nasiona marihuany

motocykle ?

Wyszukiwarka Forumowa:
E

EMCE

Guest
Frag zawsze lepiej być dawcą organów niż finezyjnie mijać góreczki i różne przeszkody terenowe... Prawda?
 

sassi

Well-known member
Rejestracja
Gru 15, 2009
Postów
120
Buchów
1
Dawca organow ? Znajdz kogos kto chce przewiane nerki ;)
 

zorro_123

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sty 19, 2008
Postów
1,678
Buchów
1
Frag zawsze lepiej być dawcą organów niż finezyjnie mijać góreczki i różne przeszkody terenowe... Prawda?

nie wiem co przez to rozumiesz , bije z tego 100 % ironii co widac , ale widac tez ze tak naprawde nie masz do czynienia z motorami , nie wczuwasz sie w pasje.Myslisz jak typowy polak stereotypowo ,a szkoda bo pewnie teraz paląc MJ tym samym mysleniem skonczysz za 5 lat w rynsztoku aplikując sobie here po kablach.... Prawda?

jeżeli twoim zdaniem nieda sie równie finezyjnie jezdzić motorem to coś z Tobą nie gra :)

Pozatym wszystko jest kwestią tego co kto czuje i co ma w sobie Ja, jak napisałem wczesniej nie czuje quadów , jest to zupełnie inny swiat niż mój, ale jakos nie dyskryminuje ludzi jeżdzących nimi nazywaąc ich dawcami organów?


to tak jakbym dyskryminował Ciebie za to że jarasz indyjki a ja wole sativy :)
 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
Emce, quad nie robi niczego finezyjnie, wręcz przeciwnie i wątpię żeby za wiele osób myślało tak jak ty. Jak kogoś przeraża jazda na moto to wybiera quada, albo skuter, ale osobiście nigdy nie powiedziałbym że jest to bezpieczniejsze:D
 
E

EMCE

Guest
hehe chOpy się zapędziły....


mówię po prostu że jazda hayabuzą z prędkością powyżej 200km jest prawie jak zawołanie "***nij mi w łeb z procy", mini błąd i lecisz, co prawda owej nie posiadam ale miałem przyjemność jeździć. Więc wolę poluzować i ryzykować własne kłopoty tylko przez uprawę... a quadem od czasu do czasu bardzo ale to bardzo lubię pośmigać w lasach naszej ukochanej Polski:)

tak jak mówię wasz motor, wasz wybór:p Sorry za tamtą dobitną ironię, nie chciałem kogoś jakoś obrażać:)
 

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
A to mój wehikuł:crazy: dobry na dojazdy na spota:D

 

CannabisGrower

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Maj 29, 2008
Postów
2,336
Buchów
30
A to mój wehikuł dobry na dojazdy na spota
Serio? Fajny. Masz go zarejestrowanego:D?
mówię po prostu że jazda hayabuzą z prędkością powyżej 200km jest prawie jak zawołanie "***nij mi w łeb z procy", mini błąd i lecisz, co prawda owej nie posiadam ale miałem przyjemność jeździć.
Co wy z tą hayabusą? Toż to motocykl turystyczny jest, ze sportem ma niewiele wspólnego. Zresztą o mało go nie kupiłem, ale może to i lepiej. Z zawrotnymi prędkościami jeżdżą, albo ludzie głupi, albo doświadczeni np. z 30letnim stażem;) Tych pierwszych także nie popieram.
Pozatym ech..., nie wszystkie motocykle to przecinaki, ale wszystkie są fajne, no może oprócz chopperów. Moim zdaniem nie oferują absolutnie nic poza lansowaniem właściciela, który tak na prawdę jest... ciotą.
 
Ostatnia edycja:

Monster

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Mar 2, 2008
Postów
1,145
Buchów
26
Serio WSK-3 kupiłem jak miałem chyba z 13lat i do tej pory ja mam miałem paru kupców na nią ale pieniądze nie oddadzą mi tego luksusu jazdy bez ograniczeń:crazy: odrestaurowałem ja trochę po lesie śmiga jak szalona także na spotka sprzęt pierwsza liga<joint> papiery mam ale nie jest zarejestrowana rok produkcji WSK-i 1983r
 
Ostatnia edycja:

_SeNsI

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 18, 2008
Postów
1,093
Buchów
10
heh też do niedawna byłem posiadaczem Wiejskiego Sprzętu Kaskaderskiego w wersji sport I z '75r ;] Obecnie posiadam KTM-a exc 300 z '99, z którego jestem b. zadowolony.
 
Ostatnia edycja:

psyke102

Well-known member
Rejestracja
Lis 11, 2008
Postów
100
Buchów
0
A ja sie wożę suzanna rm 125 :) pierwsze moje takie moto. Teraz remont. I ogień katowac czasy na torach :)
 

_SeNsI

Well-known member
Weteran
Rejestracja
Sie 18, 2008
Postów
1,093
Buchów
10
Nie za bardzo, zabezpieczyłem się zaraz po kupnie moto na zapas kupiłem 3 tłoczki wossnera ;] od czerwca wyjeździłem już 2 heh
jak na razie nic innego wymieniać nie było trzeba :)
 
E

EMCE

Guest
takiego miśka miał braciak mój, ale jak to bywa po ustatkowaniu się sprzedał. Podoba mi się bardzo jawa 350, może nie jest jakaś imponująca ale kojarzy mi się z dobrymi wakacjami na wsi:)
clear.gif


a takiego brzdąca miałem jakieś 4 lat temu, jeździłem nim na ryby - dziś odsprzedany sąsiadowi fanatykowi motorów.

clear.gif


a sąsiad ma prawdziwą perełkę polskiej motocyklowej sztuki, SHLka - rok 1956.

clear.gif
 

Kupała

Well-known member
Rejestracja
Gru 7, 2009
Postów
138
Buchów
0
Moja wułeska mo6b3 czeka na tzw. odkucie się pana, rocznik 1977 okrągły zbiornik, duże boczki i głębokie błotniki. Kupiłem ją przed maturą za 50zł. Chyba dzięki niej dobrze ww. zdałem, porostu składałem ją do samej matury (z przerwą na doszorowanie łap dzień przed), zero stresów paniki. Od tamtej pory nabiło troszkę na blacie. Lasy i spartan s***iwal, nie było jeszcze żadnych gpsów kładów czy innych paralizatorów. Ja, kumpel (na mińsku) śpiwory, wędka(raczej dla zabawy) , nóż, ogień i trochę części :freak:. W planach mam odrestaurowanie i rejestracja, nawet jeżeli będę musiał kupić drugą.
Do tego zakupie shl-kę od sąsiada: 150-tka z przodem kołyskowym, żal du*ę ściska gdy patrze jak mu rdzewieje, w tamtym roku chciał 500zł będzie dużo pracy ale opłaca się bo jest kompletna. Kolejny temat jaki sobie nakręcam to jawa 250, moj brat miał dokładnie taką:
normal_f_796873_1.jpg
ale sprzedał frajer. Bardzo wygodna była.

Na koniec tak do jazdy Honda Pan-European.

Kurde na jaki koniec... chce więcej

chce triumpha jak orzeł
i junaka z koszem na którym się nie wyłożę
Chce młodniki Husqvarną przeżynać
I jak 100 lat temu na giewont sokołem się wspinać.

pozdrawiam szaleńców jednego śladu
 
P

paFel1992

Guest
Ja jak zdam prawko na moto to mam zamiar sobie ufundować cos w rodzaju Yamahy TDR :D W ogóle ktos się orientuje czy trudno teraz zdać prawko na moto??
 



Z kodem HASZYSZ dostajesz 20% zniżki w sklepie Growbox.pl na wszystko!

nasiona marihuany
Góra Dół