaciol... bez rodziny.
 
1

19(L)16

Guest
nie koniecznie tak to sie potoczy ze odrazu bedziesz chcial brac drugi i trzeci raz, znam wiele osob ktore wachaly i to calkiem dlugo a teraz sa czysci, ale nie bierz tego powaznie bo to jest najgorsze gowno procz browna, nie wiadomo z czym to mieszaja a pozatym strasznie odmuzdza i niszczy caly organizm bo po tym mozesz nie spac przez 4dni i jesc przy tym niewiele. organizm eksploatuje sie wtedy w turbotepie (szybciej wysiadaja ci wzystkie narzady wew). ps kosztuje to 30 a u niektorych typow 40pln /gram.
 

Orto

Well-known member
Rejestracja
Lip 9, 2005
Postów
105
Buchów
0
Dzieki za wszytkie wypowidzi temat moim zadniem jest do zamkniecia :D
 

growmen

Well-known member
Rejestracja
Lip 8, 2005
Postów
355
Buchów
0
moze nowi userzy beda chcieli cos dodac na ten temat wiec jeszcze nie zamykamy :)
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...ja sie musze wypowiedziec co do fety...mam dwoch dobrych znajomych co brali juz po 1-2 giety dziennie...odtruwali sie po pary razy...jeden dalej bierze...ma jakas tam odmiane schizofrennii na codzien.... gdy wypije dostanie wpie**** albo konczy na komisriacie bo np skacze po autach, leje na maski idt...nic nie pamieta....he...drugi w sumie juz nie bierze ale tez sie dziwnie zachowuje...wnioski sa proste...jesli wpadniesz w "maraton"...to trzeba sie liczyc na to ze twoja psichika zostanie zmieniona bezpowrotnie staniesz sie innym czlowiekiem...kompleksy, fobie zostana nasiolone, przy czym stracisz chec do zycia...czy jest to oplacalne za 2-3 h bycia pseudobogiem wygladajacym zalosnie z czarnymi zrenicami, spocony, zapieprzajacy szczenka jak po***any...jasne ze nie...blee
 
R

Rider

Guest
uzaleznisz sie... nawet tego nie poczujesz... a gdy sie zorietujesz... bedzie juz zapuzno... sprobowac mazna... ja prubowalem i zakazdym razem tego zalowalem ze asz dostalem obrzydzenia... i ciesze sie z tego... wiec prosze Cie kolego niebiez tego to tylko scierwo :shock:

[ Dodano: 2005-08-18, 18:33 ]
Dropsik lepszy :p
Ziolko najlepsze :alien:
 

koyot

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 15, 2005
Postów
727
Buchów
1
...co do dropsów to irytuje mnie zachowanie niektorych ludzi ktorzy lykaja na imprezy...bez dropa sie nie pobawi i zrzedzi jak stara baba i szuka dropa...ja lykalem kiedys...co tydzien na biby...ale odwidzialo mi sie...fazy stawaly sie ciezkie, monotonne, psychodeliczne, niemile halucynacje to wszytko robi papke z mozgu, zaniki pamieci...teraz na bibach moje paliwo to zoladkowa gorzka :wink:pluz jakies lolki ...sumujac...tapsy sa dobre na krotka mete potem staje sie shitem tak jak amf..ble
 
R

Rider

Guest
Prawda jest taka ze trzeba sie chamowac przed naduzywaniem... bo inaczej czar extasy prysnie... i bedzie tak jak z moim przedmowca... osobiscie biore przewaznie tylko wtedy kiedy jestem na jakiejs wiekszej imprezce przedewszystkim technicznej :wink: ...Sunrise with ekwador 2005; sunrise festival 2005 na przyklad :lol:
 
1

19(L)16

Guest
koyot napisał:
ja lykalem kiedys...co tydzien na biby...ale odwidzialo mi sie...fazy stawaly sie ciezkie, monotonne, psychodeliczne, niemile halucynacje to wszytko robi papke z mozgu, zaniki pamieci...

mialem tak samo, i tez mi sie znudzily bo zjadlem ich sporo...teraz wpie****am cpam pigolki raz na 5-6miesiecy. ostatnio jak jechalem nad morze to pie****ilem dwie w pociagu i bylo ciekwaie :) ogolnie faza jest inna jak to okreslil przedmowca taka-psychodeliczna
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół